Koszulki polo szyte od podstaw. Najważniejsze cechy polówek:

– haftowana na aplikacja
– możliwość doboru kolorystyki
– bawełna świetnej jakości 240 gram

Koszulki polo z haftem

Koszulka polo szyta od podstaw, z haftem na piersi:
30 sztuk 39,99 zł
50 sztuk 37,99 zł
100 sztuk 34,99 zł
(ceny netto)

Możliwy również dobór detali (kołnierzyk w innym kolorze, ściągacze, guziki): +5 zł netto. Napis na plecach: +5 zł netto.

Koszulka może mieć odmienne kolorystycznie rękawy i inny korpus, ale także być z inna z przodu i inna z tyłu! Polówki są szyte od zera. Standardowo rozmiary męskie, na życzenie również damskie oraz juniorskie. Czas produkcji ok. 2-3 tygodnie. Koszt dostawy 15,99 zł netto (do 100 koszulek).

Poniżej orientacyjna tabela rozmiarów

XS S M L XL XXL XXXL
szer. 50 52 55 57 61 63 66
dług. 68 70 72 74 76 79 80

Podano w centymetrach. Tolerancja +/- 1 cm

Na życzenie bezpłatna symulacja koszulki w Twoich kolorach, z własnym herbem. Wyślij swoje logo i barwy: faneo@faneo.net

Uwaga: jeżeli zamiast haftu wystarczy nadruk, istnieje możliwość nadrukowania gotowych koszulek. Zobacz koszulki polo z nadrukiem

Koszulki polo czarne z haftemKoszulki polo z haftem

Koszulki polo z haftowanym logo

Przez logo na koszulce polo mamy tu na myśli nie tylko znak firmowy, ale też herb klubowy, napis, znaczek lub inny symbol. Będzie on haftowany na lewej piersi polówki – to rozwiązanie domyślne, ale na życzenie możemy zmienić umiejscowienie na prawą pierś lub środek koszulki oraz sam haft na nadruk. Koszulka polo z haftem jest jednak produktem ekskluzywnym, wyraźne wyrastającym ponad „zwykłą” koszulkę z nadrukiem. Koszulki typu „t-shirt”, z okrągłym dekoltem zamiast kołnierzyka nosi się na co dzień, koszulka polo dla odmiany jest na rzadsze okazje. Nierzadko klubowa koszulka polo noszona jest przez klubowych oficjeli czy trenera. Istnieje duża możliwość zindywidualizowania takiej koszulki: jest szyta od zera, więc możesz sam wybrać kolor bawełny (najbardziej ekstrawaganckie wzory mogą mieć inny kolor z przodu, a inny z tyłu!). Inny może być kolor rękawów, inny kołnierzy, inny guzików.

Możliwy jest również napis na plecach polówki. W dowolnym kolorze, dowolną czcionką. W standardzie nazwa drużyny, ale możliwe również hasło motywujące lub inna treść wedle uznania. Napis nie jest personalizacją, zatem nie jest to usługa wykonania indywidualnych nazwisk. Taka opcja jest możliwa, lecz dodatkowo płatna (19,99 zł). Za dopłatą możliwy również inicjał lub numerek z przodu koszulki (9,99 zł). Produkcja polo (szycie od zera) od 30 sztuk.

Nasze koszulki polo wykonane są z wysokiej jakości bawełny i odpowiadają potrzebom rynku na produkt premium. Precyzja szycia i komputerowy haft wieńczą dzieło, którego nie powstydzi się żaden klub, ani żadna firma. Jeśli szukasz nie „koszulki reklamowej”, a koszulki do noszenia z dumą, to polo jest dla Ciebie i dla Twojej inicjatywy.

Koszulki polo z haftem

Koszulka polo z haftem damska

Koszulka polo z logo

Koszulki polo na zamówienie