Paszportówka z herbem, logo czy napisem. Najważniejsze cechy paszportówek:

– zamknięcie na zamek błyskawiczny
– pełna kolorystyka

Paszportówki

Ilość paszportówek
Cena netto za sztukę
30+ 11,99 zł
50+ 9,99 zł
100+ 8,99 zł
200+ 7,99 zł

Rozmiar 12 x 16 cm

W cenie pełnokolorowy nadruk z przodu saszetki. Paszportówka to wygodna saszetka na sznurku, pełniąca funkcję podróżnego portfela, jak i małej torebki na dokumenty. Mając ją na szyi, na klatce piersiowej, masz stale kontrolę nad zawartością.

Paszportówka

Portfele paszportówki

Portfele paszportówki to popularne szczególnie wśród młodych ludzi miejsce na niewielkie fundusze, podręczne dokumenty czy notatki. Są one wykorzystywane jednak również przez zupełnie dorosłych i mogą pełnić dodatkową rolę reklamową, niosąc przekaz promujący nazwę, barwy, logo.

Paszportówki zamykane są na zamek błyskawiczny, którego kolor możesz wybrać, aby współgrał ze wzorem nadruku lub – odwrotnie – aby z nim kontrastował. Na tej samej zasadzie następuje dobór sznurka. Nadruki na paszportówkach wykonywane są metodą sublimacji, a co za tym idzie brak jest ograniczeń kolorystycznych. Można użyć dowolnej liczby kolorów, zastosować gradienty-przejścia tonalne, cienie i inne pożądane efekty graficzne.

Produkcja paszportówek od podstaw (czyli najpierw wykonanie nadruku, a dopiero później zszycie) powoduje, że nie ogranicza nas również miejsce na znakowanie wyrobu. Nie musimy mieścić się w małym prostokącie, cały portfelik jest do naszej dyspozycji, od prawej do lewej, od góry do dołu. Przy projektowaniu grafiki trzeba natomiast wziąć pod uwagę przerwę na zamek, co może być dodatkowym atutem, jeśli wykorzysta się go np. jako zęby zwierzaka, z oczami powyżej.

Świetnym zastosowaniem paszportówek będzie użycie grupowe. Dzięki nim rozpoznasz grupę kolonijną, sportową czy firmową, która charakterystycznym wzorem i kolorem zawieszonej na szyi saszetki przykuje swoją uwagę czy to na wycieczce czy konferencji pełniąc rolę swoistego identyfikatora, wizytownika.