• Chorągiewki boiskowe na tyczki narożne
  • Produkowane w kompletach po 4 sztuki
  • Drukowane w pełnym kolorze, mogą zawierać barwy drużyny, jak i herb
  • Chorągiewki boiskoweOferujemy wydruk flag narożnych – sam materiał z tunelem, bez kija/tyczki
  • Cena chorągiewek dotyczy rozmiaru maksymalnie 50×50 cm, większe rozmiary do wyceny indywidualnej
  • Zamawiając można wskazać potrzebną szerokość tunelu na kij (w przypadku braku wskazania, wykonujemy tunel uniwersalny)

Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

50×50 cm to duża chorągiewka, jeśli potrzebujesz mniejszą (nie musi to być kwadrat, może być prostokąt np. 35×45 cm), jest to również możliwe. Jeśli nie wskażesz rozmiaru, wykonamy uniwersalny wymiar 45×45 cm.

Chorągiewka może oprócz herbu mieć napisy, ale z daleka i tak nie będą widoczne, więc nie zalecamy ich zamieszczać nad/pod herbem. Najważniejsze przy tym produkcie są barwy, np. popularna szachownica.

Chorągiewki są drukowane jednostronnie (z tyłu lustrzane odbicie) na materiale 120 gram.

Drukujemy z plików nadesłanych (nadesłanych plik w grafice wektorowej – format PDF – zapewni wierne oddanie wzoru, kolorystykę prosimy zdefiniować według palety CMYK lub Pantone) lub udzielamy odpłatnego wsparcia w przygotowaniu chorągiewek do druku.

Chorągiewki boiskowe – dla wszystkich obiektów sportowych

Chorągiewki boiskowe narożne stanowią charakterystyczny system ograniczenia terenu sportowego do określonych działań w zakresie współzawodnictwa. Oferujemy ich zestawy w bogatej kolorystyce i z pomysłowymi rozwiązaniami także w kwestii lokalnej reklamy. Na obszarze wszystkich obiektów sportowych prezentują się niezwykle elegancko, nadając wydarzeniu rangi i klasy. Możemy polecić je zarządcom miejskich stadionów, ale również osobom odpowiedzialnym za organizację zawodów, nauczycielom wychowania fizycznego oraz wszystkim, którzy od strony technicznej czuwają na zapleczu nad tym, aby każde wydarzenie sportowe miało godną oprawę.

Chorągiewki boiskowe z nadrukiem – dlaczego warto je zamawiać?

Są przydatne i przeznaczone do wielokrotnego stosowania, nie tylko na jedno wydarzenie czy jeden sezon. Warto zapamiętać, że:

  • chorągiewki boiskowe narożne nabyć można w komplecie liczącym minimum 4 sztuki
  • produkcja mniejszej (lub większej) ilości niż 4 wyceniana jest indywidualnie
  • umieścić możemy na chorągiewkach dowolny znak firmowy, a także barwę drużyny i jej herb
  • oferujemy rozwiązanie składające się z materiału z tunelem, brak tutaj kijka lub tyczki

Chorągiewki boiskowe z nadrukiem – ceny

Produkcja chorągiewek boiskowych ze względu na niewielki rozmiar flagi ma sens w zestawach, tak więc za cały komplet czterech chorągiewek zapłacimy jeden raz. Chorągiewka boiskowa pojedyncza również mogłaby być wyprodukowana, ale z racji tego, że każda produkcja niesie za sobą podstawowy koszt (czas przygotowania, koszt pracy ludzkiej) lepiej zdecydować się na optymalną wersję zakupu, tym bardziej, że nigdy nie wiadomo, kiedy dodatkowa chorągiewka może się nam przydać, np. w sytuacji, gdy poprzednią uszkodzoną lub zabrudzoną trzeba będzie wymienić na nową. Standardowa wielkość to 50×50 cm lub mniejsza, ale inne wymiary również wycenimy.

Chorągiewki boiskowe narożne – wymiary

Wymiary chorągiewek boiskowych z naszej oferty mogą być różne. Wymiar 50×50 cm to solidna wielkość, dlatego najczęściej wykonujemy nieco mniejsze chorągiewki boiskowe. Wystarczy zaznaczyć w zamówieniu, jaki wymiar chorągiewki nas interesuje. Istotne przy składaniu zamówienia jest także podanie średnicy tunelu przeznaczonego na przejście dla kija. Jeśli nie uzyskamy tej informacji, wykonujemy tunel o standardowej średnicy. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie i z dbałością o szczegóły, aby wielkość logo, herbu lub osobistej grafiki była adekwatna do wymiarów flagietki. Chorągiewki drukowane są na materiale wysokiej jakości, odpornym na zmienne czynniki pogodowe.