Paszportówka z herbem, logo czy napisem. Najważniejsze cechy paszportówek:

– zamknięcie na zamek błyskawiczny
– pełna kolorystyka

PaszportówkaPaszportówki na zamówienie

Wyceny na e-mail faneo@faneo.net

Rozmiar 12 x 16 cm

W cenie pełnokolorowy nadruk z przodu saszetki. Paszportówka to wygodna saszetka na sznurku, pełniąca funkcję podróżnego portfela, jak i małej torebki na dokumenty. Mając ją na szyi, na klatce piersiowej, masz stale kontrolę nad zawartością.

Portfele paszportówki

Portfele paszportówki to popularne szczególnie wśród młodych ludzi miejsce na niewielkie fundusze, podręczne dokumenty czy notatki. Są one wykorzystywane jednak również przez zupełnie dorosłych i mogą pełnić dodatkową rolę reklamową, niosąc przekaz promujący nazwę, barwy, logo.

Paszportówki zamykane są na zamek błyskawiczny, którego kolor możesz wybrać, aby współgrał ze wzorem nadruku lub – odwrotnie – aby z nim kontrastował. Na tej samej zasadzie następuje dobór sznurka. Nadruki na paszportówkach wykonywane są metodą sublimacji, a co za tym idzie brak jest ograniczeń kolorystycznych. Można użyć dowolnej liczby kolorów, zastosować gradienty-przejścia tonalne, cienie i inne pożądane efekty graficzne.

Produkcja paszportówek od podstaw (czyli najpierw wykonanie nadruku, a dopiero później zszycie) powoduje, że nie ogranicza nas również miejsce na znakowanie wyrobu. Nie musimy mieścić się w małym prostokącie, cały portfelik jest do naszej dyspozycji, od prawej do lewej, od góry do dołu. Przy projektowaniu grafiki trzeba natomiast wziąć pod uwagę przerwę na zamek, co może być dodatkowym atutem, jeśli wykorzysta się go np. jako zęby zwierzaka, z oczami powyżej.

Świetnym zastosowaniem paszportówek będzie użycie grupowe. Dzięki nim rozpoznasz grupę kolonijną, sportową czy firmową, która charakterystycznym wzorem i kolorem zawieszonej na szyi saszetki przykuje swoją uwagę czy to na wycieczce czy konferencji pełniąc rolę swoistego identyfikatora, wizytownika.

Więcej >>

Paszportówki (saszetki na szyję) z nadrukiem na indywidualne zamówienie

Paszportówki (czyli saszetki na szyję) z własnym nadrukiem świetnie zastępują portfel. Służą do przechowywania dokumentów, pieniędzy i różnych drobiazgów. Można je zawiesić na szyi i w razie konieczności np. schować pod bluzą, dzięki czemu zapewniają bezpieczeństwo i świetnie chronią ważne przedmioty przed zgubieniem lub kradzieżą.

Paszportówki na szyję przydają się więc w tłumie — na wydarzeniach sportowych, kulturalnych czy branżowych — czyli wszędzie tam, gdzie ważne przedmioty chcemy mieć bezpiecznie schowane, a jednocześnie łatwo dostępne i zawsze pod ręką.

Paszportówki na indywidualne zamówienie

Paszportówki z własnym nadrukiem na indywidualne zamówienie to gadżet, który przyda się w wielu sytuacjach i miejscach. Mogą pełnić funkcję reklamową, promocyjną, jak i identyfikacyjną.

Paszportówki z herbem drużyny sportowej i w jej barwach będą świetnym uzupełnieniem stroju kibicowskiego. Przydadzą się na stadionie, aby schować drobne fundusze i dokumenty, jak i poza nim. Paszportówki na szyję z nadrukiem pomogą jeszcze lepiej wyrazić sympatię do danego klubu i przynależność do grona jego najwierniejszych fanów.

Paszportówka z własnym nadrukiem nie tylko pomaga więc zabezpieczyć drobne przedmioty przed zgubieniem czy kradzieżą. Pozwala też zamanifestować swoją osobowość, pokazać zainteresowania, preferencje i pasje.

Reklamowe paszportówki z nadrukiem firmowym

Paszportówki firmowe z nadrukiem logo, nazwy marki, grafikami i hasłami to idealny gadżet reklamowy. Praktyczny charakter saszetki na szyję sprawia, że będzie chętnie noszona na co dzień. Dzięki temu komunikacja marketingowa firmy wkracza w przestrzeń publiczną i dociera do szerokiego grona odbiorców.

Paszportówki z nadrukiem na indywidualne zamówienie mogą więc być doskonałym dodatkiem do ubioru pracowników, ale też gadżetem dla klientów. Rozdawane w formie prezentów lub nagród w konkursach i loteriach, trafią w ręce “zwykłych” ludzi niezwiązanych z firmą. Dzięki temu przekaz marketingowy wyjdzie “na ulicę” i szybko się rozprzestrzeni.

Firmowe paszportówki z własnym napisem czy logo sprawdzą się też na konferencjach, targach i innych branżowych eventach. Noszone przez pracowników czy hostessy, staną się swego rodzaju identyfikatorami, które ułatwią namierzenie i rozpoznanie przedstawicieli firmy w tłumie.

Paszportówka na szyję, podobnie jak inne gadżety reklamowe z nadrukiem, ma więc ogromny potencjał marketingowy i świetnie promuje markę.

Paszportówki na szyję z nadrukiem

Oferujemy wysokiej jakości paszportówki z dowolnym nadrukiem wedle własnego projektu. Umożliwiamy dowolny wybór kolorów i wzorów, a ponieważ szyjemy paszportówki od podstaw, miejsce na nadruk jest nieograniczone i obejmuje całą powierzchnię saszetki.

Nasze paszportówki na zamówienie wykonywane są z wysokiej jakości materiału. Wyposażamy je w mocny sznurek, którego kolor można dopasować do własnego projektu. Zamknięcie na solidny zamek błyskawiczny to element, który zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych w saszetce przedmiotów.

Spersonalizowane paszportówki z własnym nadrukiem to idealny gadżet reklamowy i identyfikacyjny dla firm, sponsorów, drużyn sportowych i kibiców. Przydadzą się na stadionie, koncertach, wydarzeniach sportowych, jak i na co dzień. Doskonale zastąpią portfel lub nerkę, zapewniając praktyczny i bezpieczny sposób na przechowywanie dokumentów, pieniędzy i różnych drobiazgów.

Zwiń ^