Polacy awansowali do Mistrzostw Europy 2020 i jest to kolejna, trzecia z rzędu wielka impreza piłkarska, w której będzie brać udział nasza reprezentacja. Czy Biało-czerwoni powtórzą sukces z Francji? Powtórka z Rosji im nie grozi: nie będzie drużyn spoza Europy… ;-)

Impreza na pewno będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem kibiców i mediów, a co za tym idzie również i firm z całego kontynentu, ale nie tylko. Oglądalność wyższa niż Olimpiady zapewnia spore zasięgi reklamowe. Dlatego też wiele podmiotów chce zaistnieć przy okazji takiej imprezy.

Dzięki Faneo.NET możesz nie tylko stworzyć własny gadżet (koszulki, szaliki, czapki itp.), ale też zaopatrzyć się w oficjalną piłkę turnieju (model Adidas Uniforia), nabyć oryginalną maskotkę Euro 2020 („Skillzy”) oraz zamówić oficjalne koszulki reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy 2020 roku.

Jeżeli zatem interesuje Cię kompleksowa obsługa pod kątem gadżetów Euro 2020, w tym flagi państw uczestników oraz oficjalne pamiątki: lepiej trafić nie mogłeś. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która obsłuży Cię w tym zakresie od A do Z. Zapraszamy! Zobacz nasz Sklep Euro 2020!