Mini stroje lub mini koszulki samochodowe w formie zawieszki. Najważniejsze cechy produktu:

– ministroje samochowe z haczykiem i przyssawką
– dowolna kolorystyka
– nadruk dwustronny

Mini koszulki samochodowe

 

Mini stroje zawieszki samochodowe

Mini strój hokejowyMini koszulka z własnym wzorem

Minikoszulki do samochodu

Naturalnie samochód nie jest jedynym miejscem, w którym prezentowana jest minikoszulka, tak się jednak kojarzy i tam jest na pewno najczęściej używana. Zastanawiałeś się jednak jak wiele miejsc mogłaby zobaczyć Twoja miniaturowa koszulka, gdyby udało się zawiesić ją w kokpicie zaprzyjaźnionego kierowcy ciężarówki lub autokaru turystycznego? :) To właśnie mobilność tej formy promocji jest jej wielką zaletą. Zawieszenie minikoszulki na lusterku lub jej „przyssanie” do szyby (w zestawie zarówno haczyk jak i przyssawka) spowoduje, że Twoją drużynę lub firmę widać będzie wszędzie tam, gdzie pojazd!

Mini stroje – zawieszki

Faktem jest jednak, że mini strój może zawisnąć również w biurze, w pokoju kibica, na lustrze, szybie, oknie – słowem wszędzie tam, gdzie mają nam towarzyszyć ulubione barwy. Ze względu na małe gabaryty jest to bardzo funkcjonalny gadżet, zawiesimy go wszędzie tam gdzie nie zmieści się np. szalik. Ministroje są drukowane obustronnie, zatem mogą posiadać dwa różne nadruki. Popularnym rozwiązaniem jest numer z tyłu, ale nie jest to jedyna możliwa opcja. W procesie produkcyjnym możliwe jest wykonanie nawet dwóch zupełnie odmiennych stron stroju – mało kto się na to decyduje, ale warto wiedzieć, że zawieszki mają takie możliwości. Ze względu na przeznaczenie, strój może być kompletny (koszulka oraz spodenki, ewentualnie bluza w przypadku stroju hokejowego) lub składać się jedynie z samej koszulki.

Mini koszulki z nadrukiem

Mini-koszulka strój-zawieszka

Technologia produkcji mini koszulek umożliwia nadrukowanie dowolnej liczby kolorów, nie ma ograniczeń co do motywów graficznych, cieni czy gradientów. Malutka koszulka może wyglądem nawiązywać do dużej, być miniaturką oryginalnego stroju albo prezentować całkiem nowy wzór, wymyślony na potrzeby tego gadżetu. Niska ilość minimalna powoduje, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla drużyn i fanklubów, które chciałyby mieć unikalny gadżet w niewielkim nakładzie.