Szale dziane (klasyczne szaliki stadionowe). Najważniejsze cechy szalików:

– standardowy rozmiar ok. 138×18 cm + frędzle
– realizujemy wzory nadesłane lub proponujemy własny
– materiał 100% akryl
– maksymalnie 6 kolorów w logo

Szaliki dziane

Im większa produkcja tym niższa cena jednego szalika.

Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

Szale dziane dwustronne (dwie te same strony lub dwie różne), z frędzlami. Na życzenie bez frędzli, obszyte na końcach.

Poniżej kilka przykładowych realizacji wzorów szalików naszych Klientów:

Szaliki dziane z własnym wzorem

Szalik dziany różowySzaliki z własnym wzoremSzalik dzianySzaliki dzianeSzalik dziany

Szaliki dziane na zamówienie

Szalik dziany z logo

Szaliki klubowe na zamówienie wykonywane na maszynach dziewiarskich z przędzy w kolorach i we wzorze wybranym przez Zamawiającego, to jeden z najbardziej popularnych gadżetów sportowych, zarówno dla kibiców, którzy bezpośrednio wspierają swoją drużynę, jak i działań marketingowych wokół klubu, działaczy, sponsorów, przyjaciół drużyny. Szalik dziany z własnym wzorem to podstawowy rodzaj szalika stadionowego. Jeśli nie wiesz jakiego szalika potrzebujesz, słyszysz o szalach z nadrukiem, albo tkanych czy dzierganych i jeszcze innych, a chodzi Ci po głowie po prostu szal widziany co dwa tygodnie na ligowych trybunach to chodzi najpewniej o szaliki dziane właśnie.

Produkcja szalików dzianych

Główną zaletą tego gadżetu jest powszechność użycia (jeden kibic ma często więcej szali w kolekcji), możliwość łatwego przygotowania projektu (na życzenie pomożemy, ale możliwe jest przygotowanie wzoru przez każdego – chociażby na kartce papieru lub w formie prostego pliku graficznego), dwustronny wzór i niska cena. Koszty uruchomienia produkcji szalików dzianych w przeliczeniu na jedną sztukę maleją wraz z ilością szali, stąd im większe zamówienie tym niższa cena za pojedynczy szalik.

Szalik dziany według własnego projektu oraz wzoru

Szaliki dziane według własnego projektu niosą ze sobą pewne ograniczenia technologiczne i warto o nich wiedzieć przed złożeniem zamówienia. Kolory: maksymalnie sześć, a im więcej tym… gorzej. Trzeba pamiętać, że szalik dziany produkowany jest z przędzy (obiegowo: „włóczki”), gdzie jej poszczególne kolory wpływają na siebie, przenikając jeden pod drugim. Szczególny wpływ mają ciemniejsze kolory na biel, ale nie tylko. Taka jest cecha tych szali. Ponadto złożone wzory (np. zwierzęta, rośliny, skomplikowane herby i logotypy) będą na szaliku uproszczonym. Nie musisz się tym martwić, to my zapewnimy przygotowanie programu na maszynę, który zaadaptuje Twój projekt, sygnalizujemy jedynie (i po to publikujemy fotografie powyżej), abyś miał świadomość jakie są realia produkcyjne.

Więcej >>

Szalik dzianySzalik dziany własny projektSzaliki dziane - własny wzór

Zwiń ^