• Chorągiewki boiskowe na tyczki narożne
  • Produkowane w kompletach po 4 sztuki
  • Drukowane w pełnym kolorze, mogą zawierać barwy drużyny, jak i herb
  • Chorągiewki boiskoweOferujemy wydruk flag narożnych – sam materiał z tunelem, bez kija/tyczki
  • Cena chorągiewek dotyczy rozmiaru maksymalnie 50×50 cm, większe rozmiary do wyceny indywidualnej
  • Zamawiając można wskazać potrzebną średnicę tunelu na kij (w przypadku braku wskazania, wykonujemy tunel uniwersalny)

Cena 119,96 zł netto za komplet 4 sztuk, czyli 29,99 zł netto za jedną

Można zamówić mniej niż 4 sztuki, ale cena wyniesie 119,96 zł netto (jest to minimalny koszt zamówienia chorągiewek)

Od 1 maja 2021 cena chorągiewek wynosić będzie 139,96 zł netto za komplet 4 sztuk, czyli 34,99 zł netto za jedną. Zamówienia złożone do 30 kwietnia będą realizowane w poprzedniej cenie 119,96 zł netto za komplet.

50×50 cm to duża chorągiewka, jeśli potrzebujesz mniejszą (nie musi być kwadrat, może być np. prostokąt 35×45 cm), jest to również możliwe. Jeśli nie wskażesz rozmiaru, wykonujemy uniwersalny wymiar 45×45 cm.

Chorągiewka może oprócz herbu mieć napisy, ale z daleka i tak nie będą widoczne, więc nie zalecamy ich zamieszczać nad/pod herbem. Najważniejsze przy tym produkcie są barwy, np. popularna szachownica.

Chorągiewki boiskowe – dla wszystkich obiektów sportowych

Chorągiewki boiskowe stanowią charakterystyczny system ograniczenia terenu sportowego do określonych działań w zakresie współzawodnictwa. Oferujemy ich zestawy w bogatej kolorystyce i z pomysłowymi rozwiązaniami także w kwestii lokalnej reklamy. Na obszarze wszystkich obiektów sportowych prezentują się niezwykle elegancko, nadając wydarzeniu rangi i klasy. Możemy polecić je zarządcom miejskich stadionów, ale również osobom odpowiedzialnym za organizację zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego oraz wszystkim, którzy od strony technicznej czuwają na zapleczu nad tym, aby każdy event sportowy zdobył godną oprawę.

Chorągiewki boiskowe z nadrukiem – dlaczego warto je zamawiać?

Są przydatne i przeznaczone do wielokrotnego stosowania, nie tylko na jedno wydarzenie czy jeden sezon. Warto zapamiętać, że:

  • Chorągiewki boiskowe narożne nabyć można w komplecie liczącym 4 sztuki, ale jest także możliwość nabycia jednej sztuki
  • produkuje się je w zestawach 4 sztuk
  • na specjalne życzenie umieścić możemy na chorągiewkach dowolny znak firmowy, a także barwę drużyny i jej herb
  • jako sprawdzony producent chorągiewek oferujemy rozwiązania narożne, składające się jedynie z materiału z tunelem, brak tutaj kijka lub tyczki

Chorągiewki boiskowe z nadrukiem – ceny

Producent chorągiewek boiskowych tego typu produkty sprzedaje zawsze w zestawach, tak więc za cały komplet 4 chorągiewek zapłacimy 119,96 zł netto. Chorągiewka boiskowa pojedyncza ma wartość 29,99 zł netto, ale z racji tego, że minimalna wartość zamówienia bez względu na zamawianą ilość chorągiewek musi wynosić 119,96 zł – lepiej zdecydować się na optymalną wersję zakupu, tym bardziej, że nigdy nie wiadomo, kiedy dodatkowa chorągiewka może się nam przydać, np. w sytuacji, gdy poprzednią uszkodzoną lub zabrudzoną trzeba będzie wymienić na nową. Podana wyżej cena chorągiewek dotyczy wielkości 50×50 cm lub mniejszej. Inne wymiary wycenia się już indywidualnie.

Chorągiewki boiskowe – wymiary

Wymiary chorągiewek boiskowych z naszej oferty mogą być różne. Wymiar 50×50 cm to solidna wielkość, ale wykonujemy także znacznie mniejsze chorągiewki boiskowe. Wystarczy zaznaczyć w zamówieniu, jaki wymiar chorągiewki nas interesuje. Istotne przy składaniu zamówienia jest także podanie średnicy tunelu przeznaczonego na przejście dla kija. Jeśli nie uzyskamy tej informacji, wykonujemy tunel o standardowej średnicy. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie i z dbałością o szczegóły, aby wielkość logo, herbu lub osobistej grafiki była adekwatna do wymiarów flagietki. Chorągiewki drukowane są na materiale najwyższej jakości, odpornych na zmienne czynniki pogodowe.