Multifunkcyjne bandany (kominy drukowane, buff). Najważniejsze cechy bandan:

– brak limitu kolorów
– wymiary: ok. 25 x 49 cm (pasują zarówno na osoby dorosłe jak i młodzież)

Bandany / kominy drukowane z logo

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Lekki komin na szyję lub na głowę: jeden produkt z wieloma zastosowaniami. 

Wyrób funkcjonuje pod różnymi nazwami:
– komin drukowany
– multi bandana
– buff

Cena zależy od ilości, wyceny na e-mail faneo@faneo.net

Bandana z logoBandana wielofunkcyjna z własnym nadrukiemKominy drukowane

Komin drukowany - chusta

Więcej >>

Bandany wielofunkcyjne

Bandana wielofunkcyjna to lekka drukowana chusta, którą można nosić na różne sposoby. Będzie służyć jako czapka jak i opaska na głowę, apaszka, jak i szalik. To spełniające wiele funkcji uzupełnienie odzieży zmienia swe zastosowanie w zależności od zapotrzebowania. Kluczowe pytanie pozostaje: jaką grafikę, jaką treść będzie ze sobą nieść? :)

Bandany z nadrukiem

Niezależnie bowiem od tego, jak będzie noszona bandana, może ona nieść ze sobą konkretne przesłanie. Warto przy tym przewidzieć, że ekspozycja wzoru będzie się zmieniać w zależności od zastosowania. Rozłożony komin drukowany będzie prezentował wzór w całości, a zawinięty na szyi pokaże głównie barwy. Dlatego warto skupić się na kolorach. Mniejsze znaczenie będą miały tu napisy, a większe wyrazista, rozpoznawalna grafika (duże logo, herb, kolorystyka zespołu czy firmy).

Bandany, kominy i chusty z nadrukiem

Bandany, kominy i chusty z nadrukiem od wielu lat podbijają rynek gadżetów reklamowych, rewolucjonizując jednocześnie świat akcesoriów sportowych. Niezwykle praktyczne i poręczne, a dodatkowo niedrogie, znakomicie sprawdzają się w przypadku firm działających w różnych branżach. Możliwość ozdobienia ich dowolnym motywem nadaje im indywidualny charakter.

Bandany, kominy, chusty z nadrukiem – jedno rozwiązanie, moc możliwości

Powodem, dla którego bandany z nadrukiem cieszą się niesłabnącą popularnością, jest ich praktyczność i wielozadaniowość. Tę samą chustkę można nosić na wiele sposobów, dopasowując do rodzaju wykonywanej aktywności. Bandana świetnie spisze się więc w charakterze opaski na głowę, szalika czy komina. Można osłonić nią głowę lub przewiązać na ręce w charakterze opaski pozwalającej ocierać pot z czoła w czasie treningu. Jest przy tym nie tylko doskonałym gadżetem dla osób lubiących aktywny tryb życia. Bandany i chusty z nadrukiem mogą też stanowić dopełnienie firmowej garderoby.

Bandany z nadrukiem – jakie mają właściwości?

Kominy z nadrukiem wyróżniają się także doskonałymi właściwościami. Są tworzone z technicznego poliestru, dzięki czemu skutecznie odprowadzają wilgoć i jednocześnie pozwalają skórze oddychać. W ten sposób warunkują odpowiednią termoregulację w czasie treningu i podczas odpoczynku. Są bardzo elastyczne, zatem łatwo można założyć je na szyję, głowę czy na nadgarstek. Wytrzymały, szybkoschnący materiał jest łatwy w pielęgnacji. Nadruk oparty na nowoczesnych technologiach sprawia, że nawet po długim czasie użytkowania chusty albo bandany z nadrukiem zachowują swój pierwotny wygląd.

Gadżety reklamowe dla każdej firmy – bandany, kominy, chusty na indywidualne zamówienie

Po bandany i chusty reklamowe chętnie sięgają kluby sportowe oraz fani poszczególnych drużyn. Rozwiązania te pełnią w tym przypadku nie tylko funkcję praktyczną i przydają się w czasie treningu, ale stanowią rozpoznawalny znak grupy. To gadżety reklamowe, na które mogą zdecydować się firmy działające w szeroko rozumianej branży sportowej. Kluby fitness, sklepy z odzieżą sportową czy firmy produkujące sprzęt treningowy są tylko nielicznymi spośród szerokiej gamy działalności, w których sprawdzą się kominy z nadrukiem. Bandany wielofunkcyjne są doskonałym prezentem dla pracowników, klientów oraz kontrahentów. Nie może ich również zabraknąć w pakietach reklamowych rozdawanych podczas targów czy eventów sportowych. Uniwersalny charakter bandan sprawia, że są niezastąpione także w innych branżach, pełniąc funkcję nie tylko reklamową, ale budując pozytywny wizerunek marki jako brandu promującego zdrowy tryb życia.

Chusty z nadrukiem – dlaczego są dobrą formą reklamy?

Bandany, kominy, chusty na indywidualne zamówienie są atrakcyjną formą reklamy. Z jednej strony niosą wyraźny przekaz, z drugiej umożliwiają dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Rzucające się w oczy nadruki sprawiają, że chusta, podróżując ze swoim właścicielem, buduje w otaczających go ludziach świadomość marki. Dodatkowo podarunek w postaci chusty niesie pozytywny przekaz i budzi dobre emocje. Bandany, kominy i chusty z nadrukiem (logo firmowe, klubowe, drużynowe), są też doskonałym wyborem z technicznego punktu widzenia. Duża powierzchnia pozwala umieścić nie tylko sam logotyp, ale także inną grafikę, w tym herb czy godło klubu sportowego. Warto jednak pamiętać o tym, że bandana, w zależności od sposobu noszenia, może się marszczyć. Z tego względu, projektując jej design, warto skupić się przede wszystkim na kolorach i dużych grafikach charakterystycznych dla firmy czy klubu sportowego, nie zaś na szczegółowych napisach.

 

BandanyKominy drukowane na zamówienie

Komin drukowany - własny wzórBandany drukowane

Bandana - chusta nadruk full colorBandany drukowane

Zwiń ^