Flagi drukowane. Najważniejsze cechy produktu:

– nadruk bez ograniczeń kolorystycznych
– ze sznurkami do powieszenia
– na życzenie zamiast sznurków metalowe oczka (+2 zł za sztukę)

Rozmiar flagi
Cena netto za metr
1-5m2 50 zł
6-10m2 48 zł
11-15m2 46 zł
16-20m2 44 zł

Koszt dostawy krajowej: 10 zł netto za każde rozpoczęte 5m2

Czas realizacji: 14 dni (metalowe oczka +2 dni).

Flaga / baner

Flagi & banery

Flagi oraz banery to z jednej strony produkty bardzo dobrze znane, a z drugiej strony nie wykorzystywane w wystarczający sposób. Powierzchni promocyjnych i reklamowych jest zawsze więcej niż treści. Ile widzimy pustych ogrodzeń, czasami nawet straszących swoim stanem, ile jest ścian, które można przyozdobić przy okazji meczu czy eventu promocyjnego.

Oferujemy flagi drukowane, które „uzbrojone” w sznurki (w standardzie) lub oczka mocujące (na życzenie) są świetnym ekspozytorem barw, emocji, ale i konkretnych treści. Dodatkowo, w przeciwieństwie do flag szytych, flaga drukowana nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych, możliwe jest zastosowanie dowolnej palety kolorów, w tym przejść tonalnych oraz cieni.

Flaga na płot

Podobne cechy mają banery reklamowe, który od flagi różni głównie przeznaczenie. Drukowane na tym samym materiale flagowym banery sprawdzają się świetnie sprawdzą się w biznesie do celów marketingowych. Drukowany baner łatwo złożyć i przetransportować, jest lekki i nie wymaga wysiłku montażowego. Projekt banera dostarcz w grafice wektorowej (.PDF), aby cieszyć się najlepszą jakością wydruku.