Bidony z herbem, logo lub napisem. Najważniejsze cechy bidonów:

– wykonanie z bezpiecznego tworzywa HDPE
– bidon w trzech wariantach pojemności
– duży wybór kolorów

Bidony z nadrukiem

Rozmiar S: 500 ml – 6,99 zł
Rozmiar M: 750 ml – 7,99 zł
Rozmiar L: 1000 ml – 8,99 zł

Ceny netto za 1 bidon z nadrukiem 1 kolor przy nakładzie 100 sztuk

Dodatkowy 1 kolor nadruku: dopłata 1,50 zł
Dodatkowy 2 kolory nadruku: dopłata 3 zł
Dodatkowy 3 kolory nadruku: dopłata 4,50 zł

Koszt matrycy: 79 zł netto za kolor

 

Zamówienia od 100 sztuk. Od 300 sztuk rabat 10%, od 500 sztuk rabat 20%

Czas realizacji ok. 10-20 dni

Zobacz koszty dostawy

Bidony z nadrukiem

Bidony z logo

Bidon z nadrukowanym logo to jeden z tych gadżetów, które przydają się w prawdziwym życiu. Nie tylko ładnie wyglądają na półce, ale również sprawdzą się w boju. Oznacza to zatem, że ich użytkownik obcował będzie z treścią nadruku na bidonie nie tylko u siebie w domu, ale będzie ją ze sobą nosił i woził. To duża zaleta, kiedy myślimy o bidonach reklamowych czy niosących treść promującą np. drużynę sportową.

Oferujemy bidony z nadrukiem w trzech podstawowych rozmiarach/pojemnościach, jeśli na życzenie możliwe są również inne konfiguracje. Dostępne są różne kolory samych bidonów, a bez ograniczeń jest kolorystyka nadruku. Zaletą jest możliwość nadrukowania bidonu z obu stron, zarówno w części głównej jak i górnej. Popularnym rozwiązaniem jest nadruk dużego logo oraz białego paska powyżej. Ten biały pasek (choć oczywiście nie musi on być tego koloru), jest miejscem na podpisanie bidonu markerem. To wygodne rozwiązanie dla zespołów, drużyn, klubów.

Kiedy bidony „występują” grupowo (co daje tym ciekawszy efekt barw drużyny), członkowie klubów sportów zespołowych powinni wiedzieć do kogo należy dany bidon. Tu kłania się słynna anegdotka o bidonie z napisem „Trener” należącym do Janusza Wójcika… Nie zapominajmy jednak, że bidon z logo może również (w grupie lub samotnie) jeździć po świecie – i to w sensie dosłownym. Zamocowany w rowerowej kieszeni może stanowić świetne źródło reklamy transportowanej przez rowerzystów z miejsca na miejsce, polecamy!