Worki gimnastyczne z herbem lub napisem. Najważniejsze cechy worków:

– wykonanie z impregnowanej tkaniny
– rozmiar ok. 39 x 32 cm
– od 50 sztuk

Cennik worków:

Ilość worków Cena z nadrukiem dwustronnym Cena z nadrukiem jednostronnym
50-95 15,99 zł 13,99 zł
100-195 13,99 zł 11,99 zł
200-495 13,49 zł 11,49 zł
500 i więcej 12,99 zł 10,99 zł

Zobacz koszty dostawy.

Worki sportowe z logo

Worki ze sznurkami umożliwiającymi noszenie worka jak plecaczka.

Możliwa również tańsza wersja worka (bez sznurków umożliwiających założenie na plecy, czyli bez funkcji plecaczka; funkcjonalność jako worek na buty ściąganego sznurkiem) minus 1 zł od cennika.

Nadruk w dowolnej kolorystyce!

Za dopłatą 4 zł netto możliwy worek z kieszenią.

Worek sportowy z nadrukiem

Worki sportowe z nadrukiem

Worki sportowe

Worki sportowe możemy podzielić na worki gimnastyczne oraz worki na buty. Te pierwsze również służą do przenoszenia obuwia (i nie tylko: koszulka na zmianę też się zmieści!), mają również dodatkową funkcję plecaka, w postaci dołączonych sznurków-szelek do noszenia na plecach. Worek sportowy bywa niedoceniany, tymczasem jest bardzo funkcjonalną torbą, która pusta, po opróżnieniu, daje się łatwo złożyć, spakować, schować. Tego z plecakiem czy torbą sportową nie uczynimy. Owszem, inna jest pojemność, natomiast worek sportowy jest w zupełności wystarczający do przeniesienia obuwia i stroju sportowego.

Worki gimnastyczne

Worek kojarzy się wielu z „gimnastyką”, co młodszym może jednak mówić mniej. Dzisiaj częściej niż na „gimnastykę” (zastąpioną w szkole przez zajęcia wychowania fizycznego, zwane skrótowo „Wu-eFem”) worki służą do zabrania stroju na „trening”. Można zatem mówić również o workach treningowych, jednak nie chodzi o worki treningowe bokserskie. :) Dodatkowym udogodnieniem przy worku przenoszącym nasz strój treningowy będzie opcja dodatkowej kieszeni z przeznaczeniem na dokumenty, pieniądze, telefon czy klucze.

Worki turystyczne

Worek posłuży na zajęcia sportowe, ale nie oznacza to, że nie będzie pomocny na wycieczkę za miasto czy wyprawę górską. Jak wspomniano wcześniej, w odróżnieniu od plecaka, worek jest lżejszy i ma mniejszą pojemność, zatem może być dobrą torbą-plecaczkiem dla najmłodszych, zmieści się w nim koszulka na przebranie i prowiant na drogę. Jak widać, możliwości użycia jest sporo, a wiemy, że ten rodzaj torby (jako wygodnie zamykany, z łatwym dostępem do zawartości) cenią sobie również… młode mamy.

Worki sportowe z nadrukiem

Niezależnie od przeznaczenia, co opisane zostało powyżej, każdy rodzaj zastosowania worka można podkreślić odpowiednim oznakowaniem. Na workach turystycznych można zamówić grafikę z górami. Na workach treningowych możemy nadrukować nazwę klubu sportowego. Worki reklamowe, bo o tym jeszcze nie było, mogą zawierać nazwę firmy, worki promocyjne – logo miasta. Możliwości wiele, a worek ma sporą powierzchnie nadruku (wedle budżetu: z jednej lub z dwóch stron), który cechuje brak limitu kolorów!