Torby

 

Torby reklamowe na zamówienie z własnym nadrukiem na każdą okazję

Efektowne torby z nadrukami niewątpliwie należą do grupy niezwykle pożądanych gadżetów reklamowych. Niektóre z propozycji toreb na gadżety z pewnością zainteresują firmy z różnych branż, a część to produkty, które idealnie korespondują z działalnością klubów sportowych i rekreacyjnych centrów aktywności ruchowej. Z uwagi na fakt, że torby reklamowe z nadrukiem zwykle nosi się na wierzchu, przez co wystawione są one na widok publiczny – ten rodzaj gadżetu ma szczególnie duży zasięg promocyjnego oddziaływania. Wiąże się to jednak z koniecznością zadbania o najwyższą jakość – zarówno samej torby, jak i naniesionych na nią motywów graficznych.

Profesjonalnie wykonany nadruk na torby musi być bardzo trwały, odporny na działanie różnych czynników środowiskowych (m. in. nasłonecznienie, opady, duże różnice temperatur) oraz intensywne użytkowanie. Istotny jest także standard materiałów, z jakich wykonane są torby z nadrukiem, ponieważ należy pamiętać, że powinny one dobrze chronić nierzadko cenną zawartość (np. dokumenty, portfele czy urządzenia elektroniczne).

Torby z nadrukami – rodzaje i adresaci gadżetów

Torby z nadrukami mogą zaskoczyć różnorodnością, co jest niewątpliwą zaletą tych gadżetów reklamowych, ponieważ łatwiej dopasować konkretny produkt pod target klienta. Wszystkie produkty są uniwersalne, bowiem zaspokajają powszechne potrzeby, dlatego z powodzeniem można nimi obdarować dowolne osoby.

W ramach bogatego asortymentu, można zdecydować się zakupić m. in. torby sportowe, plecaki, saszetki, kosmetyczki, torby na ramię, paszportówki oraz (nie)zwykłe torby bawełniane na zakupy i klasyczne wersje papierowe. Wszystkie torby reklamowe można zaopatrzyć w pełnokolorowy nadruk dowolnego znaku graficznego (np. logo, herb) i/lub napisu. Ciekawą opcją są saszetki-nerki, na których nadruk można wykonać techniką sublimacji, jak w formie efektownego haftu.

Przesyłając własny projekt graficzny, specjaliści z Faneo przygotują pełną symulację wyglądu torby z nadrukiem. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, można zlecić opracowanie logo czy herbu – doświadczonej ekipie grafików z Faneo. Cena jednostkowa każdej torby z nadrukami będzie malała wraz ze wzrostem ilości zamówionych egzemplarzy gadżetów.

Torba z własnym nadrukiem – pożądany gadżet czy element wyposażenia dla zawodników?

Każda torba z własnym nadrukiem może być wyjątkowym prezentem dla klientów, partnerów biznesowych lub kontrahentów. Ofertę tworzą specjalnie wyselekcjonowane i uniwersalne produkty, z których korzysta się najczęściej. Daje to gwarancję, że torby z logo staną się „chodzącą” reklamą firmy, co pozwala na utrwalenie wizerunku marki wśród dotychczasowych oraz potencjalnych klientów. Torba reklamowa z własnym nadrukiem to niezwykle pożądany gadżet, szczególnie, jeżeli obdarowana nim osoba utożsamia się z daną marką/firmą. Torby z nadrukiem przydają się podczas podróży prywatnych i służbowych, wyjazdów wakacyjnych, aktywności fizycznych (treningi, wycieczki rowerowe) oraz zwykłych zakupów.

Szereg produktów może z powodzeniem zasilić komplet sprzętowy, jaki w profesjonalnie zarządzanym klubie sportowym otrzymuje każdy zawodnik i członek trenerskiego sztabu. Torba sportowa na sprzęt, worek gimnastyczny na obuwie, torba z nadrukiem na ramię, saszetka-nerka czy plecak – to świetny pomysł na doposażenie całej drużyny i zadbanie o profesjonalny, ujednolicony wizerunek.