Proporczyki z nadrukiem, pięciokątne lub trójkątne. Najważniejsze cechy proporczyków:

– możliwa dowolna grafika
– obszywane sznurkiem lub frędzlami

Proporczyki z własnym wzorem – produkcja proporczyków

Proporczyki są drukowane dwustronnie i obszywane.
Wieszane na sznurku.
Możliwe wykończenie frędzelkami.
Możliwy proporczyk bez frędzelków, ozdobnie obszyty (+ opcjonalnie pomponik).

Dostępne w kilku rozmiarach, trójkątne lub pięciokątne.

Wyceny na e-mail: faneo@faneo.net

Proporczyki z własnym wzorem

Proporczyki na zamówienie

Kiedy mówimy o proporczykach z własnym nadrukiem to nie jest to do końca precyzyjne określenie. Otóż proporczyki nie są nadrukowywane „na gotowo”. Wzór proporca powstaje w procesie produkcyjnym, przed zszyciem. Dzięki temu jest to wyrób w pełni oddający potrzeby i odpowiadający na oczekiwania Zamawiającego.

Jest tak też dlatego, że w odróżnieniu od produktów haftowanych czy dzianych, pozycje drukowane, a do takich zaliczają się proporczyki na zamówienie, mają nieograniczone możliwości kolorystyczne. Nie stanowi problemu skomplikowana grafika, nie sprawi kłopotu nawet zdjęcie. Oczywiście, jeśli jest wysokiej rozdzielczości i opracowane graficznie pod kątem kształtu i proporcji proporczyków. Reasumując, nie trzeba się martwić o wzór, można zaprojektować go dowolnie. Jakie są jeszcze możliwości?

Zdobienie. Proporczyki to w zasadzie pozostałość po dawnych sztandarach i wielkich proporcach, widocznych m.in. w czasie bitw. Nie bez powodu tradycja proporczyków zachowała się m.in. w klubach sportowych. One toczą regularne boje, oznaczając się własną symboliką i barwami, flagami i… proporczykami właśnie. Produkcja proporczyków nie dotyczy jednak tylko zespołów świata sportu, ale również jednostek samorządu terytorialnego, firm, stowarzyszeń, grup hobbystycznych.

Proporczyk po nadrukowaniu wzoru jest obszywany frędzelkami lub sznurkiem (tu również można wybrać kolory, choć już nie tak dowolnie jak przy samym nadruku), by otoczony barwnym wykończeniem zawisnąć na sznurku, a w przypadku dużych rozmiarów – na łańcuszku. Istotną cechą jest dwustronność proporczyków, tzn. można mieć albo ten sam wzór z obu stron albo dwa zupełnie różne. To ostatnie rozwiązanie jest praktykowane dość często przy promocji zespołów i firm – z jednej strony nazwa, herb, logo a z drugiej odniesienie do miejscowości czy gminy.

Więcej >>

Proporczyki klubowe oraz piłkarskie

Proporczyk z własnym nadrukiemProporczyki to jeden z ulubionych gadżetów miłośników sportu. Małe, kolorowe proporczyki klubowe to pozycja obowiązkowa w ekwipunku każdego zapalonego kibica. Warto jednak pamiętać, że współcześnie proporczyki zawitały też do sfery samorządowej, firmowej czy hobbystycznej. Z tego względu stanowią świetny pomysł na drobiazg, który z powodzeniem sprawdzi się jako element reprezentacyjny, jak również wspierający kampanie promocyjne.

Proporczyki – produkcja proporczyków

Produkując proporczyki należy dbać o ich każdy detal. Dzięki temu produkty cechują się wysoką jakością oraz trwałością. Proporczyki klubowe i reklamowe mogą posiadać kilka wariantów rozmiarów i kształtów (trójkątne/pięciokątne/). Pierwszym krokiem jest przygotowanie nadruku. Proporczyki na zamówienie mogą zawierać dowolną treść czy grafikę. Wzór można zaprojektować dowolnie, dobierając do niego kolorystykę bez żadnych ograniczeń. Po naniesieniu wybranego printu, proporczyk jest obszywany sznurkiem bądź frędzelkami. Gotowy proporczyk klubowy może zawisnąć w widocznym miejscu, na przykład w biurze lub w samochodzie, czy stanowić efektowny ozdobnik torby lub plecaka.

Proporczyk na zamówienie – wyjątkowa pamiątka sportowa

Proporczyk klubowy to nie tylko kibicowski gadżet, ale sportowa pamiątka przywołująca historyczne wspomnienia, sprawdzająca się bez względu na dyscyplinę. Nie zmienia to faktu, że wciąż jeszcze najpopularniejszą grupę stanowią proporczyki piłkarskie. Sympatycy klubów futbolowych nie wyobrażają sobie, aby w ich kolekcjach mogło zabraknąć tradycyjnych proporczyków. Drużyny i stowarzyszenia często sięgają po proporczyki klubowe przy okazji ważnych wydarzeń sportowych.

Proporczyki – pomysł na promocję

Potencjał w proporczykach dostrzegły firmy i instytucje. Jako gadżety reklamowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem nie tylko w branży sportowej. Warto podkreślić istotną cechę proporczyków, jaką jest dwustronność. Dzięki temu proporczyki na zamówienie na rewersie i awersie mogą mieć opcjonalnie dwa różne wzory. Jest to szczególnie przydatne podczas wykorzystywania proporców do promocji przedsiębiorstw. W takich przypadkach z jednej strony widnieje nazwa podmiotu wraz z herbem lub logo, z drugiej natomiast mogą zostać zawarte dodatkowe informacje.

 

Zwiń ^