Proporczyki pięciokątne lub trójkątne. Najważniejsze cechy produktu:

– możliwa dowolna grafika
– obszywane sznurkiem lub frędzlami
– mniejsze modele na sznurku, większe na łańcuszku
– minimalne zamówienie 10 proporczyków

Proporczyki z własnym wzorem

Proporczyki małe (S): wysokość ok. 14 cm, szerokość ok. 10 cm [pięciokątne lub trójkątne]
Proporczyki średnie (M): wysokość ok. 20 cm, szerokość ok. 14 cm [pięciokątne lub trójkątne]
Proporczyki duże (L): wysokość ok. 28 cm, szerokość ok. 20 cm [trójkątne]
Proporce duże (XL): wysokość ok. 38 cm, szerokość ok. 26 cm [pięciokątne]

Najczęściej wybierany jest rozmiar M

Cena jednostkowa zależy od ilości oraz rozmiaru:

Ilość
Cena netto (S) Cena netto (M) Cena netto (L) Cena netto (XL)
10-29 21,99 zł 24,99 zł 29,99 zł 29,99 zł
30-49 14,99 zł 16,99 zł 21,99 zł 23,99 zł
50-99 11,99 zł 13,99 zł 17,99 zł 19,99 zł
100 i więcej 9,99 zł 11,99 zł 13,99 zł 15,99 zł

Czas realizacji: 14-18 dni

W cenie sznurek oraz obszycie. Możliwy wybór koloru frędzelków.

Zobacz koszty dostawy

Proporczyki z własnym wzorem

Proporczyki na zamówienie

Kiedy mówimy o proporczykach z własnym nadrukiem to nie jest to do końca precyzyjne określenie. Otóż proporczyki nie są nadrukowywane „na gotowo”. Wzór proporca powstaje w procesie produkcyjnym, przed zszyciem. Dzięki temu jest to wyrób w pełni oddający potrzeby i odpowiadający na oczekiwania Zamawiającego.

Jest tak też dlatego, że w odróżnieniu od produktów haftowanych czy dzianych, pozycje drukowane, a do takich zaliczają się proporczyki na zamówienie, mają nieograniczone możliwości kolorystyczne. Nie stanowi problemu skomplikowana grafika, nie sprawi kłopotu nawet zdjęcie. Oczywiście, jeśli jest wysokiej rozdzielczości i opracowane graficznie pod kątem kształtu i proporcji proporczyków. Reasumując, nie trzeba się martwić o wzór, można zaprojektować go dowolnie. Jakie są jeszcze możliwości?

Zdobienie. Proporczyki to w zasadzie pozostałość po dawnych sztandarach i wielkich proporcach, widocznych m.in. w czasie bitw. Nie bez powodu tradycja proporczyków zachowała się m.in. w klubach sportowych. One toczą regularne boje, oznaczając się własną symboliką i barwami, flagami i… proporczykami właśnie. Produkcja proporczyków nie dotyczy jednak tylko zespołów świata sportu, ale również jednostek samorządu terytorialnego, firm, stowarzyszeń, grup hobbystycznych.

Proporczyk po nadrukowaniu wzoru jest obszywany frędzelkami lub sznurkiem (tu również można wybrać kolory, choć już nie tak dowolnie jak przy samym nadruku), by otoczony barwnym wykończeniem zawisnąć na sznurku, a w przypadku dużych rozmiarów – na łańcuszku. Istotną cechą jest dwustronność proporczyków, tzn. można mieć albo ten sam wzór z obu stron albo dwa zupełnie różne. To ostatnie rozwiązanie jest praktykowane dość często przy promocji zespołów i firm – z jednej strony nazwa, herb, logo a z drugiej odniesienie do miejscowości czy gminy.