Bawełniane kaszkiety z z haftem. Najważniejsze cechy kaszkietów:

– szyte od podstaw; możliwość wyboru koloru
– znakowanie haftem (napis, herb, logo)

Kaszkiety na zamówienie z haftem

Ilość kaszkietów
Cena netto za 1 sztukę
30+ 23,99 zł
50+ 22,99 zł
75+ 21,99 zł
100+ 20,99 zł
200+ 19,99zł

Rozmiar uniwersalny męski, z regulacją

W cenie haft z przodu lub z tyłu

Oldschoolowa czapka kaszkietówka z dowolnym logo

Kaszkiet na zamówienieKaszkiety z haftem

Kaszkiety z logo

Czapka kaszkietówka wraca do gry. Produkt modny w dwudziestoleciu międzywojennym, popularny na stadionach w latach 80- i 90-tych, powraca jako produkt retro stanowiący z jednej strony wyraz łączności z poprzednimi pokoleniami, z drugiej będący funkcjonalnym nakryciem głowy i świetnym uzupełnieniem męskiej garderoby.

Kaszkiety z logotypem szyte od podstaw na zamówienie – wymagają produkcji minimum 30 kaszkietów jednego rodzaju. Możliwe znakowanie nadrukiem lub haftem, gdzie polecamy jednak haft, chociażby ze względu na wysoką estetykę i nostalgiczny charakter wyrobu. Kaszkiet na zamówienie z haftem pełnić będzie rolę reprezentacyjną i promocyjną dla drużyny czy marki, a także ochroni przed słońcem i niewielkimi opadami.

Zdobienie kaszkietu z logo możliwe jest zarówno z tyłu (jak na prezentowanej wyżej fotografii) oraz z przodu. W cenie jest jeden haft, za dopłata możliwy kolejny, nie należy jednak przesadzać. Kaszkiet jako produkt klasyczny, w niektórych kręgach wręcz kultowy, niesie za sobą pewną historię i sznyt, nie powinien być zatem zbyt pstrokaty. Warto rozważyć jednolity kolor znakowania, nawet jeśli oryginalne logo ma więcej barw.

Kaszkiety – producent spersonalizowanych kaszkietów

Wehikułem czasu powracamy do XVIII wieku, kiedy kaszkiety były popularne wśród żołnierzy armii polskiej i pruskiej. Kaszkiety charakteryzują się okrągłym denkiem oraz daszkiem znajdującym się z przodu. Świetnie sprawdza się w oldschoolowych stylizacjach oraz w klimacie retro. Nasza firma specjalizuje się w produkcji kaszkietów na zamówienie, na których może znaleźć się dowolne logo, herb, cytat i każdy inny nadruk. Haft wykonujemy z przodu i z tyłu, co stwarza Ci jeszcze więcej możliwości personalizacji. Jako wieloletni producent kaszkietów na zamówienie doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Troszczymy się nie tylko o trwałość nadruku, ale też wysoką jakość materiałów, z jakich wykonane są czapki. Kaszkiety z własnym haftem możesz wykorzystać jako gadżet reklamowy w swojej firmie, element biznesowego outfitu, nadając wszystkim pracownikom podobnego wyglądu lub oryginalny element swojej codziennej stylizacji.

Kaszkiety męskie na zamówienie

Jak nosić kaszkiety męskie, aby wyglądać w nich stylowo i modnie? Kaszkiet męski to propozycja dla panów, którzy cenią sobie uniwersalną elegancję i oryginalny szyk jednocześnie. Świetnie sprawdza się zarówno w eleganckich stylizacjach, jak też w sportowych zestawach. Męskie kaszkiety na zamówienie z logo będą więc odpowiednim dodatkiem do biznesowego, jak też mniej formalnego stroju.

Kaszkiety męskie wykonujemy według projektu klienta, a więc to od Ciebie zależy ich ostateczny wygląd. Haft nadaje im spersonalizowanego charakteru, przy zachowaniu ich retro designu. Możemy je nosić do marynarki w kratkę, klasycznej czarnej polówki, a nawet eleganckiej koszuli. Jesteśmy producentem kaszkietów męskich, zwracającym uwagę zarówno na jakość wykonania i prostą formę, jak też indywidualny charakter naszych produktów. Dzięki temu nasze kaszkiety męskie są jednocześnie skutecznym nośnikiem reklamy i modnym dodatkiem do stylizacji.