Flagi drukowane. Najważniejsze cechy flag:

– nadruk bez ograniczeń kolorystycznych
– dowolny rozmiar

Produkcja flag – sportowe, firmowe, flagi dla kibiców

Cena zależy od wielkości flagi, wycena na e-mail faneo@faneo.net

Przy zamówieniu większej ilości flag rabaty. Zapytaj e-mailem.

Zobacz również:

Standardowo flagi są mocowane na sznurki/troczki. Na życzenie zamiast sznurków możliwe metalowe oczka lub mocowanie na maszt (karabińczyki) albo tunel na kij. Rodzaj wykończenia nie ma wpływu na cenę flagi.

Flagi małych rozmiarów mogą zamiast sznurków czy metalowych oczek zostać wykończone małymi pętelkami do zawieszenia. Alternatywnie możliwy jest także tunel na kij/drzewiec. Możliwe również transparenty (na dwa kije, z dwoma tunelami). Składając zamówienie – podaj mocowanie wskazując przeznaczenie flagi. W przypadku braku takiego wskazania, dobierzemy najlepsze do rozmiaru flagi (najczęściej będą to sznurki).

Flagi są drukowane jednostronnie (z tyłu lustrzane odbicie) na materiale flagowym o gramaturze 120.

Na życzenie gramatura 200 (dedykowana na ogrodzenia, jest to grubszy i mniej przewiewny materiał, brak lustrzanego odbicia z tyłu, zobacz: banery flagowe).

Flagi bardzo duże będą zszywane z kilku kawałków materiału.

Pliki do druku prosimy nadsyłać w formacie PDF, kolorystyka według skali CMYK.

Rodzaje mocowania:

Flaga mocowana na metalowe oczka

 

Flaga mocowana na sznurki (troczki)

 

Flaga mocowana na pętelki

 

Flaga z tunelem na kij

Flagi kibiców, sportowe, firmowe – przykłady realizacji:

Flaga drukowana na zamówienieFlaga / baner

Flaga drukowana na zamówienie

 

Flagi na zamówienie

Flagi na zamówienie to z jednej strony produkty bardzo dobrze znane, a z drugiej strony nie wykorzystywane w wystarczający sposób. Powierzchni promocyjnych i reklamowych jest zawsze więcej niż treści. Ile widzimy pustych ogrodzeń, czasami nawet straszących swoim stanem, ile jest ścian, które można przyozdobić przy okazji meczu czy eventu promocyjnego.

Flagi z własnym nadrukiem

Oferujemy flagi z własnym nadrukiem (drukowane), które „uzbrojone” w sznurki (w standardzie) lub oczka mocujące (na życzenie) są świetnym ekspozytorem barw, emocji, ale i konkretnych treści. Dodatkowo, w przeciwieństwie do flag szytych, flaga drukowana nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych, możliwe jest zastosowanie dowolnej palety kolorów, w tym przejść tonalnych oraz cieni.

Wśród dostępnych wykończeń flagi są m.in. karabińczyki na maszt:

Flagi - wykończenie na maszt

Flagi reklamowe

Flagi to jeden z najlepszych sposobów na zaprezentowanie swojej reklamy szerokiemu gronu odbiorców. Flagi reklamowe z powodzeniem przyciągają uwagę potencjalnego klienta, podobnie jak billboardy czy banery. Cechują się przy tym lekkością i trwałością. Warto jednak pamiętać, że flagi posiadają nie tylko potencjał marketingowy. Flagi klubowe to jeszcze jedna propozycja znakomitego wykorzystania ich możliwości. Prezentują się efektownie na stadionach i innych arenach sportowych oraz towarzyszą kibicom podczas dopingowania ulubionych klubów.

Flagi z nadrukiem – produkcja flag dla firm i klubów piłkarskich

 

Flaga reklamowa niewątpliwie spełnia swoje zadanie, jakim jest zaznaczenie obecności na rynku dowolnej działalności. Flagi firmowe zawdzięczają swoją popularność atrakcyjnym cenom i możliwościom, jakie oferują. Produkcja flag wysokiej jakości jest jedną z najekonomiczniejszych, jeśli chodzi o większe nośniki promocji. Tego rodzaju gadżety reklamowe sprawdzają się w każdej sytuacji, w której zachodzi potrzeba zaakcentowania oferty sklepów czy banków. Flagi z własnym nadrukiem cieszą się jednak nie tylko zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. Sięgają po nie także kluby i organizacje sportowe oraz zrzeszenia kibiców. Flagi kibicowskie stanowią ważny element oprawy podczas wydarzeń sportowych, budując wyjątkową atmosferę.

 

Flagi na zamówienie – zalety i właściwości

Sprawdzony producent flag gwarantuje solidne wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Flagi oferowane są z nadrukami bez jakichkolwiek ograniczeń kolorystycznych. Na życzenie klienta mogą zostać przygotowane w dowolnym rozmiarze i posiadać mocowania zgodne z preferencjami – na sznurki, troczki lub metalowe oczka. Dodatkowo flagi na maszt wyposażone są w specjalne mocowanie zapewniające solidne utrzymanie i efektowny wygląd bez względu na warunki atmosferyczne. Flagi na zamówienie są drukowane na materiale flagowym o gramaturze 120. Nadruk umieszczany jest na jednej stronie, natomiast tył flagi stanowi lustrzane odbicie.

Flagi kibicowskie oraz firmowe – wysoka jakość

Flagi reklamowe lub kibicowskie otwierają szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o treść i obraz. Dają praktycznie nieograniczone możliwości, przez co pozwalają wyróżnić się na tle innych podobnych produktów. W przeciwieństwie do flag szytych flagi drukowane oferują możliwość wykorzystania kompletnej palety kolorów. Flagi z własnym nadrukiem to także doskonały sposób na atrakcyjne wypełnienie przestrzeni, które prezentują się niezbyt efektownie lub wymagają stosownej ekspozycji.