Portfele w barwach Twojej drużyny. Najważniejsze cechy portfeli:

– rozmiar portfela złożonego ok. 9 x 13 cm
– możliwa kontrastowa lamówka
– kieszonki na wizytówki lub karty
– przegroda na banknoty i kieszonka na zamek

Portfele na zamówienie

Wyceny na faneo@faneo.net

Kolorystyka zewnętrzna dowolna, wnętrze białe lub czarne

Portfel z logo Portfel z przegródkami Portfele z nadrukiem

Portfele z logo

Portfel z logotypem to świetne połączenie funkcjonalnego przedmiotu codziennego użytku z miejscem na promocję i reklamę. Zewnętrzna część portfela jest w całości sublimowana, co oznacza sporo miejsca na barwy klubu, firmy czy wydarzenia. Dzięki niewysokiej cenie jest to również gadżet przeznaczony dla szerokiego grona odbiorców, może być dobrym pomysłem na odpłatną dystrybucję.

Portfele z logo obszywane są kolorem dopasowanym do wzoru nadruku, co umożliwia współgranie obszycia z grafiką lub jej podkreślenie poprzez kontrast. W środku portfele posiadają zakładki na karty, przegródki na banknoty oraz – to bardzo ważne – zapinaną na zamek błyskawiczny kieszonkę na monety. Portfele są trójdzielne, składane do wygodnego formatu wygodnym domknięciem na rzep.

Portfele reklamowe na zamówienie

Portfel od zawsze stanowi pewnego rodzaju symbol. Mówi nie tylko o naszym stosunku do pieniądza, ale również o guście estetycznym oraz przywiązaniu do jakości. Jak znaleźć portfel solidnie wykonany, idealny pod kątem wykorzystywanego materiału, bezpiecznego dla środowiska naturalnego? Reklamowe portfele z nadrukiem okazać się mogą prawdziwym strzałem w dziesiątkę z przynajmniej kilku powodów. Przyjrzyjmy się z bliska, dlaczego warto je kupować dla siebie, swoich najbliższych oraz osób, z którymi na co dzień współpracujemy!

Portfele z nadrukiem – jakość za przyzwoitą cenę!

Inwestując w gadżety reklamowe na zamówienie, możemy nabyć nie tylko komplety toreb reklamowych, smyczy na klucze czy zestawy odzieżowe. Portfele reklamowe należą do jednych z najczęściej zamawianych produktów z branży promocji. Wiadomo, tego rodzaju nośnik reklamy zachwyca wszystkich poprzez swoją dyskretną formę. A jeśli znak tłoczony na takim portfelu wraz z nazwą jest łatwy do zapamiętania – mamy wysokie prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu. Wszyscy z natury jesteśmy wzrokowcami, dlatego gustowne umieszczanie znaków firmowych na formach użytkowych to jedna z najskuteczniejszych dróg dotarcia do potencjalnego klienta. To jednak nie jedyna funkcja jaką posiadają portfele z nadrukiem oraz inne gadżety przeznaczone do utrwalania naszej marki w masowej świadomości.

Reklamowe portfele z własnym nadrukiem, logo, napisem, herbem drużyny

Znak firmowy w postaci logo oraz napisu jest nadrukowany sublimacyjnie, dzięki czemu zachowuje swoją czytelność oraz łatwo zauważalną kolorystykę. Nowoczesne i gustowne reklamowe portfele wewnątrz skrywają zakładki na banknoty oraz dokumenty. Dla drobniejszych monet przeznaczona jest mniejsza kieszonka na zatrzask. Elegancki portfel z nadrukiem po złożeniu ma niewielkie wymiary, dzięki czemu z łatwością zmieści się w plecaku, kieszeni od kurtki lub spodni. Na długo zachowuje estetyczny wygląd nawet wtedy, gdy portfel jest wypełniony sporą ilością dokumentów i gotówki. 

Reklamowe portfele z własnym nadrukiem – zamów już dziś!

Jeśli należycie do grupy przedsiębiorców usilnie poszukujących rozwiązań na efektowną identyfikację wizualną firmy – koniecznie rozważcie możliwość stworzenia dyskretnej formy promocji, jaką stać się mogą portfele z logo Waszej marki. Posiadacz takiego portfela może z dumą prezentować swój znak firmowy podczas zakupów, spotkań biznesowych czy finalizowania operacji na giełdach lub w placówkach bankowych. Firmy współpracujące z innymi przedsiębiorstwami w ramach podziękowań za udaną współpracę mogą wręczać portfele z napisem jako nagrodę. Z pewnością będzie to zaskakujący i niezwykle praktyczny upominek. Portfela używamy właściwie na co dzień wszyscy i jego znaczenia dla załatwiania prozaicznych spraw nie zmienił nawet bezpośredni dostęp do bankowości internetowej. Gustowny portfel potrzebny będzie zawsze, w sytuacjach typowo zawodowych, jak i w czasie prywatnych spotkań towarzyskich, np. podczas kolacji w restauracji. Bez względu na to, czy lubimy płacić kartą, czy też gotówką – portfel zawsze jest przydatny.

Portfele z herbem drużyny – sportowcy również mogą skorzystać!

Nowoczesne portfele z logo, przeznaczone specjalnie dla sportowców to bardzo ważny aspekt w analizie przeznaczenia rozwiązań typowo użytkowych. Praktyczne portfele na zamówienie dla sportowców posiadają specjalnie zaaranżowane i wytłoczone logo drużyny, oznajmiające, że dany zawodnik należy do określonej organizacji sportowej. Posiadanie tego rodzaju portfela daje zawodnikowi poczucie przynależności do grupy, a co za tym idzie, świadomość grupowej siły oraz chęć do rozwijania się i pokonywania kolejnych wyzwań. To niby tylko znak na gadżecie reklamowej, ale dużo mówi o człowieku i o jego podejściu do obowiązków. Tego typu portfele z logo druzyny wykorzystywać można jako nagrody dla zawodników oraz dyskretne upominki kierowane w ramach podziękowań dla sponsorów klubów sportowych oraz współorganizatorów dowolnych zawodów.

Portfele z napisem – zaaranżuj swój własny pomysł!

Produkcja portfeli na zamówienie to propozycja dla odbiorców hurtowych, zamawiających minimum kilkadziesiąt egzemplarzy. Niezależnie od tego, czy portfel ma być wykorzystywany przez człowieka biznesu, czy też przez aktywnego sportowca, jego konstrukcja pozwala na pomieszczenie sporej ilości gotówki, wszelkich dokumentów do regularnego stosowania w czasie załatwiania codziennych spraw oraz kart kredytowych. Otwartość projektantów na realizację nawet najbardziej niestandardowych rozwiązań w postaci logo oraz napisów pozwala na osiągnięcie optymalnie estetycznej formy użytkowej z zachowaniem wszystkich najważniejszych funkcji. Elementy nie tracą swoich kształtów, nie zanikają pod wpływem wilgoci, a portfel ma wygodny format.