Rękawiczki polarowe z haftowanym napisem lub herbem. Najważniejsze cechy produktu:

– wykonane z ciepłego polaru
– ze ściągaczem
– dowolny haft na obu rękawiczkach w cenie

Rękawiczki z haftemRękawiczki z haftem

Standardowo kolor czarny. Na życzenie, przy zamówieniach powyżej 100 par, możliwe są za dopłatą inne kolory, np. biały, czerwony, niebieski.

Gramatura polaru 300. Rękawiczki są luźniejszego kroju, w standardzie rozmiar podstawowy męski odpowiadający rozmiarowi rękawic około 9 / 9,5. Na życzenie rozmiar mniejszy, dedykowany kobietom i nastolatkom, około rozmiaru 8.

W cenie haft na obu rękawiczkach

Rękawiczki z haftemRękawiczki z haftem

Rękawiczki z własnym haftem

Rękawiczki to w czasie zimowym nieodzowny element ubioru, co powoduje, że jako popularne akcesorium jest świetnym nośnikiem symboli, idei, marek, herbów i logotypów. Rękawiczka z haftem przykuwa uwagę, gdy haftowana aplikacja odpowiednio kontrastuje z polarowym tłem. Haft może być też dyskretnym oznakowaniem, kiedy wybrany kolor nici będzie zbliżony do koloru samej rękawiczki. Zarówno lewa jak i prawa rękawiczka mogą posiadać dwa różne hafty, zatem na jednej może być wyhaftowany np. herb miasta, na drugim drużyny itp., przykładów tego typu zastosowania jest więcej i ogranicza je jedynie wyobraźnia.

Rękawiczki z własnymi haftami wykonane są z materiału polarowego, co sprawia, że są produktem ciepłym, funkcjonalnym. To nie są „rękawiczki reklamowe”, na jeden raz. To solidny, szyty od podstaw produkt. Rękawiczki posiadają ściągacz i dostępne są w standardzie w uniwersalnym rozmiarze męskim lub na życzenie w rozmiarze młodzieżowym, wybieranym też często przez kobiety. Podstawowym kolorem rękawiczek jest czarny, natomiast dysponujemy również polarem w innych kolorach (np. czerwony, niebieski, granatowy) i na życzenie można uszyć również rękawice w innych barwach – prosimy dopytać e-mailem. Może się zdarzyć, że kolor inny niż czarny wymagać będzie wyższej ilości minimalnej rękawiczek; ilość podstawowa dotyczy rękawiczki czarnej.

Rękawiczki polarowe – produkcja spersonalizowanych rękawiczek z polaru

Rękawiczka polarowa z haftem

Praktyczne, ciepłe, idealne na okres zimowy rękawiczki polarowe, które efektownie znakujemy, ozdabiając je zgodnie z projektem klienta. Rękawiczki polarowe na zamówienie cechują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, a przy tym dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Chronią nie tylko przed chłodem i mrozem, ale również śniegiem i deszczem. Polarowe rękawiczki na zamówienie to ciekawy gadżet reklamowy, który może towarzyszyć zimowym i sportowym kampaniom promocyjnym. Sprawdzi się ponadto jako element ubioru firmowego pracowników. Można je wykorzystać podczas uprawiania sportu na zewnątrz w chłodne dni. Rękawiczki z polaru z własnym logo, wzorem i herbem klubu towarzyszą też kibicom na trybunach w trakcie meczu i poza boiskiem jako element identyfikujący ich ze swoją drużyną.

Więcej >>

Męskie rękawiczki polarowe

Rękawiczki polarowe męskie to podstawowy produkt tej oferty. Dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, pasującym na dłoń męską. Istnieje możliwość zamiany męskich rękawiczek polarowych na mniejsze – młodzieżowe, które polecamy też kobietom. Rękawiczki są bardzo praktyczne i jednocześnie stanowią uniwersalną bazę to tworzenia kreatywnych projektów. Są gładkie i mają ściągacz chroniący przed chłodem i wodą. Rękawiczki polarowe męskie mogą zostać naznaczone dowolną grafiką. Bardzo często jest to logo firmy, herb drużyny sportowej, symbol lub po prostu nazwa. Haft jest trwały i odporny na czynniki atmosferyczne.

Rękawiczki polarowe

Zwiń ^