Każda firma potrzebuje elementu łączącego pracowników z marką. Tę funkcję doskonale spełniają koszulki na zamówienie z nadrukiem, zwiększające identyfikację z firmą i wzmacniające poczucie przynależności do zespołów pracowniczych. Nasza odzież z logo będzie skutecznie promować przekaz Twojej firmy. Poznaj ofertę Faneo.

Koszulki z logo firmy produkujemy na zamówienie i pod indywidualne potrzeby klienta. Logo jest wyraźne, a materiały wytrzymałe. Koszulka z logo firmy integruje zespół i wzmacnia wizerunek marki.

Koszulki z logo firmy

Jakie koszulki z logotypem firmy wykonujemy?

Koszulka z logo firmy to jeden z najpopularniejszych sposobów promocji marki. Zwiększa rozpoznawalność, integruje zespół i buduje pozytywny wizerunek firmy. Koszulki z logotypem firmy wykonujemy z wysokiej jakości bawełny, która jest przyjemna w dotyku. Logo firmowe umieszczamy na materiale techniką sitodruku, dzięki temu jest dobrze widoczne i trwałe. Wszystkie szczegóły wyglądu koszulki oraz właściwości samego materiału uzgadniamy z klientem i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Możliwe są naprawdę oryginalne realizacje i niestandardowe rozwiązania, ponieważ cały proces produkcji jest pod naszą kontrolą.

Koszulka z logiem firmy jest przeznaczona do zastosowania w promocji zewnętrznej, ale również w codziennej pracy w firmach. Nasze produkty trafiają do podmiotów, które wykorzystują jednolite stroje pracowników np. podczas targów, konferencji, eventów, festynów i prezentacji na otwartym powietrzu.

Z naszych produktów korzystają również firmy produkcyjne, które zamawiają koszulki z logiem firmy, w różnej kolorystyce dla pracowników poszczególnych działów. To pomaga w sprawnej organizacji pracy np. w zakładach produkcyjnych. Nasza odzież jest wygodna i zdrowa, wysokiej jakości materiały sprzyjają odprowadzaniu wilgoci i nie krępują ruchów.

Bawełniane koszulki z logo firmy

Kierując się wygodą i zdrowiem pracowników, firmy wybierają najczęściej koszulki bawełniane z logo firmy. Odzież z bawełny skutecznie odprowadza wilgoć, pracownicy wyglądają nienagannie i nie ma mowy o pocie zbierającym się na plecach lub pod pachami. Bawełniana koszulka z logo firmy jest też wygodna i trwała. Może wytrzymać wiele cykli prania, dzięki temu posłuży w Twojej firmie nawet kilka sezonów. Bawełna jest również polecana dla wszystkich pracowników, którzy nie tolerują materiałów z dużą domieszką tworzyw sztucznych.

Nasze Bawełniane koszulki z logiem firmy pozwolą Twojej firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Spersonalizowana odzież oferowana przez nas jest skutecznym kanałem komunikacji z klientami. Oprócz logo możemy na koszulce umieścić również Twój slogan reklamowy, dewizę, czy informację o nowym produkcie.

Wyjątkowe koszulki z logo firmy dla eleganckiego looku – pozostań stylowy z Polo

Polo - koszulka z logiem firmyW naszej ofercie znajdziesz także koszulki logiem firmy, które będą skuteczną wizytówką marki. Polo to charakterystyczne koszulki z kołnierzykiem, zapinane pod szyją. Prezentują się bardzo elegancko i doskonale sprawdzają się nie tylko w codziennej pracy przy stanowisku, ale też w czasie eventów firmowych. Nie są tak formalne jak koszule, ale wciąż eleganckie i przede wszystkim wygodne.

Koszulka polo z logo firmy nie ogranicza ruchów pracownika. Ponadto jest przewiewna i świetnie się sprawdza podczas pracy na świeżym powietrzu. Tzw. “polówki” z naszej oferty mają dopracowany krój, dlatego pracownicy czują się w nich naprawdę wygodnie.

Niestandardowe koszulki polo z logiem firmy, możesz zamówić u nas w kolorze, który będzie współgrał z kolorystyką Twojej marki, dzięki temu zachowasz spójną komunikację wizualną. Koszulki typu polo wyglądają bardziej profesjonalnie niż zwykłe t-shirty i z powodzeniem można je stosować jako jednolite stroje firmowe.

Koszulki z logo firmy dla pracowników

Koszulka polo z logiem dla pracowników sprawdza się też w handlu. Pracownicy sieci sklepów ubrani w jednorodne koszulki wyglądają profesjonalnie, a to buduje zaufanie klientów. Również branża logistyczna i kurierska chętnie sięga po ten rodzaj identyfikacji personelu. Produkujemy koszulki bawełniane z logo dla pracowników na indywidualne zamówienie klienta, dotyczy to ilości oraz wzorów. Stosujemy najnowocześniejsze techniki nadruku, dlatego nie ma dla nas ograniczeń kolorów i wzorów. Dysponujemy szeroką gamą odzieży dedykowanej dla kobiet i mężczyzn, która uwzględnia warunki fizyczne.

Damskie koszulki z logo firmy

Damska koszulka z logo firmyKoszulka damska z logiem firmy to jeden ze spersonalizowanych wariantów koszulek z logiem. Koszulki damskie uwzględniają kobiece kształty i są bardzo często taliowane. Na życzenie klientów mogą być zastosowane elementy wzmacniające oraz dodatkowe szwy boczne. Koszulki damskie z logiem firmy doskonale się prezentują wizualnie, a jednocześnie są bardzo wygodne.

Męskie koszulki z logo firmy

męska koszulka z logo firmyKoszulka męska z logiem firmy sprawdza się nie tylko podczas codziennej pracy, ale również w czasie imprez firmowych, kiedy dobrze jest wyróżnić się w tłumie. Wyraźne wydrukowane logo jest widoczne już z daleka i pozwala odnaleźć się w tłumie nawet na dużych targach, czy festynach. Koszulki męskie z logiem firmy mają najczęściej klasyczny krój oraz wzmocnienia wydłużające żywotność. Nasze koszulki męskie z logo mogą mieć zastosowanie zarówno w małych i średnich firmach oraz w handlu wielkopowierzchniowym, czy w firmach serwisowych. Logo drukujemy z zastosowaniem nowoczesnych technik bardziej odpornych na zużycie, co w połączeniu z wytrzymałością materiałów, zapewnia długi okres użytkowania.