Czapki z daszkiem, klasyczne bejsbolówki. Najważniejsze cechy produktu:

– haftowany herb w centralnym miejscu czapki
– czapka bawełniana, szyta i haftowana od zera
– możliwe kontrastowe panele oddechowe i guzik
– możliwa odmienna kolorystyka korpusu, daszka i zapięcia z tyłu

Czapki z daszkiem szyte od podstaw

Prześlij na nasz e-mail barwy swojej drużyny oraz klubowy herb, a otrzymasz bezpłatną symulację wyglądu czapki!

W cenie czapki haft z przodu. Na życzenie za dodatkową opłatą, możliwy również dodatkowy haft: z boku lub z tyłu, na pasku lub nad nim.

Istnieje możliwość wykonania jednej sztuki (z jednym haftem).

Rozmiar juniorski – 54 cm (M)
Rozmiar podstawowy: uniwersalny, męski – 57 cm (L)
Rozmiar większy – 59 cm (XL)

Minimalne zamówienie to 30 sztuk, w tym 10 sztuk z rozmiaru. W przypadku braku wskazania rozmiaru przyjmujemy rozmiar podstawowy.

Zapięcie dla rozmiaru męskiego domyślnie metalowe, dla dziecięcego domyślnie regulacja na rzep. Na życzenie inaczej, nie ma to wpływu na cenę.

Czapki z daszkiem z haftem

Potrzebujesz innych czapek niż pokazane wyżej klasyczne czapki bejsbolówki?

Czapka z daszkiem - haftCzapki z daszkiem (haft)

Czapki z daszkiem na zamówienie

Czapeczka z daszkiem jest uniwersalnym uzupełnieniem garderoby dla dorosłych jak i dzieci. Doskonale sprawdza się jako ochrona głowy przed słońcem w ciepłe dni, jak i przed deszczem i wiatrem w gorszą pogodę. Spersonalizowana czapka, czyli czapka z własnym logo (herbem) lub po prostu w wybranych przez Ciebie kolorach będzie się również świetnie sprawdzać na treningach, w pracy (np. na budowie) jak i w codziennych czynnościach.

Czapki z daszkiem szyte od podstawCzapka z daszkiem według własnego pomysłu będzie świetnym uzupełnieniem oferty dla kibiców, bo o ile ze względu na pogodę nie każdy na co dzień może nosić szalik kibicowski z własnym wzorem, o tyle „bejsbolówkę” można założyć prawie zawsze. :)

Pięknie wykonany haft na czapce pozwoli z dumą prezentować swoje barwy, swoją markę. Długopis z logo czy polar z haftem to już prawie standardowe produkty w wielu firmach, ale czapeczka z haftowanym emblematem, w dopasowanych do niego barwach, szyta od początku do końca według Twojego projektu może być czymś wyjątkowym dla pracowników oraz Klientów. 

Czapki z daszkiem – produkcja spersonalizowanych czapek z daszkiem

Czapki z daszkiem z własnym haftem do doskonały pomysł na praktyczny gadżet reklamowy, element ubioru wiernego kibica, a także spersonalizowane akcesoria, którym wyrazisz własne poglądy, zainteresowania i charakter. Produkując czapek z daszkiem na zamówienie zwracać należy szczególną uwagę na staranność wykonania każdego egzemplarza oraz trwałość haftu, który wykonywany jest z wykorzystaniem najnowszych technologii. Czapki z daszkiem występują w różnych rozmiarach, są modele dla dzieci i dorosłych. Dostępne są w szerokiej palecie kolorów, które mogą nawiązywać do identyfikacji wizualnej marki.

Produkcja czapek z daszkiem na zamówienie odbywa się w naszym nowocześnie wyposażonym warsztacie. Na materiał nanosimy haft, wykazujący się dużą trwałością i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto nie zmienia swojego koloru na skutek długotrwałe ekspozycji na słońce oraz nie traci swojego wyglądu z powodu wilgoci i bezpośredniego kontaktu z wodą.Czapka z daszkiem własny haft

Czapki z daszkiem z logo, wzorem, herbem

Oferowana przez nas produkcja czapek z daszkiem na indywidualne zamówienie obejmuje wyrób od podstaw. Jesteśmy w stanie wykonać dowolną ilość czapek z daszkiem z perfekcyjnie odwzorowanym i powtarzalnym nadrukiem. Na czapce może znaleźć się dowolny haft, przedstawiający logo firmy, herb drużyny sportowej, slogan reklamowy, ulubiony cytat, symbol czy znak.

Czapka z daszkiem z logo firmy lub herbem klubu pozwoli Tobie, Twoim pracownikom lub innym członkom fanklubu zidentyfikować się ze swoją marką lub drużyną. To sprzyja budowaniu pozytywnych relacji oraz pozwala częściej obcować z bliskim nam środowiskiem. Zaprojektuj spersonalizowane czapki z daszkiem z logo, herbem lub własnym wzorem. Zaprezentuj nam swój pomysł, a my zrealizujemy Twoje zamówienie w dowolnej ilości egzemplarzy. Istnieje możliwość wykonania kontrastowych paneli oddechowych i guzików, a także zastosowanie odmiennej kolorystyki daszka, korpusu i zapięcia.

Czapki z daszkiem dwukolorowe

Na życzenie, za dopłatą możliwe są czapki trójkolorowe, na przykład: