Bawełniane torby zakupowe z własnym napisem, herbem, logotypem czy grafiką. Najważniejsze cechy toreb:

– rozmiar 42 x 38 cm
– uchwyt wzmocniony przeszyciem
– maksymalny rozmiar nadruku 32 x 28 cm
– płaskie dno
– długość uchwytu 64 cm

Torby bawełniane z nadrukiem

Jeżeli Twój herb ma dwa kolory (np. niebieski i czerwony) możemy nadrukować go w oryginale (2 kolory) lub w tzw. wersji monchromatycznej (1 kolor, np. brązowy). Na życzenie bezpłatna wizualizacja: faneo@faneo.net

W ofercie również torby drukowane w całości.

Torby bawełnianez logo

Bawełniana torba zakupowa z nadrukiem nie powinna być traktowana jako zwykły gadżet reklamowy. Promując na torbie herb drużyny, nazwę firmy, logo przedsięwzięcia, hasło lub obraz docieramy bowiem do ogromnych skupisk ludzkich – sklepów małych i wielkopowierzchniowych, placówek handlowych nam znanych i nieznanych. Torba to nie szalik, nie będzie używana od czasu do czasu.

Materiałowa torba z nadrukiem to pełnowartościowy produkt użytku codziennego, zatem należy zwrócić na niego szczególną uwagę, kiedy mamy do wypromowania markę, która powinna dotrzeć do nowych odbiorców, klientów, fanów. Przy niewielkiej ilości minimalnej 50 sztuk torba zakupowa z nadrukiem jest propozycją dla każdej inicjatywy niezależnie od jej branży (biznes, sport, inne), a dowolna ilość kolorów daje pełne możliwości znakowania.

Co istotne, w tym przypadku oferta nie dotyczy produkcji toreb zakupowych bawełna, lecz usługi nadrukowania własnego wzoru na gotowej torbie, co oznacza, że nie ingerujemy w rozmiar i kształt torby, a jednocześnie umożliwia szybszą realizację niż szycie toreb od zera.

Torby zakupowe z nadrukiem

Torby z bawełny na zakupy z nadrukiem na indywidualne zamówienie

Wielorazowe bawełniane torby na zakupy z nadrukiem — logo firmy, napisem czy herbem drużyny — cieszą się dużą popularnością. Ekologiczne i estetyczne torby zakupowe z materiału wykorzystamy nie tylko na specjalne okazje i eventy, ale również na codzienne zakupy. Dzięki temu są one świetnym gadżetem reklamowym, który pozwoli dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Torby zakupowe z bwelny z nadrukiem można wykorzystywać wielokrotnie, dzięki czemu doskonale wpisują się w popularną obecnie filozofię eko. Pusta, złożona torba reklamowa bez trudu mieści się w torebce, a nawet kieszenie, można więc zabrać ją wszędzie i zawsze mieć przy sobie. Z powodzeniem zastąpi więc niebezpieczne dla środowiska foliówki pobierane w sklepach czy na targu.

Reklamowa torba bawełniana na zakupy na indywidualne zamówienie

Torba zakupowa bawełna z nadrukiem logo, własnym napisem lub grafiką będzie świetnym gadżetem reklamowym. Wykorzystać mogą ją nie tylko pracownicy firmy, ale również jej klienci. Będzie praktycznym prezentem lub nagrodą w konkursach i loteriach.

Torba zakupowa z nazwą firmy, logo lub grafiką czy hasłem reklamowym noszona przez “zwykłych ludzi” pozwoli dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców, promując markę w wielu sytuacjach. Wykorzystywana na co dzień torba na zakupy pomoże więc poszerzyć świadomość marki oraz wypromować produkt lub usługę.

Sprawdzi się również na eventach branżowych. W estetyczną reklamową torbę bawełnianą zakupową z nadrukiem wedle własnego projektu zapakować można materiały promocyjne lub reklamowe na targach i konferencjach. Taka torba z pewnością wykorzystywana będzie także po evencie, zapewniając stały kontakt z marką i promując ją w przestrzeni publicznej.

Zindywidualizowana bawełniana torba na zakupy z firmowym nadrukiem sprawdzi się również jako element wyposażenia pracowników czy hostess na różnego rodzaju wydarzeniach. Będzie świetnym dodatkiem do strojów pracowniczych — nada im spójności i ułatwi identyfikację przedstawicieli firmy w tłumie.

Bawełniane torby zakupowe z herbem drużyny

Torba na zakupy z nadrukiem na zamówienie może też być świetnym gadżetem dla kibiców. Wydrukowane na niej elementy związane z ulubionym zespołem — barwy drużyny, jej herb czy nazwa — pozwolą zamanifestować swoją sympatię i wsparcie dla zespołu.

To elegancki sposób na okazanie codziennego wsparcia dla ulubionych zawodników czy klubów sportowych. Taka torba na zakupy z nadrukiem, wykonana z bawełny, przyda się nie tylko w sklepie. Spakować można w nią strój sportowy na trening lub siłownię czy prowiant i napoje na spacer, piknik lub dalszą podróż.

Torby z bawełny z nadrukiem wedle własnego projektu

Oferujemy praktyczne i estetyczne bawełniane torby zakupowe z dowolnym nadrukiem wedle indywidualnego projektu. Torby wykonane są z wytrzymałego, mocnego materiału, co gwarantuje długie użytkowanie.

Nasze torby zakupowe z nadrukiem mają płaskie dno, które zwiększa pakowność i pozwala uniknąć ściskania i zgniatania umieszczonych w nich zakupów. Wyposażone są w długi uchwyt, który umożliwia zawieszenie torby na ramieniu. Uchwyt wzmocniono też dodatkowym przeszyciem, aby zapewnić jego trwałość.

Torby zakupowe i inne gadżety reklamowe z nadrukiem dostępne w naszej ofercie to świetny sposób na wyrażenie swojej osobowości, okazanie sympatii do ulubionego klubu sportowego, a także na reklamę firmy.