Mini szaliki do auta – szaliki samochodowe. Cienkie szale drukowane do zawieszenia (miniszarfy). Najważniejsze cechy produktu:

– standardowy rozmiar ok. 40 x 9 cm + frędzelki
– realizujemy wzory nadesłane lub proponujemy własny
– materiał 100% poliester
– technika wykonania: sublimacja
– możliwa dowolna grafika, full color
– dwa haczyki, dwie przyssawki w komplecie
– ilość minimalna: 30 miniszalików

Ilość szalików
Cena netto za sztukę
30-45 10,99 zł
50-95 10,49 zł
100-195 9,99 zł
200-495 9,49 zł
500-995 8,99 zł
1000 i więcej 8,49 zł

Miniszaliki do samochodu

Zobacz koszty dostawy

Czas realizacji: ok. 14 dni

W standardzie białe frędzelki. Na życzenie inny kolor frędzli (wymaga większej ilości zamówienia i może wymagać dłuższego oczekiwania).

Mini szaliki samochodowe na zamówienie

Mini szalik samochodowy

Mini szaliki samochodowe

Miniszalik to odpowiednik klasycznego szalika kibica. Jest to po prostu zminiaturyzowana forma tego samego gadżetu. Jako, że to właśnie szalik jest symbolem wsparcia, przywiązania do zespołu, jego wersja mini ma pozwolić na założenie szalika… w samochodzie. O i ile mało kto podróżuje z szalem na szyi (zwłaszcza w słoneczny, letni, ciepły dzień!), o tyle powiesić szalik w pojeździe może każdy. Zwłaszcza, że nasz malutki szalik dostarczany jest opcją powieszenia oraz przyssawkami do szyb.

Mały szalik do samochodu ma długość około czterdziestu centymetrów, jest zatem około trzy i pół razy mniejszy niż szal tradycyjny. To je różni. A co łączy? Łączyć może, ale nie musi, technika wykonania. Najpopularniejsze szale na szyje są dziane i miniszalik może być również dziany. Jako jednak, że miejsca na mini-szalu jest mało, ta technologia nie sprawdzi się tu najlepiej. Herby nie wyszłyby czytelnie, a na napisy nie starczyłoby przestrzeni. Co więc zrobić?

Mini-szaliki drukowane! Oto rozwiązanie: zminiaturyzować i wydrukować. Dzięki tej temu rozwiązanie nasz miniszal może mieć dowolną kolorystykę (brak limitu kolorów!), precyzyjne herby i wzory, w tym również przejścia tonalne, cienie, gradienty. Nic nas nie ogranicza, a dodatkowo nasz samochodowy szaliczek może prezentować dwa projekty: jeden z jednej strony, drugi z drugiej. Pasażerowie mogą zatem widzieć od środka inny wzór niż spoglądający z zewnątrz.