Torby na zamówienie

Torby reklamowe na zamówienie z własnym nadrukiem na każdą okazję

Efektowne torby z nadrukami niewątpliwie należą do grupy niezwykle pożądanych gadżetów reklamowych. Niektóre z propozycji toreb na gadżety z pewnością zainteresują firmy z różnych branż, a część to produkty, które idealnie korespondują z działalnością klubów sportowych i rekreacyjnych centrów aktywności ruchowej. Z uwagi na fakt, że torby reklamowe z nadrukiem zwykle nosi się na wierzchu, przez co wystawione są one na widok publiczny – ten rodzaj gadżetu ma szczególnie duży zasięg promocyjnego oddziaływania. Wiąże się to jednak z koniecznością zadbania o najwyższą jakość – zarówno samej torby, jak i naniesionych na nią motywów graficznych.

Więcej >>

Profesjonalnie wykonany nadruk na torby musi być bardzo trwały, odporny na działanie różnych czynników środowiskowych (m. in. nasłonecznienie, opady, duże różnice temperatur) oraz intensywne użytkowanie. Istotny jest także standard materiałów, z jakich wykonane są torby z nadrukiem, ponieważ należy pamiętać, że powinny one dobrze chronić nierzadko cenną zawartość (np. dokumenty, portfele czy urządzenia elektroniczne).

Torby z nadrukami – rodzaje i adresaci gadżetów

Torby z nadrukami mogą zaskoczyć różnorodnością, co jest niewątpliwą zaletą tych gadżetów reklamowych, ponieważ łatwiej dopasować konkretny produkt pod target klienta. Wszystkie produkty są uniwersalne, bowiem zaspokajają powszechne potrzeby, dlatego z powodzeniem można nimi obdarować dowolne osoby.

W ramach bogatego asortymentu, można zdecydować się zakupić m. in. torby sportowe, plecaki, saszetki, kosmetyczki, torby na ramię, paszportówki oraz (nie)zwykłe torby bawełniane na zakupy i klasyczne wersje papierowe. Wszystkie torby reklamowe można zaopatrzyć w pełnokolorowy nadruk dowolnego znaku graficznego (np. logo, herb) i/lub napisu. Ciekawą opcją są saszetki-nerki, na których nadruk można wykonać techniką sublimacji, jak w formie efektownego haftu.

Przesyłając własny projekt graficzny, specjaliści z Faneo przygotują pełną symulację wyglądu torby z nadrukiem. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, można zlecić opracowanie logo czy herbu – doświadczonej ekipie grafików z Faneo. Cena jednostkowa każdej torby z nadrukami będzie malała wraz ze wzrostem ilości zamówionych egzemplarzy gadżetów.

Torba z własnym nadrukiem – pożądany gadżet czy element wyposażenia dla zawodników?

Każda torba z własnym nadrukiem może być wyjątkowym prezentem dla klientów, partnerów biznesowych lub kontrahentów. Ofertę tworzą specjalnie wyselekcjonowane i uniwersalne produkty, z których korzysta się najczęściej. Daje to gwarancję, że torby z logo staną się „chodzącą” reklamą firmy, co pozwala na utrwalenie wizerunku marki wśród dotychczasowych oraz potencjalnych klientów. Torba reklamowa z własnym nadrukiem to niezwykle pożądany gadżet, szczególnie, jeżeli obdarowana nim osoba utożsamia się z daną marką/firmą. Torby z nadrukiem przydają się podczas podróży prywatnych i służbowych, wyjazdów wakacyjnych, aktywności fizycznych (treningi, wycieczki rowerowe) oraz zwykłych zakupów.

Szereg produktów może z powodzeniem zasilić komplet sprzętowy, jaki w profesjonalnie zarządzanym klubie sportowym otrzymuje każdy zawodnik i członek trenerskiego sztabu. Torba sportowa na sprzęt, worek gimnastyczny na obuwie, torba z nadrukiem na ramię, saszetka-nerka czy plecak – to świetny pomysł na doposażenie całej drużyny i zadbanie o profesjonalny, ujednolicony wizerunek.

Zwiń ^