Bawełniane bluzy z własnym nadrukiem. Główne cechy bluz:

– możliwe różne kolory
– rozmiary męskie, damskie oraz dziecięce

Bluza z nadrukiem – cena

Koszt czystej bluzy 280 g:
bez kaptura 39,99 zł
z kapturem 49,99 zł
rozpinana 59,99 zł
(ceny netto)

Materiał 80% bawełna

Poniżej ceny nadruku techniką sitodruku w rozmiarze A4 lub mniejszym:

Sztuk Cena netto
(1 kolor)
Cena netto
(2 kolory)
Cena netto
(3 kolory)
Cena netto
(4 kolorów)
Cena netto
(5 kolorów)
25 11 zł 15 zł 19 zł 23 zł 26 zł
50 6 zł 8 zł 10 zł 12,50 zł 14 zł
60 5 zł 7 zł 9 zł 11 zł 13 zł
80 4 zł 6 zł 8 zł 9 zł 11 zł
100+ 3,50 zł 5 zł 7 zł 8 zł 9 zł

Aby uzyskać cenę bluzy z nadrukiem należy zsumować cenę bluzy z ceną nadruku. Wszystkie ceny netto.

Dla 30 i więcej sztuk możliwe uszycie bluz od zera. Dla mniejszych nakładów znakujemy bluzy gotowe. Bluzy gotowe są tańsze niż te szyte od podstaw.

Bluza z nadrukiem

Bluzy z nadrukiem

Bluzy z nadrukiem na zamówienie

Idealne na jesienne dni, z kapturem lub bez, rozpinane lub pełne: bluzy z nadrukiem na zamówienie. Oglądana oferta to znakowanie gotowych bluz sitodrukiem, czyli wykonanie nadruku trwałego, w dowolnym kolorze. W standardzie nadruk z przodu lub/oraz z tyłu, na życzenie – po weryfikacji możliwości technologicznej – również opcja nadruku na rękawie.

Bluzy z nadrukiem sitodrukowym dają dowolne możliwości barwienia (można wskazać dowolny kolor w skali Pantone lub opisać oczekiwaną kolorystykę), ale spory jest również wachlarz kolorów samych bluz. Dla niektórych modeli dostępne są wersje z kontrastowym sznurkiem czy kontrastowym kolorem wnętrza kaptura. Bluzy z kapturem to oczywiście nie jest jedyna opcja, możliwe są również bluzy bez kaptura, do wyboru bluzy rozpinane lub pełne.

Bluzy na zamówienie pod indywidualny nadruk występują w rozmiarach męskich, damskich oraz dziecięcych. Największy wybór kolorów jest dla rozmiarówki podstawowej, dorosłej męskiej, ale po kontakcie z nami dobierzemy również bluzy dla kobiet i dzieci. Wśród gotowych bluz reklamowych, czyli przeznaczonych pod znakowanie (głównie nadruki) dostępne są różne gramatury oraz składy materiału. Sugerujemy (i tak dobieramy produkt), aby bluza była wykonana przynajmniej w 50% z bawełny oraz miała gramaturę materiału minimum 250 (optymalnie: 70% oraz 280).

Symulację wyglądu bluzy zamówisz pod adresem faneo@faneo.net

Bluzy z własnym nadrukiem

Bluza z własnym nadrukiem to doskonały sposób, aby się wyróżnić. Świetnie sprawdzi się więc jako część stroju pracowniczego, sportowego czy kibicowskiego.

Dostępne w naszym sklepie bluzy z własnym nadrukiem cechuje najwyższa jakość i precyzja wykonania. Nadruki na bluzy wykonywane są nowoczesnymi metodami, które gwarantują dokładne odtworzenie wzoru, żywe kolory i trwałość. Nasze bluzy z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości tkanin zawierających minimum 50% bawełny. Gramatura i dokładny skład materiałów można dobrać do własnych potrzeb i preferencji.

Wykonujemy spersonalizowane bluzy na indywidualne zamówienie w różnych rozmiarach, kolorach i fasonach. Dostępne są damskie, męski i dziecięce bluzy tradycyjne, rozpinane czy z kapturem. Przy zamówieniach przekraczających 30 sztuk bluzy szyjemy od podstaw, co umożliwia doskonałe dopasowanie fasonów i rozmiarów oraz odtworzenie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów. Przy mniejszych nakładach wykonujemy nadruki na bluzy gotowe, co jest opcją tańszą i szybszą.

Bluzy męskie z nadrukiem

Sprzedajemy wysokiej jakości męskie bluzy z nadrukiem, które mogą być ważnym elementem stroju kibica, uniformu pracowniczego czy stroju sportowego. Ozdobić je można nadrukiem na piersi i plecach, a po weryfikacji technologicznej również na rękawie. Daje to duże możliwości personalizacji.

Bluza męska z nadrukiem reklamowym może być noszona przez pracowników firmy, co ułatwi ich identyfikację w tłumie. Stanie się również ciekawym i praktycznym gadżetem firmowym. Wykorzystać ją można jako prezent dla klientów lub nagrodę w konkursie czy loterii.

Nasze bluzy męskie z nadrukiem to gwarancja wygody i doskonałej jakości. Są ciepłe, praktyczne i bardzo estetyczne, sprawdzą się więc w wielu sytuacjach.

Bluzy damskie z nadrukiem

Wykonujemy niezwykle estetyczne damskie bluzy z nadrukiem. Fasony dopasowane do kobiecej sylwetki świetnie podkreślają figurę i zapewniają wygodę.

Bluzy damskie z nadrukiem firmowym to doskonały wybór dla pracowników. Dzięki nim klienci bez trudu znajdą Państwa przedstawicieli nawet w największym tłumie. Charakterystyczna, zindywidualizowana bluza z nadrukiem wedle własnego wzoru będzie świetna np. dla hostess na targach i akcjach promocyjnych oraz wszędzie tam, gdzie pracownik ma bezpośredni kontakt z klientem.

Bluza damska z nadrukiem sprawdzi się także w drużynach sportowych i grupach kibicowskich. Pomoże pokazać swoją przynależność, ułatwi rozpoznanie swoich na boisku i poza nim i stworzy spójny outfit, dzięki któremu łatwiej będzie się zidentyfikować z grupą.

Bluzy dziecięce z nadrukiem

W naszym asortymencie znajdą Państwo również bluzy dziecięce z nadrukiem. Dopasowane do wymiarów i sylwetki maluchów bluzy zapewnią im wygodę i doskonały wygląd. Estetyczne nadruki pozwolą natomiast stworzyć jednolite uniformy dla dziecięcych drużyn sportowych, hobbystycznych i towarzyskich.

Dziecięce bluzy z nadrukiem wykorzystać można również w mundurkach szkolnych czy strojach kibicowskich. Estetyczny nadruk wedle własnego projektu sprawdzi się doskonale w budowaniu spójnego wyglądu całej grupy, co pomoże stworzyć poczucie przynależności.

Każda nasza bluza dziecięca z nadrukiem wykonana jest z wysokiej jakości materiałów i z wielką dbałością o szczegóły. Dzięki temu nasze produkty są nie tylko estetyczne i trwałe, ale również bezpieczne dla maluchów.