Flagi drukowane. Najważniejsze cechy flag:

– nadruk bez ograniczeń kolorystycznych
– dowolny rozmiar

Produkcja flag – sportowe, firmowe, flagi dla kibiców

Rozmiar flagi
Cena netto za 1 metr kwadratowy
1 m2 i więcej 49 zł
2,5 m2 i więcej 45 zł
5 m2 i więcej 43 zł
10 m2 i więcej 41 zł
15 m2 i więcej 39 zł
20 m2 i więcej 37 zł
30m2 i więcej 36 zł
40m2 i więcej do uzgodnienia

Jak wyliczyć koszt flagi? Mnożymy wysokość razy szerokość (w metrach), np.:
flaga 100×200 cm to 1 razy 2 m, czyli 2 m2 * 49 zł = 98 zł netto
flaga 90×350 cm to 0,9 razy 3,5m, czyli 3,15 m2 * 45 zł = 141,75 zł netto
flaga 1,2×500 cm to 1,2 razy 5m, czyli 6 m2 * 43 zł = 258 zł netto

Przy większych zamówieniach (bardzo duży rozmiar flagi lub większa ilość mniejszych flag) rabaty! Zapytaj e-mailem.

Ze względów logistycznych, minimalny koszt zamówienia flag to 99,99 zł netto, czyli zamawiając flagę 1×1 m2 zapłacisz minimalny koszt zamówienia: 99,99 zł netto.

Zobacz również:

Standardowo flagi są mocowane na sznurki/troczki. Na życzenie zamiast sznurków możliwe metalowe oczka lub mocowanie na maszt (karabińczyki). Rodzaj wykończenia nie ma wpływu na cenę flagi.

Flagi małych rozmiarów mogą zamiast sznurków czy metalowych oczek zostać wykończone małymi pętelkami do zawieszenia. Alternatywnie możliwy jest także tunel na kij/drzewiec. Możliwe również transparenty (na dwa kije, z dwoma tunelami). Składając zamówienie – podaj mocowanie wskazując przeznaczenie flagi. W przypadku braku takiego wskazania, dobierzemy najlepsze do rozmiaru flagi (najczęściej będą to sznurki).

Flagi są drukowane jednostronnie (z tyłu lustrzane odbicie) na materiale flagowym o gramaturze 120. Na życzenie gramatura 200 (zobacz: banery). Flagi bardzo duże będą zszywane z kilku kawałków materiału.

Rodzaje mocowania:

Flaga mocowana na metalowe oczka

 

Flaga mocowana na sznurki (troczki)

 

Flaga mocowana na pętelki

 

Flaga z tunelem na kij

Flagi kibiców, sportowe, firmowe – przykłady realizacji:

Flaga drukowana na zamówienieFlaga / baner

Flaga drukowana na zamówienie

Flagi na zamówienie

Flagi na zamówienie to z jednej strony produkty bardzo dobrze znane, a z drugiej strony nie wykorzystywane w wystarczający sposób. Powierzchni promocyjnych i reklamowych jest zawsze więcej niż treści. Ile widzimy pustych ogrodzeń, czasami nawet straszących swoim stanem, ile jest ścian, które można przyozdobić przy okazji meczu czy eventu promocyjnego.

Flagi z własnym nadrukiem

Oferujemy flagi z własnym nadrukiem (drukowane), które „uzbrojone” w sznurki (w standardzie) lub oczka mocujące (na życzenie) są świetnym ekspozytorem barw, emocji, ale i konkretnych treści. Dodatkowo, w przeciwieństwie do flag szytych, flaga drukowana nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych, możliwe jest zastosowanie dowolnej palety kolorów, w tym przejść tonalnych oraz cieni.

Flaga na płot

Wśród dostępnych wykończeń flagi są m.in. karabińczyki na maszt:

Flagi - wykończenie na maszt

Flagi reklamowe

Flagi to jeden z najlepszych sposobów na zaprezentowanie swojej reklamy szerokiemu gronu odbiorców. Flagi reklamowe z powodzeniem przyciągają uwagę potencjalnego klienta, podobnie jak billboardy czy banery. Cechują się przy tym lekkością i trwałością. Warto jednak pamiętać, że flagi posiadają nie tylko potencjał marketingowy. Flagi klubowe to jeszcze jedna propozycja znakomitego wykorzystania ich możliwości. Prezentują się efektownie na stadionach i innych arenach sportowych oraz towarzyszą kibicom podczas dopingowania ulubionych klubów.

Flagi z nadrukiem – producent flag dla firm i klubów piłkarskich

Flaga reklamowa niewątpliwie spełnia swoje zadanie, jakim jest zaznaczenie obecności na rynku dowolnej działalności. Flagi firmowe zawdzięczają swoją popularność atrakcyjnym cenom i możliwościom, jakie oferują. Produkcja flag wysokiej jakości jest jedną z najekonomiczniejszych, jeśli chodzi o większe nośniki promocji. Tego rodzaju gadżety reklamowe sprawdzają się w każdej sytuacji, w której zachodzi potrzeba zaakcentowania oferty sklepów czy banków. Flagi z własnym nadrukiem cieszą się jednak nie tylko zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Sięgają po nie także kluby i organizacje sportowe oraz zrzeszenia kibiców. Flagi kibicowskie stanowią ważny element oprawy podczas wydarzeń sportowych, budując wyjątkową atmosferę.

Flagi na zamówienie – zalety i właściwości

Sprawdzony producent flag gwarantuje solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Flagi oferowane są z nadrukami bez jakichkolwiek ograniczeń kolorystycznych. Na życzenie klienta mogą zostać przygotowane w dowolnym rozmiarze i posiadać mocowania zgodne z preferencjami – na sznurki, troczki lub metalowe oczka. Dodatkowo flagi na maszt wyposażone są w specjalne mocowanie zapewniające solidne utrzymanie i efektowny wygląd bez względu na warunki atmosferyczne. Flagi na zamówienie są drukowane na materiale flagowym o gramaturze 120. Nadruk umieszczany jest na jednej stronie, natomiast tył flagi stanowi lustrzane odbicie.

Flagi kibicowskie oraz firmowe – wysoka jakość

Flagi reklamowe lub kibicowskie otwierają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o treść i obraz. Dają praktycznie nieograniczone możliwości, przez co pozwalają wyróżnić się na tle innych podobnych produktów. W przeciwieństwie do flag szytych flagi drukowane oferują możliwoś wykorzystania kompletnej palety kolorów. Flagi z własnym nadrukiem to także doskonały sposób na atrakcyjne wypełnienie przestrzeni, które prezentują się niezbyt efektownie lub wymagają stosownej ekspozycji.