Plecaki treningowe z herbem, logo czy napisem. Najważniejsze cechy plecaków:

– wykonanie z impregnowanej tkaniny– wybór kolorystyki
– plecy i szelki usztywnione pianką

Plecaki z nadrukiem:

Plecaki sportowe z herbem

Plecaki treningowe z Twoim herbem lub logo to nie tylko możliwość kupienia gotowego plecaka i oznakowania go. Możesz zamówić plecak, który zostanie uszyty we wskazanych przez Ciebie kolorach, a umieszczenie znaku graficznego czy napisu będzie jedynie zwieńczeniem jego indywidualnego charakteru.

https://www.youtube.com/watch?v=Uqu9h6Z1xeQ

Więcej >>

Plecaki miejskie z logo

Plecaki na co dzień nie wyróżniają się dziś od plecaków sportowych. Niezobowiązujący, uliczny styl pozwala na dobór plecaka według upodobań. W naszej ofercie znajdziesz różne modele plecaków, aby dopasować plecak do oczekiwań Twojej grupy.

Plecaki z nadrukiem na indywidualne zamówienie

Plecaki z nadrukiem wedle własnego projektu to świetny gadżet reklamowy, ale również sposób na wyrażenie własnej osobowości. Praktyczny, wytrzymały i estetyczny plecak z nadrukiem przyda się każdemu w bardzo wielu sytuacjach.

Wykonany na zamówienie plecak z własnym nadrukiem przyda się do szkoły, na wycieczkę, trening, a nawet do pracy. Można w niego spakować podręczniki, ubrania, prowiant na piknik czy materiały do pracy. Ze względu na ten uniwersalny charakter wygodny plecak z nadrukiem wedle własnego projektu ma więc ogromny potencjał reklamowy.

Reklamowy plecak z logo firmy

Reklamowy plecak z nadrukiem firmowym, np. logo, nazwą marki, hasłem czy grafiką reklamową, to świetny sposób na promocję i dotarcie do szerokiego grona odbiorców.

Taki plecak z logo może być elementem wyposażenia pracownika. Pozwoli w wygodny sposób przenosić niezbędne materiały czy odzież. Zapewni dużą mobilność, umożliwiając zabranie ze sobą narzędzi pracy w dowolne miejsce, np. do klienta.

Plecak firmowy z własnym nadrukiem wykorzystają też hostessy i reprezentanci firmy na konferencjach, spotkaniach branżowych czy targach. Mogą w nim nosić ulotki, foldery i inne materiały promocyjne do rozdania klientom.

Sam plecak z nadrukiem reklamowym będzie też praktycznym podarunkiem dla klientów lub nagrodą w loteriach i konkursach. Wysoka funkcjonalność sprawia, że takie gadżety reklamowe z nadrukiem są chętnie noszone na co dzień. Dzięki temu elementy identyfikacji wizualnej firmy — logo, nazwa czy różne grafiki i hasła — prezentowane są w przestrzeni publicznej i docierają do szerokiego grona odbiorców.

Szkolne i sportowe plecaki z własnym nadrukiem

Plecak jest oczywiście nieodzownym elementem wyposażenia każdego ucznia czy studenta. Jest bowiem najwygodniejszym sposobem na noszenie materiałów edukacyjnych i przyborów szkolnych.

Z tego względu plecaki szkolne z własnym nadrukiem mogą być świetnym uzupełnieniem szkolnych mundurków. Sprawdza się również jako element wyposażenia drużyn sportowych, zarówno tych profesjonalnych, jak i amatorskich — szkolnych, studenckich, koleżeńskich czy pracowniczych.

Sportowe plecaki z nadrukiem wedle własnego projektu można przyozdobić drużynowym herbem, nazwą i barwami. Pomoże to budować poczucie jedności wśród zawodników, jak i kibiców.

Kibicowskie plecaki z herbem drużyny

Plecaki z nadrukiem na zamówienie, takim jak barwy, nazwa czy herb drużyny, to świetne gadżety kibicowskie. Fani drużyn sportowych mogą dzięki nim wyrazić swoją sympatię i wsparcie dla ulubionych zawodników i zespołów.

Plecak z herbem czy innym nadrukiem drużyny pozwoli okazać przynależność do danej grupy kibicowskiej, pomoże zidentyfikować “swoich” i wyrazić swoją indywidualna osobowość.

Takie plecaki kibicowskie wykorzystać mogą nie tylko fani popularnych, profesjonalnych klubów. Doskonale sprawdza się też dla kibiców zespołów amatorskich — rodziców dzieci grających w drużynach szkolnych, osób wspierających drużynę swoich przyjaciół czy kolegów kibicujących drużynie pracowniczej.

Najlepsze plecaki z nadrukiem na zamówienie

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości plecaki szkolne, sportowe i firmowe z nadrukiem wedle indywidualnego projektu. Dostępne są różne modele — od plecaków klasycznych przez takie z dodatkowymi komorami, organizerami czy wyjściem na słuchawki. Bez trudu znaleźć można więc model idealny do własnych potrzeb.

Nasze plecaki reklamowe wykonujemy z mocnej tkaniny impregnowanej, która dostępna jest w bardzo wielu kolorach. Plecy i szelki plecaka usztywniamy pianką, aby zapewnić maksimum wygody. Całość wykonana jest z wielką starannością i dbałością o szczegóły. Dzięki temu nasze plecaki z nadrukiem są trwałe i przez długi czas zachowują doskonały wygląd.

Zwiń ^