Czapki z daszkiem, klasyczne bejsbolówki. Najważniejsze cechy produktu:

– haftowany herb w centralnym miejscu czapki
– czapka bawełniana, szyta i haftowana od zera
– możliwe kontrastowe panele oddechowe i guzik
– możliwa odmienna kolorystyka korpusu, daszka i zapięcia z tyłu

Czapki z daszkiem szyte od podstaw

Prześlij na nasz e-mail barwy swojej drużyny oraz klubowy herb, a otrzymasz bezpłatną symulację wyglądu czapki!

W cenie czapki haft z przodu. Na życzenie za dodatkową opłatą, możliwy również dodatkowy haft: z boku lub z tyłu, na pasku lub nad nim.

Istnieje możliwość wykonania jednej sztuki (z jednym haftem).

Rozmiar juniorski – 54 cm (M)
Rozmiar podstawowy: uniwersalny, męski – 57 cm (L)
Rozmiar większy – 59 cm (XL)

Minimalne zamówienie to 30 sztuk, w tym 10 sztuk z rozmiaru. W przypadku braku wskazania rozmiaru przyjmujemy rozmiar podstawowy.

Zapięcie dla rozmiaru męskiego domyślnie metalowe, dla dziecięcego domyślnie regulacja na rzep. Na życzenie inaczej, nie ma to wpływu na cenę.

Czapki wykonane są z solidnej bawełny, jest to porządny i wytrzymały wyrób, nie jest to cienka, jednorazowa „czapka reklamowa”. Na życzenie lżejsza bawełna, na gorące dni.

Czapki z daszkiem z haftem

Potrzebujesz innych czapek niż pokazane wyżej klasyczne czapki bejsbolówki?

Czapka z daszkiem - haftCzapki z daszkiem (haft)

Czapki z daszkiem na zamówienie

Czapki z daszkiem szyte od podstawCzapeczka z daszkiem jest uniwersalnym uzupełnieniem garderoby dla dorosłych jak i dzieci. Doskonale sprawdza się jako ochrona głowy przed słońcem w ciepłe dni, jak i przed deszczem i wiatrem w gorszą pogodę. Spersonalizowana czapka, czyli czapka z własnym logo (herbem) lub po prostu w wybranych przez Ciebie kolorach będzie się również świetnie sprawdzać na treningach, w pracy (np. na budowie) jak i w codziennych czynnościach.

Czapka z daszkiem według własnego pomysłu będzie świetnym uzupełnieniem oferty dla kibiców, bo o ile ze względu na pogodę nie każdy na co dzień może nosić szalik kibicowski z własnym wzorem, o tyle „bejsbolówkę” można założyć prawie zawsze. :)

Pięknie wykonany haft na czapce pozwoli z dumą prezentować swoje barwy, swoją markę. Długopis z logo czy polar z haftem to już prawie standardowe produkty w wielu firmach, ale czapeczka z haftowanym emblematem, w dopasowanych do niego barwach, szyta od początku do końca według Twojego projektu może być czymś wyjątkowym dla pracowników oraz Klientów. 

Czapki z daszkiem – producent spersonalizowanych czapek z daszkiem

Czapki z daszkiem z własnym haftem do doskonały pomysł na praktyczny gadżet reklamowy, element ubioru wiernego kibica, a także spersonalizowane akcesoria, którym wyrazisz własne poglądy, zainteresowania i charakter. Jako doświadczony producent czapek z daszkiem na zamówienie zwracamy szczególną uwagę na staranność wykonania każdego egzemplarza oraz trwałość nadruku, który wykonujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii. Czapki z daszkiem występują w różnych rozmiarach, są modele dla dzieci i dorosłych. Dostępne są w szerokiej palecie kolorów, które mogą nawiązywać do identyfikacji wizualnej marki.

Produkcja czapek z daszkiem na zamówienie odbywa się w naszym nowocześnie wyposażonym warsztacie. Na materiał nanosimy haft, wykazujący się dużą trwałością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie zmienia swojego koloru na skutek długotrwałe ekspozycji na słońce oraz nie traci swojego wyglądu z powodu wilgoci i bezpośredniego kontaktu z wodą.Czapka z daszkiem własny haft

Czapki z daszkiem z logo, wzorem, herbem

Oferowana przez nas produkcja czapek z daszkiem na indywidualne zamówienie obejmuje wyrób od podstaw. Jesteśmy w stanie wykonać dowolną ilość czapek z daszkiem z perfekcyjnie odwzorowanym i powtarzalnym nadrukiem. Na czapce może znaleźć się dowolny haft, przedstawiający logo firmy, herb drużyny sportowej, slogan reklamowy, ulubiony cytat, symbol czy znak.

Czapka z daszkiem z logo firmy lub herbem klubu pozwoli Tobie, Twoim pracownikom lub innym członkom fanklubu zidentyfikować się ze swoją marką lub drużyną. To sprzyja budowaniu pozytywnych relacji oraz pozwala częściej obcować z bliskim nam środowiskiem. Zaprojektuj spersonalizowane czapki z daszkiem z logo, herbem lub własnym wzorem. Zaprezentuj nam swój pomysł, a my zrealizujemy Twoje zamówienie w dowolnej ilości egzemplarzy. Istnieje możliwość wykonania kontrastowych paneli oddechowych i guzików, a także zastosowanie odmiennej kolorystyki daszka, korpusu i zapięcia.

Czapki z daszkiem dwukolorowe

Na życzenie, za dopłatą możliwe są czapki trójkolorowe, na przykład: