Rękawiczki polarowe z haftowanym napisem lub herbem. Najważniejsze cechy produktu:

– wykonane z ciepłego polaru
– ze ściągaczem
– rozmiar uniwersalny męski, na życzenie młodzieżowy
– dowolny haft na obu rękawiczkach w cenie

Rękawiczki z haftem

Ilość par rękawic
Cena netto za parę
15 22,99 zł
20 19,99 zł
30 18,99 zł
50 17,99 zł
75 17,49 zł
100 16,49 zł
150 i więcej 15,99 zł

Standardowo kolor czarny. Na życzenie, przy zamówieniach powyżej 100 par, możliwe inne kolory, np. biały, czerwony, niebieski (+1 zł netto). Gramatura polaru 300. Rozmiar męski ok. 9/9,5.

W cenie haft na obu rękawiczkach

Poniżej przykładowe hafty:

Rękawiczki z haftem

Rękawiczki z haftem

Rękawiczki z haftemRękawiczki polarowe

Rękawiczki z własnym haftem

Rękawiczki to w czasie zimowym nieodzowny element ubioru, co powoduje, że jako popularne akcesorium jest świetnym nośnikiem symboli, idei, marek, herbów i logotypów. Rękawiczka z haftem przykuwa uwagę, gdy haftowana aplikacja odpowiednio kontrastuje z polarowym tłem. Haft może być też dyskretnym oznakowaniem, kiedy wybrany kolor nici będzie zbliżony do koloru samej rękawiczki. Zarówno lewa jak i prawa rękawiczka mogą posiadać dwa różne hafty, zatem na jednej może być wyhaftowany np. herb miasta, na drugim drużyny itp., przykładów tego typu zastosowania jest więcej i ogranicza je jedynie wyobraźnia.

Rękawiczki z własnymi haftami wykonane są z materiału polarowego, co sprawia, że są produktem ciepłym, funkcjonalnym. To nie są „rękawiczki reklamowe”, na jeden raz. To solidny, szyty od podstaw produkt. Rękawiczki posiadają ściągacz i dostępne są w standardzie w uniwersalnym rozmiarze męskim lub na życzenie w rozmiarze młodzieżowym, wybieranym też często przez kobiety. Podstawowym kolorem rękawiczek jest czarny, natomiast dysponujemy również polarem w innych kolorach (np. czerwony, niebieski, granatowy) i na życzenie można uszyć również rękawice w innych barwach – prosimy dopytać e-mailem. Może się zdarzyć, że kolor inny niż czarny wymagać będzie wyższej ilości minimalnej rękawiczek; ilość podstawowa dotyczy rękawiczki czarnej.

Rękawiczki polarowe – producent spersonalizowanych rękawiczek z polaru

Rękawiczka polarowa z haftem

Praktyczne, ciepłe, idealne na okres zimowy rękawiczki polarowe, które efektownie znakujemy, ozdabiając je zgodnie z projektem klienta. Jesteśmy producentem rękawiczek polarowych na zamówienie, które cechują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, a przy tym dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Chronią nie tylko przed chłodem i mrozem, ale również śniegiem i deszczem. Polarowe rękawiczki na zamówienie to ciekawy gadżet reklamowy, który może towarzyszyć zimowym i sportowym kampaniom promocyjnym. Sprawdzi się ponadto jako element ubioru firmowego pracowników, m.in. w takich branżach, jak budowlana, wykończeniowa czy elektromechaniczna. Można je wykorzystać podczas uprawiania sportu na zewnątrz w chłodne dni. Rękawiczki z polaru z własnym logo, wzorem i herbem klubu towarzyszą też kibicom na trybunach w trakcie meczu i poza boiskiem jako element identyfikujący ich ze swoją drużyną.

Męskie rękawiczki polarowe

Rękawiczki polarowe męskie to podstawowy produkt tej oferty. Dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, pasującym na dłoń męską. Istnieje możliwość zamiany męskich rękawiczek polarowych na mniejsze – młodzieżowe, które polecamy też kobietom. Rękawiczki są bardzo praktyczne i jednocześnie stanowią uniwersalną bazę to tworzenia kreatywnych projektów. Są gładkie i mają ściągacz chroniący przed chłodem i wodą. Rękawiczki polarowe męskie mogą zostać naznaczone dowolną grafiką. Bardzo często jest to logo firmy, herb drużyny sportowej, symbol lub po prostu nazwa. Haft jest trwały i odporny na czynniki atmosferyczne.