Koszulki polo szyte od podstaw. Najważniejsze cechy polówek:

– znakowane haftem
– możliwość doboru kolorystyki
– bawełna świetnej jakości 240 gram

Koszulki polo z haftem

Koszulka polo szyta od podstaw, z haftem na piersi:

Możliwy dobór detali (kołnierzyk w innym kolorze, ściągacze, guziki), jest to opcja dodatkowo płatna. Hafty możliwe są na piersi, na plecach, na rękawach.

Koszulka może mieć odmienne kolorystycznie rękawy i inny korpus, ale także być z inna z przodu i inna z tyłu! Polówki są szyte od zera. Standardowo rozmiary męskie, na życzenie również damskie oraz juniorskie. W ramach zamawianej ilości (minimum 30 sztuk), można wskazać kilka rozmiarów z jednej rozmiarówki.

Na życzenie bezpłatna symulacja koszulki w Twoich kolorach, z własnym herbem. Wyślij swoje logo i barwy: faneo@faneo.net

Dla mniejszych ilości polecamy Koszulki polo z nadrukiem

Koszulki polo z haftowanym logo firmy

Przez logo na koszulce polo mamy tu na myśli nie tylko znak firmowy, ale też herb klubowy, napis, znaczek lub inny symbol. Będzie on haftowany na lewej piersi polówki – to rozwiązanie domyślne, ale na życzenie możemy zmienić umiejscowienie na prawą pierś lub środek koszulki oraz sam haft na nadruk. Koszulka polo z haftem jest jednak produktem ekskluzywnym, wyraźne wyrastającym ponad „zwykłą” koszulkę z nadrukiem. Koszulki typu „t-shirt”, z okrągłym dekoltem zamiast kołnierzyka nosi się na co dzień, koszulka polo dla odmiany jest na rzadsze okazje. Nierzadko klubowa koszulka polo noszona jest przez klubowych oficjeli czy trenera. Istnieje duża możliwość zindywidualizowania takiej koszulki: jest szyta od zera, więc możesz sam wybrać kolor bawełny (najbardziej ekstrawaganckie wzory mogą mieć inny kolor z przodu, a inny z tyłu!). Inny może być kolor rękawów, inny kołnierzy, inny guzików.

Możliwy jest również napis na plecach polówki. W dowolnym kolorze, dowolną czcionką. W standardzie nazwa drużyny, ale możliwe również hasło motywujące lub inna treść wedle uznania. Napis nie jest personalizacją, zatem nie jest to usługa wykonania indywidualnych nazwisk. Taka opcja jest możliwa, lecz dodatkowo płatna (19,99 zł). Za dopłatą możliwy również inicjał lub numerek z przodu koszulki (9,99 zł). Produkcja polo (szycie od zera) od 30 sztuk.

Nasze koszulki polo wykonane są z wysokiej jakości bawełny i odpowiadają potrzebom rynku na produkt premium. Precyzja szycia i komputerowy haft wieńczą dzieło, którego nie powstydzi się żaden klub, ani żadna firma. Jeśli szukasz nie „koszulki reklamowej”, a koszulki do noszenia z dumą, to polo jest dla Ciebie i dla Twojej inicjatywy.

Koszulki polo z haftowanym logo firmy będą świetnym wyborem na stroje pracownicze i to niezależnie od branży. Umieszczony na nich znak firmowy, herb klubowy czy inny symbol będzie doskonale widoczny już z daleka. Ułatwi klientom znalezienie pracownika w tłumie i odróżnienie go od innych konsumentów. Połączenie elegancji z funkcjonalnością i wygodą sprawia, że koszulka polo z haftowanym logo firmy sprawdzi się zarówno na prestiżowych targach branżowych, okolicznościowych akcjach promocyjnych, jak i do codziennego użytku w pracy.

Koszulki polo z wyszywanym logo można wzbogacić również o napis na plecach w dowolnym kolorze i dowolną czcionką. Może to być nazwa drużyny, hasło reklamowe lub inna treść. Za dodatkową opłatą możliwy jest również napis spersonalizowany, np. nazwisko na plecach czy numer i inicjały z przodu.

Haftowane koszulki polo na zamówienie – produkcja koszulek z haftem

Koszulki polo określa się jako bardziej elegancką alternatywę dla t-shirtów. Doskonale łączą one cechy ubrań sportowych z szykiem nadawanym przez kołnierzyk. Bawełniane koszulki polo są wygodne, miłe w dotyku, a jednocześnie gustowne. Świetnie zastępują koszulę przy mniej formalnych okazjach. Wybierając produkcję koszulek polo z indywidualnym haftem wybierasz odzieży wysokiej jakości, która jest idealna do celów promocyjnych i reklamowych. W naszym asortymencie dostępne są różnego typu koszulki z haftem i nadrukami, nie tylko polo. Wykonujemy haftowane koszulki polo na zamówienie, wedle projektu klienta. Pozwala to na spersonalizowanie odzieży i nadanie jej indywidualnego stylu. Umożliwiamy dobór detali, takich jak kolor kołnierzyka, ściągaczy czy guzików oraz wykonanie napisów na plecach. Dzięki temu każda zamówiona u nas koszulka polo z haftem może być unikatowa i dopasowana do konkretnej osoby. Haft na koszulkach polo w postaci herbu drużyny sportowej czy firmowego logo jest świetnym sposobem na wyróżnienie się i podkreślenie przynależności do konkretnej organizacji.

Koszulki polo z własnym haftem na koszulce

Koszulki polo z własnym haftem doskonale nadają się dla drużyn sportowych. Zunifikowany wygląd zawodników ułatwia ich identyfikację na boisku, buduje poczucie jedności i przynależności. Te same atuty koszulki polo z haftem wykorzystać można w firmie, tworząc jednolitą odzież dla pracowników. To świetny sposób na to, by wyróżnić się zarówno w miejscu pracy, jak i na branżowych eventach. Bawełniane koszulki polo z haftem są wygodne i eleganckie. Właściwości bawełny sprawiają, że koszulki są miękkie, miłe w dotyku. Koszulki polo z haftem wykonane są z wysokiej jakości materiałów i z dużą starannością, dzięki czemu są trwałe.

Reklamowe koszulki polo z haftem

Reklamowa haftowana koszulka polo to idealny wybór dla drużyn sportowych i firm. Wykorzystać je można jako codzienne uniformy, ale również na specjalne okazje, np. targi branżowe, promocje i inne eventy. Haftowana koszulka polo z logo firmy, herbem klubowym, napisem czy okolicznościowym znaczkiem każdemu nada wyjątkowego wyglądu i pomoże wyróżnić się z tłumu. Dzięki temu, że jest wygodna i elegancka jednocześnie, bawełniana koszulka polo sprawdzi się na każdą okazję. Jest doskonała do uprawiania sportu, jak i do pracy. Haft na koszulkach polo wykonywany jest komputerowo, co gwarantuje jego precyzję i powtarzalność. Można więc być pewnym, że haftowane symbole będą wyglądały tak samo na każdej koszulce. Reklamowe koszulki polo z haftem to doskonały sposób na stworzenie eleganckich, a przy tym bardzo wygodnych strojów sportowych czy pracowniczych. Z pewnością zwrócą uwagę i pomogą zwiększyć świadomość marki.