Koszulki do piłki ręcznej

  • dowolna kolorystyka
  • 100% poliester
  • wzmocnione szwy

Koszulki do piłki ręcznej:

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Koszulki do piłki ręcznej wykonane są ze sportowej tkaniny 100% poliester i znakowane jeszcze przed szyciem. Do produkcji koszulek do piłki ręcznej używamy dedykowanych, wzmocnionych nici, aby szwy były solidne i przetrwały zarówno treningi, jak i pełne walki mecze.

 

Koszulki do piłki ręcznej muszą spełniać szereg wymagań. Obok komfortu niezwykle istotna jest ich wytrzymałość. Wpływ na to ma charakterystyka sportu, w którym często dochodzi do starć między uczestnikami. W ferworze walki o zwycięstwo, biorący w niej udział szarpią się za koszulki, co może powodować ich uszkodzenie. Z tego względu dbamy o to, aby proponowane przez nas produkty cechowały się jak największą trwałością. Koszulki do piłki ręcznej powstają w 100% z poliestru. Syntetyczna tkanina o mocnym splocie jest wytrzymała na rozerwanie czy uszkodzenia mechaniczne. Doskonale znosi także standardową pielęgnację. Pozwala cieszyć się pierwotnym wyglądem koszulki przez długi czas. Dodatkowo każda dostępna u nas koszulka do piłki ręcznej posiada solidne szwy tworzone ze wzmocnionych nici. W ten sposób bez problemu może przetrwać zarówno w czasie rozgrywek, jak i podczas treningów. Jest zatem inwestycją na długi czas.

Więcej informacji >>

Koszulki do piłki ręcznej z nadrukiem

Koszulki do piłki ręcznej z własnym nadrukiem zapewniają komfort oraz świetny wygląd. Są znakowane przed szyciem, dzięki czemu prezentują się bardzo estetycznie. Zaawansowana technologia nadruku sprawia, że przez długi czas zachowuje pierwotny wygląd. Nie łuszczy się i nie blaknie pod wpływem czynników zewnętrznych czy w wyniku pielęgnacji. Koszulki do piłki ręcznej z nadrukiem są wykonane ze specjalistycznej, sportowej tkaniny, przyjemnej dla skóry. Nie wywołuje podrażnień i uczuleń. Cechuje się niskim stopniem higroskopijności, dzięki czemu koszulka nie przykleja się do ciała i nie powoduje nieprzyjemnego uczucia chłodu na skórze. Jednocześnie znakomicie odprowadza wilgoć na zewnątrz. Koszulki do piłki ręcznej z własnym nadrukiem są odporne na działanie pleśni. Nie nastręczają trudności w pielęgnacji. Można prać je w pralce w temperaturze nieprzekraczającej 40 stopni Celsjusza, używając klasycznych płynów do pielęgnacji odzieży. Specyfika tkaniny sprawia, że nie trzeba jej prasować.

Personalizowane koszulki do piłki ręcznej z nadrukiem na zamówienie

Personalizowane koszulki do piłki ręcznej to niezawodny sposób na identyfikację drużyny. Bogata gama kolorystyczna i możliwość nadrukowania dowolnego motywu umożliwiają stworzenie stroju w barwach klubowych. Oprócz aspektu wizualnego działanie takie niesie korzyści na poziomie psychologicznym. Scala zespół i pozwala poczuć się jego integralną częścią. Koszulki do piłki ręcznej na zamówienie świetnie sprawdzają się także w czasie rozgrywek. Dają kibicom możliwość rozróżnienia zawodników. Jednocześnie motywują ich do przejmowania barw klubowych i wyróżnienia się na trybunach. To z kolei sprawia, że rozgrywający mają większą motywację do walki o zwycięstwo. Personalizowane koszulki do piłki ręcznej występują przy tym w kompletnej rozmiarówce. Bez problemu można więc dopasować je do wzrostu oraz postury ciała zawodników. Dzięki przemyślanemu fasonowi są synonimem wygody. Pozostawiają swobodę ruchów, pozwalając czerpać przyjemność z gry.

Koszulki do piłki ręcznej z logo lub indywidualnym nadrukiem

Koszulki do piłki ręcznej z logo są dostępne w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej – od czerni i bieli, poprzez stonowane odcienie, na barwach fluorescencyjnych kończąc. W ten sposób pozwalają drużynom stworzyć strój, który będzie ją wyróżniał. Na uwagę zasługuje także możliwość nadrukowania każdego motywu w dowolnej tonacji. Koszulka do piłki ręcznej z indywidualnym nadrukiem może prezentować logo klubowe albo logo sponsorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyeksponować na niej nazwiska oraz numery zawodników. Nowoczesne technologie dają ponadto możliwość nadruku typu full-print, pozwalającego na zapełnienie całej powierzchni koszulki. W ten sposób istnieje możliwość stworzenia własnego indywidualnego projektu, wyróżniającego drużynę na tle innych klubów. Warto też wspomnieć, że koszulki do piłki ręcznej z logo mogą być fantastycznym gadżetem dla fanów drużyny. Cena za jedną sztukę koszulki jest tym niższa, im więcej produktów zamówi dany klub.

Zwiń ^