Bawełniane frotki na rękę. Najważniejsze cechy produktu:

– rozmiar uniwersalny (miękka frotka, pasuje na osobę dorosłą jak i młodzież)
– szerokość ok. 7,5 cm
– haftowany napis lub naszywana aplikacja (herb, logo)
– ilość minimalna: 100 frotek (50 par)

Ilość frotek
Cena netto za sztukę
100-149 8,5 zł
150-199 8,25 zł
200-249 8 zł
250 i więcej 7,85 zł

Koszt dostawy krajowej: 16 zł netto za każde rozpoczęte 100 frotek

Czas realizacji ok. 20-25 dni.

Potrzebujesz szybciej? Zobacz ofertę frotek z logo

Haft możliwy tylko na jednym kolorze, aplikacja może być naszyta na dwóch kolorach.

Frotki kibica

Frotki na nadgarstek

Frotki na nadgarstek

Frotka lub opaska, na rękę lub na nadgarstek – nazewnictwo bywa różne. Ważne, że chodzi o ten sam wyrób, o wykonane z przyjemnego materiału, frotowane bawełniane opaski, które są niezastąpione w czasie wysiłku fizycznego, ale mogą również pełnić funkcje informacyjne, promocyjne, reklamowe.

Frotki na rękę pomyślane zostały jako sportowy gadżet umożliwiający szybkie przetarcie potu ze skroni, dedykowany na początku głównie amatorom tenisa. Z czasem jednak kolejne grupy sportowców, a w raz za nimi kibiców, zaczęło podążać tym śladem. A same opaski na nadgarstek z prostych jednokolorowych „miniręczniczków” poczęły ewoluować w kierunku wszechstronnego, kolorowego atrybutu niosącego treść.

Na frotkach możemy wykonać nadruk, haft oraz naszyć tkaną aplikację. Szczególnie efektownie wypada w tym zestawieniu ta ostatnia opcja. Nadruk nie będzie tu najlepszym rozwiązaniem, ze względu na miękkość, elastyczność materiału. Odbiorcy końcowemu bawełniane frotki sportowe oferowane mogą być pojedynczo lub parami, w kompletach na obie ręce.