Tekstylne banery drukowane. Najważniejsze cechy banerów:

– nadruk bez ograniczeń kolorystycznych
– dowolny rozmiar

Druk banerów

Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

Zamawiając większą ilość flag jednorazowo, płacisz mniej niż za 1 sztukę.

Zobacz również:

Flagowe banery tekstylne, drukowane jednostronnie na materiale poliestrowym o gramaturze 200.

Wykończenie: sznurki (troczki) lub metalowe oczka. Domyślne mocowanie, jeśli nie będzie wskazane, to sznurki.

Banery bardzo duże będą zszywane z kilku kawałków.

Banery na zamówienie

Bannery tekstylne od klasycznych flag różni grubość materiału. Wydruki na materiale banerowym sprawdzają się świetnie sprawdzą się w biznesie do celów marketingowych. Drukowany baner łatwo złożyć i przetransportować, jest stosunkowo lekki i nie wymaga wysiłku montażowego. Projekt banera dostarcz w grafice wektorowej (.PDF), aby cieszyć się najlepszą jakością wydruku.

Banery tekstylne – sprawdzony system promocji

Oferujemy banery drukowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii systemów przetwarzania i produkcji obrazu z przeznaczeniem komercyjnym. Nasze banery flagowe znalazły zastosowanie w zróżnicowanych branżach, zarówno tych przodujących na rynku produktów oraz usług, jak i również tych bardziej niszowych, trafiających ze swoimi propozycjami handlowymi do węższego grona odbiorców. Każdy firmowy baner tekstylne, drukowany przez naszych specjalistów, zawiera dowolnie wybraną ilość kolorów oraz czcionek na życzenie Klienta. Nie kierujemy się żadnymi ograniczeniami, ponieważ naszą zasadą jest tworzenie nadruków trafiających w szerokie gusta wszystkich, którzy zdecydują się na współpracę z nami. Wśród innych firm z branży reklamowej wyróżniamy się:

  • tempem realizacji zamówionych projektów
  • ofertą drukowania w dowolnie wybranym rozmiarze
  • innowacyjnymi technologiami maszynowymi, dzięki czemu nasze wydruki zawsze zachowują wysoką jakość, normy estetyczne i klasę
  • wysokim stopniem zauważalności powierzchni reklamowych na wszystkich miejskich powierzchniach

Banery flagowe – koszty wydruku oraz produkcja

Koszt banera zależy od jego wielkości. Obliczamy cenę zaprojektowanego i wydrukowanego banera na podstawie rozmiaru. Mnożymy jego wysokość przez szerokość. Im większy baner tym niższa cena za metr kwadratowy. Oczywiście, przy większych i bardziej rozbudowanych zamówieniach bierzemy pod uwagę rabat ilościowy. Mogą one dotyczyć banerów o małej wielkości, ale w dużych ilościach lub banerów wielkoformatowych, tworzonych z mniejszych modułów. Profesjonalny druk banerów przeprowadza się na specjalnie dobranym materiale flagowym o gramaturze 200. Takie rozwiązanie gwarantuje osiągnięcie solidnej i optymalnej formy, która po umieszczeniu na wolnej przestrzeni zachowa intensywność kolorów i niestraszne będą jej zmienne czynniki zewnętrzne, np. w postaci stale zmieniającej się pogody. Nasze banery w przestrzeni publicznej funkcjonować mogą przez długi czas.

Flaga-baner – szybki sposób na udaną promocję

Na projekt i wydruk banerów składa się wieloetapowa praca profesjonalistów szeroko wykwalifikowanych w swojej dziedzinie. Działają w kierunku osiągnięcia optymalnej czytelności i estetyki formy. Wśród współczesnych systemów promocji to właśnie banery są najczęściej wykorzystywanym pomysłem dla osiągnięcia szybkiego sukcesu w dowolnie wybranej branży. Drukowana, lekka forma pozwala na ekspresowe zamontowanie oraz transport. Prace montażowe przy wieszaniu banerów pochłaniają niewiele czasu. Wystarczy zgłosić się do nas, przesyłając w mailu opracowany projekt w grafice wektorowej, najlepiej PDF. Jeśli potrzebny jest projekt banera od podstaw – również służymy pomocą.