Czapki z daszkiem, połączone z przyłbicą. Najważniejsze cechy czapek:

– przyłbica łatwo dopinana i odpinana do dezynfekcji
– czapka od zewnątrz wodoodporna (można dezynfekować aerozolem)
– możliwy wybór kolorystyki

Czapki z przyłbicą

Tkanina czapki: 50% bawełna, 50% poliester. Czapka zatem oddycha od wewnątrz i zabezpiecza od zewnątrz. Wykonana z tkaniny technicznej takiej jak do ubrań mechaników samochodowych jest nie tylko odporna na wodę, ale też np. na olej. W zestawie z przyłbicą zapewni ochronę nie tylko głowy, ale i szyi, twarzy, włosów.

Czapki z przyłbicą

Czapki z przyłbicą

Czapka z przyłbicą jest bardzo dobrym uzupełnieniem zabezpieczeń stosowanych w czasie epidemii koronawirusa. Stosowanie środków higieny osobistej, zachowania prewencyjne, unikanie większych skupisk ludzkich i inne wskazania bezpieczeństwa powinny w codziennej pracy wzmocnione powinny być – gdzie to możliwe – infrastrukturą, a w określeniu do poszczególnych osób, odpowiednim ubiorem (m.in. rękawiczki ochronne).

Czapki z przyłbicą wykonane są z tkaniny stosowanej przy ubraniach dla mechaników samochodowych, a dzięki ich wodoodporności możliwa jest ich dezynfekcja środkami w sprayu. Plastikowa przyłbica umożliwia wygodne odpięcie do zdezynfekowania czyniąc produkt praktycznym rozwiązaniem w zakładach pracy i nie tylko. Czas epidemii jest czasem wyjątkowym, ale czapka z przyłbicą zwiększy bezpieczeństwo na stałe.

Najnowsze zarządzenia polskich władz nakazują przedsiębiorcom zapewnić środki ochrony w pracy, stąd czapki z przyłbicą są bardzo dobrym wyborem, aby zwiększyć bezpieczeństwo pracowników oraz wypełnić zalecenia przeciwepidemiologiczne. Produkcja jest krajowa, nie narażasz się zatem na kłopoty z importem, a dzięki możliwości personalizacji (opcjonalny haft) można oznakować czapkę haftem z własnym logo.