Kubki z dowolnym nadrukiem. Najważniejsze cechy produktu:

– białe kubki z wielokolorowym nadrukiem
– wysokość około 9 cm
– pojemność ok. 300 ml
– ilość minimalna 12 sztuk

Kubki z nadrukiem

Ilość kubków
Cena netto za sztukę
12-36 9,99 zł
48-60 8,99 zł
72-84 7,99 zł
96 i więcej 6,99 zł

Koszt dostawy 16,99 zł netto za każde rozpoczęte 48 sztuk

Czas realizacji ok. 7 dni

Ze względów logistycznych przyjmujemy zamówienia na wielokrotność liczby 12

Kubek z nadrukiem okazjonalnym

 

Kubki z nadrukiem

Za dopłatą 3 zł można wykonać nadruki na kubkach z kolorowym wnętrzem. Przykład:

Kubki z nadrukiem

To jeden z najbardziej popularnych i rozchwytywanych gadżetów. Ile byśmy nie mieli kubków z nadrukiem, zawsze znajdziemy miejsce na jeszcze jeden, prawda? Kubki są stosunkowo niedrogie oraz popularne niczym skarpetki – używa ich każdy. No, prawie każdy. W każdym razie większość. Społeczność posiadaczy kubków jest na pewno liczniejsza niż społeczność posiadaczy proporczyków. :) A co z tego wynika?

Wynika z tego, że kubek reklamowy jest idealnym miejscem na ogłoszenie całemu światu Twojej idei, wypromowanie Twojej firmy, wychwalanie Twojej drużyny. Sama treść przekazu, kwestia rozwiązania graficznego, dobór kolorów nadruku itd. należą do Ciebie, natomiast warto wziąć pod uwagę fakt, że na białym kubku (a takie nadrukowujemy) nie powinno być jednolitego, ciemnego tła. Kubki są znakowane gotowe, zdobione już po wyprodukowaniu, a technologia ich nadrukowania sprawia, że kolor nie w każdym miejscu jest tak samo intensywny. Różnica nie jest łatwo dostrzegalna, a im bardziej zróżnicowany nadruk, tym efekt ten może nie wstępować wcale. Idealnym zatem motywem są napisy, kolorowe herby, logotypy, znaki. Nie najlepszym rozwiązaniem natomiast będzie np. jednolite, czarne tło, wymagające identycznego pokrycia w każdym milimetrze.

Dużą zaletą kubka jest możliwość szerokiego dotarcia z promowaną treścią, ale i jednocześnie niska ilość minimalna zamówienia. Nie musisz zamawiać setek. Rozpoczynamy od dwunastki i pakujemy co dwanaście, stąd przyjmujemy zamówienia „co dwanaście”. Jeżeli z jakichś powodów potrzebujesz np. równo 40 sztuk, ani jednego mniej i ani jednego więcej, to oczywiście tyle też zrobimy, natomiast bezpieczniej pakować kubki dwunastkami. A przecież wszyscy byśmy chcieli, aby kubki z własnym nadrukiem dotarły na czas i w całości, prawda?