Piłki nożne – gotowe do oznakowania herbem/logotypem (od 10 sztuk) lub produkcja na zamówienie z nadrukiem o dowolnym kształcie (od 100 sztuk).

Piłka nożna z napisem lub logo

Znakowanie gotowych piłek nadrukiem na jednym panelu:

Ilość piłek
Nadruk 1 kolor Nadruk 2 kolory  
10+ 39,99 zł  49,99 zł  
20+ 29,99 zł  34,99 zł  
50+ 24,99 zł  29,99 zł  
100+ 21,99 zł 24,99 zł  

Dopłata za nadruk na drugim panelu: 2 zł netto

W tabeli podano ceny jednostkowe netto, dotyczą piłki już z nadrukiem. Maksymalna wysokość nadruku 4 cm. Piłki rekreacyjne – do reklamy, promocji oraz rekreacyjnej gry amatorów. Do wyboru piłka biała lub „biedronka”.

Czas realizacji piłek gotowych będących na stanie wynosi ok. 7-10 dni.

Piłka nożna – produkcja

Piłka nożna reklamowa (dwuwarstwowa): ok. 290 gram

Cena jednostkowa 35 zł netto dla 100 sztuk

Piłka nożna rekreacyjna (trzywarstwowa): ok. 330 gram

Cena jednostkowa 39 zł netto dla 100 sztuk

Piłka nożna treningowa (czterowarstwowa): ok. 400 gram

Cena jednostkowa 46 zł netto dla 100 sztuk

Czas produkcji ok. 30 dni roboczych

Ceny zawierają nadruki: logo dowolnej wielkości, dowolne kolory paneli.

W standardzie rozmiar 5, na życzenie rozmiar 4 lub mini (0 lub 1)

Koszt transportu 19,99 zł netto / 50 szt. (piłki wysyłamy nienapompowane)

Zwiększając zamówienie o 100 sztuk uzyskujesz 1 zł netto rabatu na piłkę. Dotyczy ilości do 1000 piłek. Większe ilości do uzgodnienia.

Piłki nożne – producent spersonalizowanych piłek nożnych

Piłka nożna to akcesorium sportowe niezbędne podczas rozgrywek futbolowych. Jest jedną z najpopularniejszych pozycji w kategoriach sprzętu treningowego. Nic dziwnego, ponieważ futbol to jedna z najbardziej lubianych dyscyplin sportowych na świecie. Śledzą ją miliardy sympatyków, a miliony amatorów i zawodowców czynnie uprawiają ten niezwykle widowiskowy sport. Piłki nożne mogą także pełnić funkcję atrakcyjnych gadżetów promocyjnych przyciągających uwagę nie tylko fanów rywalizacji na murawie.

Reklamowe piłki nożne z nadrukiem

Ze względu na zastosowanie, piłki nożne mogą różnić się od siebie gabarytami i wyglądem. Jeśli chodzi o rozmiar, to dostępne są reklamowe, rekreacyjne i treningowe piłki nożne – producent oferuje warianty odpowiednio dwu-, trzy- i czterowarstwowe. Z kolei o atrakcyjnym wyglądzie piłek decyduje najczęściej nadruk. Reklamowe piłki nożne cieszą się niesłabnącą popularnością zwłaszcza podczas imprez masowych, których główną atrakcją są turnieje futbolowe, jak również w użytkowaniu prywatnym czy klubowym – amatorskim, półprofesjonalnym czy zawodowym. Producent piłek nożnych z nadrukiem sięga po modele jednolite, białe lub warianty tzw. „biedronka”. W obu przypadkach każdy napis, grafika czy logotyp będzie prezentować się efektownie.

Piłka nożna z własnym nadrukiem na różne okazje

Piłka nożna z własnym nadrukiem to doskonała okazja aby zaakcentować doniosłość nie tylko sportowych wydarzeń. Piłki nożne z nadrukiem mogą stanowić świetne gadżety reklamowe, sprawdzić się w charakterze pamiątkowych nagród w turniejach sportowych czy być ciekawym, kolekcjonerskim gadżetem. Zamówione na szczególne okazje mogą okazać się unikatowym akcesorium o wartości sentymentalnej. Piłki nożne z nadrukiem często wybierane są w charakterze oryginalnego prezentu dla miłośników sportu bez względu na wiek. Oferowane piłki nożne są gotowe do oznakowania herbem lub logotypem. Na życzenie klienta mogą zostać wyprodukowane piłki nożne z nadrukiem o dowolnym kształcie.

Nadruki na piłkach nożnych – nie tylko w branży sportowej

Sprawdzony producent piłek nożnych gwarantuje wysoką jakość swojego asortymentu. Dzięki temu piłki nożne z nadrukiem cechują się trwałością a naniesione na nie grafiki są odporne na ścieranie. Piłka nożna reklamowa może posiadać dowolny nadruk. Nadruki okolicznościowe to jedna z najczęstszych propozycji wybieranych przez klientów. Piłki w firmowych barwach stanowią atrakcyjnych element kampanii promocyjnych. Piłki nożne mogą zostać dowolnie spersonalizowane – w zależności od preferencji klienta. Nadruk może przyozdobić tylko jeden panel lub znaleźć się na całej powierzchni piłki. Producent oferuje dowolne kolory paneli, jak również naniesienie logo w każdym rozmiarze.

Możliwe również piłki retro

W ofercie także piłki siatkowe