Flagi drukowane. Najważniejsze cechy flag:

– nadruk bez ograniczeń kolorystycznych
– dowolny rozmiar
– ze sznurkami do powieszenia

Rozmiar flagi
Cena netto za metr kwadratowy
1-5 m2 49,99 zł
6-10 m2 46,99 zł
11-15 m2 43,99 zł
16-20 m2 39,99 zł
więcej do uzgodnienia

Koszt dostawy krajowej: 15,99 zł netto za każde rozpoczęte 10m2

Na zamówienia złożone do 20 kwietnia 2019 promocja -10% od cennika!

Minimalne zamówienie 99,99 zł netto

Czas realizacji ok. 10-14 dni

Na życzenie zamiast sznurków możliwe metalowe oczka (+1 zł netto za sztukę)

Flagi (zwłaszcza małe) mogą zamiast sznurków mogą posiadać małe pętelki do zawieszenia. Flagi duże będą zszywane z kilku kawałków materiału.

Flagi są drukowane jednostronnie. Flagi na kij, których kolorystyka powinna być dwustronna (druga strona jako lustrzane odbicie) +10% od cennika.

Przy większych zamówieniach (bardzo duży rozmiar lub większa ilość mniejszych flag) rabaty! Zapytaj e-mailem.

Flaga drukowana na zamówienie

Flaga / baner

Flagi drukowane

Flagi, banery

Flagi oraz banery to z jednej strony produkty bardzo dobrze znane, a z drugiej strony nie wykorzystywane w wystarczający sposób. Powierzchni promocyjnych i reklamowych jest zawsze więcej niż treści. Ile widzimy pustych ogrodzeń, czasami nawet straszących swoim stanem, ile jest ścian, które można przyozdobić przy okazji meczu czy eventu promocyjnego.

Flagi z własnym nadrukiem

Oferujemy flagi drukowane, które „uzbrojone” w sznurki (w standardzie) lub oczka mocujące (na życzenie) są świetnym ekspozytorem barw, emocji, ale i konkretnych treści. Dodatkowo, w przeciwieństwie do flag szytych, flaga drukowana nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych, możliwe jest zastosowanie dowolnej palety kolorów, w tym przejść tonalnych oraz cieni.

Flaga na płot

Podobne cechy mają banery reklamowe, który od flagi różni głównie przeznaczenie. Drukowane na tym samym materiale flagowym banery sprawdzają się świetnie sprawdzą się w biznesie do celów marketingowych. Drukowany baner łatwo złożyć i przetransportować, jest lekki i nie wymaga wysiłku montażowego. Projekt banera dostarcz w grafice wektorowej (.PDF), aby cieszyć się najlepszą jakością wydruku.