Rękawiczki polarowe z haftowanym napisem lub herbem. Najważniejsze cechy produktu:

– wykonane z ciepłego polaru
– ze ściągaczem
– dowolny haft na obu rękawiczkach w cenie

Rękawiczki z haftem

Ilość par rękawic
Cena netto za parę
15 23,99 zł
20 22,99 zł
30 19,99 zł
50 18,99 zł
75 17,99 zł
100 17,49 zł
150 i więcej 16,99 zł

Standardowo kolor czarny. Na życzenie, przy zamówieniach powyżej 100 par, możliwe są za dopłatą inne kolory, np. biały, czerwony, niebieski.

Gramatura polaru 300. Rękawiczki są luźniejszego kroju, rozmiar podstawowy męski odpowiada rozmiarowi rękawic około 9 / 9,5. Na życzenie rozmiar mniejszy, dedykowany kobietom i nastolatkom, około rozmiaru 8.

W cenie haft na obu rękawiczkach

Poniżej przykładowe hafty:

Rękawiczki z haftem

Rękawiczki z haftem

Rękawiczki z haftemRękawiczki polarowe

Rękawiczki z własnym haftem

Rękawiczki to w czasie zimowym nieodzowny element ubioru, co powoduje, że jako popularne akcesorium jest świetnym nośnikiem symboli, idei, marek, herbów i logotypów. Rękawiczka z haftem przykuwa uwagę, gdy haftowana aplikacja odpowiednio kontrastuje z polarowym tłem. Haft może być też dyskretnym oznakowaniem, kiedy wybrany kolor nici będzie zbliżony do koloru samej rękawiczki. Zarówno lewa jak i prawa rękawiczka mogą posiadać dwa różne hafty, zatem na jednej może być wyhaftowany np. herb miasta, na drugim drużyny itp., przykładów tego typu zastosowania jest więcej i ogranicza je jedynie wyobraźnia.

Rękawiczki z własnymi haftami wykonane są z materiału polarowego, co sprawia, że są produktem ciepłym, funkcjonalnym. To nie są „rękawiczki reklamowe”, na jeden raz. To solidny, szyty od podstaw produkt. Rękawiczki posiadają ściągacz i dostępne są w standardzie w uniwersalnym rozmiarze męskim lub na życzenie w rozmiarze młodzieżowym, wybieranym też często przez kobiety. Podstawowym kolorem rękawiczek jest czarny, natomiast dysponujemy również polarem w innych kolorach (np. czerwony, niebieski, granatowy) i na życzenie można uszyć również rękawice w innych barwach – prosimy dopytać e-mailem. Może się zdarzyć, że kolor inny niż czarny wymagać będzie wyższej ilości minimalnej rękawiczek; ilość podstawowa dotyczy rękawiczki czarnej.

Rękawiczki polarowe – producent spersonalizowanych rękawiczek z polaru

Rękawiczka polarowa z haftem

Praktyczne, ciepłe, idealne na okres zimowy rękawiczki polarowe, które efektownie znakujemy, ozdabiając je zgodnie z projektem klienta. Jesteśmy producentem rękawiczek polarowych na zamówienie, które cechują się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, a przy tym dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Chronią nie tylko przed chłodem i mrozem, ale również śniegiem i deszczem. Polarowe rękawiczki na zamówienie to ciekawy gadżet reklamowy, który może towarzyszyć zimowym i sportowym kampaniom promocyjnym. Sprawdzi się ponadto jako element ubioru firmowego pracowników, m.in. w takich branżach, jak budowlana, wykończeniowa czy elektromechaniczna. Można je wykorzystać podczas uprawiania sportu na zewnątrz w chłodne dni. Rękawiczki z polaru z własnym logo, wzorem i herbem klubu towarzyszą też kibicom na trybunach w trakcie meczu i poza boiskiem jako element identyfikujący ich ze swoją drużyną.

Męskie rękawiczki polarowe

Rękawiczki polarowe męskie to podstawowy produkt tej oferty. Dostępne są w uniwersalnym rozmiarze, pasującym na dłoń męską. Istnieje możliwość zamiany męskich rękawiczek polarowych na mniejsze – młodzieżowe, które polecamy też kobietom. Rękawiczki są bardzo praktyczne i jednocześnie stanowią uniwersalną bazę to tworzenia kreatywnych projektów. Są gładkie i mają ściągacz chroniący przed chłodem i wodą. Rękawiczki polarowe męskie mogą zostać naznaczone dowolną grafiką. Bardzo często jest to logo firmy, herb drużyny sportowej, symbol lub po prostu nazwa. Haft jest trwały i odporny na czynniki atmosferyczne.