Koszulki z nadrukiem, t-shirty z własnym wzorem. Najważniejsze cechy produktu:

– koszulki bawełniane
– możliwe różne kolory
– rozmiary męskie, damskie lub dziecięce
– trwały nadruk
– minimalne zamówienie 25 sztuk (25 szt. dorosłych lub 25 dziecięcych)

Koszulki z nadrukiem

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Koszulki bawełniane z nadrukiem

Koszulki z własnym nadrukiem – spersonalizowane nadruki na koszulki

Koszulki dziecięce z nadrukiemKoszulka z nadrukiem to produkt dostępny w każdej szafie. No, może prawie każdej. Początkowo był to wyraz ekstrawagancji, dziś podstawowy element garderoby, okazję czyniący w zależności od rodzaju zdobiącego je nadruku. Możliwości zastosowania są duże, choć znakujemy gotowy produkt, uszytą wcześniej koszulkę. Ozdobić możemy przód, tył, ale także rękawy koszulki. W tej technologii nie drukujemy po szwach, odległość nadruku od brzegów musi więc wynosić kilka centymetrów.

Ilość kolorów nadruku na koszulce jest ograniczona do siedmiu, co oznacza jednak, że da się wydrukować praktycznie każdy wzór, a większość grafik wymaga jeszcze mniejszej ilości kolorów. Warto tu stosować uproszczenia, redukować kolory podobne do siebie, gdyż przy technologii sitodruku liczba kolorów na wpływ na cenę. Im mniej kolorów tym niższa cena nadruku. Podobnie – im cieńsza koszulka, tym taniej, ale tu akurat oszczędzać nie proponujemy. Naszym standardem jest 180-190g. Dla uzyskania niskiej jednostkowej ceny produktu warto pokusić się o zwiększenie nakładu.

Koszulki z nadrukiem - sitodruk

Koszulki bawełniane z własnym nadrukiem

Estetycznie wykonane koszulki bawełniane z własnym nadrukiem, są dziś niezwykle pożądanym produktem o szerokim spektrum wykorzystania. W dalszym ciągu t-shirty pełnią rolę firmowych gadżetów – będąc nośnikiem logotypów oraz wszelkiego rodzaju treści promocyjnych czy reklamowych. Dzięki możliwości wykonania dowolnej, wielokolorowej grafiki, koszulki z nadrukiem świetnie sprawdzają się również jako trykoty dla amatorskich lub juniorskich klubów sportowych. Profesjonalnym zespołom piłkarskim czy siatkarskim, koszulki bawełniane z nadrukiem, często służą jako odzież techniczna i treningowa. Ciekawą praktyką wśród organizatorów różnych imprez biegowych czy happeningów (np. ekologicznych), jest obdarowywania uczestników pamiątkowymi koszulkami. W razie potrzeby przygotujemy także serię spersonalizowanej odzieży, z opcją pozwalającą umieścić własne logo na koszulce, nazwisko, imię, zdjęcie.

Bawełniane koszulki z nadrukiem metodą sitodruk

T-shirty z nadrukiem

Proponowane przez nas bawełniane koszulki z nadrukiem, to gwarancja wysokiego standardu wykonania, wieloletniej trwałości oraz komfortu noszenia. Wszystkie doskonałe parametry zapewnia wykorzystywana przez naszą firmę dopracowana do perfekcji metoda nadruku. Sitodruk jest znaną od dawna techniką wykonywania nadruków, jednak finalna jakość zależy od umiejętności drukarza. Dobry gatunek bawełny (im grubszy materiał, tym lepiej) i fachowo wykonany sitodruk, zapewnia trwałość na wiele lat, wyrazistość nadruku, a także wysoką odporność na pranie. Warto pamiętać, że nadruki na koszulkach bawełnianych sitodrukiem najlepiej sprawdzają się przy niezbyt skomplikowanych wzorach graficznych i jednolitych barwnie treściach. W razie konieczności, jesteśmy jednak w stanie zastosować nawet 7 kolorów przy produkcji koszulki na zamówienie. Bawełniane koszulki z nadrukiem nie są drogie, a ostateczna cena jednostkowa zależy m. in. od skali zamówienia, liczby kolorów, rodzaju t-shirta (gramatura materiału, kolor) oraz wielkości grafiki.