Ortaliony z własnym logo. Główne cechy kurtek:

– możliwe różne kolory
– herb na piersi

Spersonalizowana kurtka ortalionowa

Kurtka ortalionowa rozpinana, ze stójką, kapturem i dwiema kieszeniami.

Kurtki szyte od podstaw.

Ortaliony z logo

Kurtki ortalionowe z logo to sprawdzony pomysł na wiosnę i jesień. Funkcji ortalionu nie trzeba specjalnie reklamować czy omawiać: kto chce ochronić ciało i ubranie przed deszczem, ten doceni funkcjonalną część cech kurtek. Kto natomiast reprezentuje klub, akademię, zespół, markę, firmę… ten wie, że dobrze jest, kiedy logo chodzi po mieście. :)

Ortaliony szyte są od zera, drukowane w wybranym kolorze. Można wykonać poszczególne elementy z różnych kolorów, np. w barwach klubowych (przykładowo główna część niebieska, a rękawy żółte). Kurtki znakowane jeszcze przed zszyciem, co daje optymalny efekt końcowy. W grę wchodzi zarówno nadrukowanie logo na kurtce jak i wyhaftowanie na niej herbu. Kurtka ma dwie kieszenie boczne oraz opcjonalnie kaptur.

Kurtki ortalionowe – produkcja spersonalizowanych kurtek ortalionowych

Kurtka ortalionowa i logo firmy lub barwy klubu to zestaw, w którym z dumą możesz prezentować się na mieście, na trybunach, podczas wakacyjnego wyjazdu i treningu biegowego jesienią. Przy produkcji kurtek ortalionowych wykonywane są one na indywidualne na zamówienie klienta, zgodnie z jego projektem. Mogą być w dowolnym kolorze, nawiązującym do identyfikacji wizualnej marki lub barw klubowych drużyny sportowej. Kurtki ortalionowe uzupełniamy o dowolny nadruk, który nadaje im indywidualnego charakteru.

Ortalionowe kurtki to bardzo praktyczne gadżety reklamowe, które mogą towarzyszyć jesiennym i wiosennym kampaniom, nie tylko ukierunkowanym na promowanie aktywnego stylu życia. Można je wykorzystać jako element stroju pracowniczego podczas festynów i targów na świeżym powietrzu. Kurtki ortalionowe sprawdzą się ponadto jako ochrona przed deszczem kibiców na trybunach i identyfikujących się ze swoją drużyną na co dzień.

Kurtki ortalionowe damskie i męskie

Dostępna w naszej ofercie ortalionowa kurtka jest uniwersalnym okryciem wierzchnim, który można dostosować zarówno do mody mężczyzn, jak też kobiet. Damska kurtka ortalionowa nabierze bardziej kobiecego wyglądu, jeżeli zdecydujemy się na takie kolory, jak czerwień, odcienie niebieskiego, fiolet lub delikatny pomarańcz. Męska kurtka ortalionowa najczęściej jest w kolorze czarnym, szarym lub granatowym. Możliwe jest też łączenie kolorów, przykładowo czarny przód i tył, a żółte rękawy. Kurtki ortalionowe damskie i męskie warto jest dostosowywać kolorystycznie do grupy docelowej, charakteru marki lub barw klubowych. W ten sposób jeszcze mocnej podkreślamy naszą przynależność do konkretnej grupy społecznej.

Kurtki ortalionowe na indywidualne zamówienie

Wykonujemy kurtki ortalionowe na indywidualne zamówienie – klient wybiera kolor kurtki, a także czy ma być zastosowany nadruk czy haft. Kurtki ortalionowe są w uniwersalnym i ponadczasowym fasonie, ze ściągaczami i kapturem zapewniającym dodatkową ochronę przed deszczem i chłodem.

Kurtki ortalionowe na zamówienie mogą być z logo firmy lub też w barwach klubowych oraz z herbem klubu. Jest to oferta skierowana przede wszystkim do firm, poszukujących praktycznych gadżetów reklamowych i okrycia wierzchniego dla pracowników podczas targów czy imprez plenerowych. Kurtki ortalionowe na zamówienie polecamy również kibicom i zarządcom klubów sportowych.