Silikonowe opaski na rękę. Najważniejsze cechy produktu:

– szerokość 12 mm, długość 202 mm, grubość 2 mm
– w cenie jeden kolor nadruku, sama opaska może mieć więcej kolorów
– minimalne zamówienie 100 sztuk

Ilość opasek
Cena netto za sztukę
100-249 4,99 zł
250-499 3,99 zł
500-999 3,49 zł
1000 i więcej 3,39 zł

Koszt dostawy krajowej: 10 zł netto za każde rozpoczęte 100 opasek

Czas realizacji: 15-18 dni.

W przypadku opaski dwu- czy trzykolorowej, przejścia między kolorami będą płynne. Ze względu na proces produkcyjny zmiana kolorów nie nastąpi zawsze w tym samym miejscu. Stąd przy opasce np. czarno-czerwonej sugerujemy nadruk w innym kolorze, np. białym. Przykładowe realizacje opasek dwukolorowych poniżej.

Opaski silikonowe

Opaski silikonowe

Opaski silikonowe

Silikonowe opaski na rękę mają dziś wielorakie zastosowanie. Mogą być sygnałem dla ratownika (grupa krwi, informacja o chorobie itp.), mogą być miejscem przenoszenia haseł związanych z emocjami, ze sportem. Mogą służyć jako element ostrzegawczy (opaski odblaskowe) jak i materiał reklamowy. Ograniczenie istnieje tu jedynie w naszej głowie.

Standardowy rozmiar opaski to 202x12x2 (podawane w milimetrach), ale możliwe jest też wykonanie innych. Popularne są nieco mniejsze (160/170x12x2) dla dzieci lub opaska „dorosła”, ale o powiększonej szerokości. Tu również nie ma ograniczeń, silikonową opaskę można wykonać w dowolnym rozmiarze.

Do dyspozycji jest również kilka rozmaitych technik zdobienia: od „tradycyjnego” nadruku po technologię wypełniania barwnikiem tłoczeń. A może chciałbyś, żeby napis był wypukły? Nie ma problemu. Popularne „gumki na rękę” możemy ozdobić dowolnym napisem, jak również nieskomplikowaną grafiką. Nie ograniczają nas kolory, jedynie powierzchnia. Prześlij swój projekt (najlepiej w wektorze, plik PDF), aby zrealizować swoje plany opaskowe. :)