Bluzy z własnym haftem. Główne cechy bluz:

– bluzy bawełniane
– możliwe różne kolory
– rozmiary męskie, damskie oraz dziecięce

– bawełna wysokiej jakości 320g
– minimalne zamówienie dla haftu wynosi 30 sztuk,
poniżej tej ilości dopłata za program hafciarski

Bluza z haftem na piersi

bez kaptura i kieszeni 59,99 zł
z kapturem i kieszenią 66,99 zł
rozpinana 74,99 zł
(ceny netto)

Wycena dla 30 sztuk, w tym haft z przodu i napis na plecach. Interesuje Cię inna ilość, inne znakowanie? Napisz do nas: faneo@faneo.net

Na życzenie bezpłatna wizualizacja bluzy w Twoich barwach z własnym herbem!

Dla 30 i więcej sztuk bluzy są szyte od zera. Dla mniejszych nakładów (od 10 sztuk) zobacz bluzy z nadrukiem. Bluzy gotowe, pod nadruk, są tańsze niż te szyte od podstaw.

Zobacz koszty dostawy krajowej. Czas realizacji: ok. 14 dni.

Przykładowe znakowanie:

Bluzy z własnym haftem

Szycie bluz na zamówienie umożliwia stworzenie własnego produktu, w wybranym kolorze i rodzaju. To Zamawiający decyduje o kolorze rękawów, kieszeni czy kaptura oraz o tym czy wspomniany kaptur i kieszenie mają w ogóle występować przy bluzie. Podstawowa bluza to klasyczna bluza nierozpinana, bez kieszeni i kaptura. Jej rozwinięciem jej bluza z kieszenią typu kangur i kapturem. Dodatkowo bluza może być rozpinana, wtedy kieszenie są dwie. Wśród detali, jakie mogą wyróżnić bluzę to np. kontrastowe wnętrze kaptura, ale i możliwość uszycia bluzy dwukolorowej, inny kolor z tyłu i inny z przodu, np. biało-czerwona, z szarymi rękawami. W standardzie oferujemy haft po lewej stronie klatki piersiowej, domyślnie herb lub logo, na życzenie inny znak, napis. Można zamienić haft na nadruk. Na plecach nazwa drużyny, firmy (w standardzie nadruk, można zamienić na haft – opcja droższa).

Bluzy z własnym nadrukiem to wariant dla mniejszych nakładów. W tej sytuacji możemy znakować (najczęściej: nadrukować) gotowy produkt z katalogu. Jest to efektywne i szybkie rozwiązanie dla małych ilości od kilku sztuk. W odróżnieniu od produkcji bluz od zera, istnieje możliwość wykonania haftu na gotowej bluzie, ale przy małym nakładzie wiąże się to z opłatą za przygotowanie programu hafciarskiego (min. 100 zł), a poza tym lepszy efekt daje haftowanie półproduktu, przed zszyciem bluzy, niż naszywanie aplikacji na bluzę gotową. W zależności od potrzeb, pomożemy w doborze bluzy oraz sposobu znakowania.