Bawełniane frotki na rękę. Najważniejsze cechy frotek:

– rozmiar ok. 8×10 cm
– wzór dziany (napis, herb, logo)

Ilość frotek
Cena netto za 1 sztukę
50+ 6,99 zł
200+ 6,49 zł
500+ 5,99 zł
1000+ 4,99 zł
3000+ 3,99zł

Zobacz koszty dostawy

Czas realizacji ok. 7-14 dni

Na życzenie inne rozmiary.

Frotka na rękę - własny wzór

Frotki na rękę z logo

Frotki bawełniane

Frotki na rękę z bawełny to idealny drobny i tani gadżet sportowy, jak i reklamowy. Frotki z bawełny mogą posiadać dowolny kolor (dowolny pod warunkiem, że jest w magazynie odpowiedni kolor przędzy do jej wykonania :)) oraz indywidualny wzór, napis, logo. Produkowane są od początku do końca według wcześniej ustalonego projektu, z wybranym motywem. Jako, iż frotki są produktem dzianym (a nie drukowanym), wzór może nie być idealnym odwzorowaniem nadesłanej grafiki, ale zostanie uproszczony przez fachowca, tak aby oddawał klimat i założenia logo firmy czy herbu organizacji.

Te bawełniane frotki mogą mieć swoje zastosowanie zarówno użytkowe (idealne do jazdy na rowerze, biegania czy jazdy na rolkach) jak i wizualne. Kolorowa frotka spersonalizowana pod daną grupę, zaczynając od np. klientów klubu fitnessowego czy kelnerów restauracji, a na kibicach swojego lokalnego klubu piłkarskiego kończąc, będzie fajnym wykończeniem outfitu. Spersonalizowana frotka z własnym logo lub herbem lokalnej drużyny będzie również ciekawym sposobem podkreślenie własnej przynależności i identyfikowaniem się z umieszczonym w fazie produkcji znakiem na frotce.

Aby rozpocząć produkcję frotek potrzebny jest Państwa pomysł na kolor frotki oraz logo, herb lub napis do wykonania na niej. Resztą zajmiemy się my.