Skarpetki stopki z logo. Najważniejsze cechy skarpet:

– stopki do sportu i na co dzień
– rozmiar 31-34, 35-37, 38-41 lub 42-44

SKARPETY STOPKI Z LOGO

– minimum logistyczne: 30 par
– gładkie lub sportowe
– możliwe wentylowane powierzchnie ułatwiające oddychanie skóry

Ilość skarpet
Cena netto za parę
30-45 10,49 zł
50-95 9,99 zł
100-195 9,49 zł
200-295 8,99 zł
300-395 8,49 zł
400-995 8,25 zł
1000 i więcej 7,99 zł

Skarpetka może być biała lub w innym kolorze. W odmiennej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta niebieska, pięta i palce białe. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo.

Skład surowcowy: 80% bawełna, 15% poliamid, 5% elastan

Skarpety stopki z logo

Skarpety stopki z logo

Zobacz również skarpety wyższe

Stopki – producent skarpet stopek i jego wyroby

Największą popularnością wśród skarpetek różnych gatunków, długości i grubości od kilku już lat cieszą się skarpetki stopki. Zwłaszcza młodzież bardzo lubi stosować to rozwiązanie. Producent skarpet stopek wciąż wprowadza na rynek nowe modele i pomysły na propozycje przeznaczone przede wszystkim dla obuwia sportowego, choć trzeba przyznać, że nie brakuje także tych, którzy skarpety stopki np. w kolorze czarnym mają odwagę zakładać również do obuwia wizytowego. Wszystko jest kwestią wygody. Tego rodzaju skarpetki są bardzo charakterystyczne – zakrywają nogę tylko do połowy kostki. Idealnie pasują do spodni z krótszymi nogawkami, wtedy zostają odsłonięte cały wdzięk i uroda kostki. Dzięki nim nasze stopy w gorące dni lata nie są zbyt przeciążone. Nie skarżymy się na nadmierne pocenie stóp. Dyskretna ochrona stóp poprzez stosowanie takich właśnie skarpetek sprawia, że czujemy się tak, jakbyśmy zupełnie ich nie stosowali.

Skarpetki stopki z nadrukiem na zamówienie – dla każdego

Jeśli interesują nas skarpety na zamówienie, gdzie będziemy mogli na dowolnie wybranym fragmencie powierzchni umieścić znak reklamowy lub napis, możemy zainwestować w stopki z nadrukiem. Warto je zamawiać, ponieważ:

  • są wykonane z najlepszych materiałów włókienniczych
  • nadruki w postaci liter lub znaków dostosowywane są pod kątem wielkości, by nawet najmniejsze były widoczne i czytelne na powierzchni niewielkiej skarpetki
  • stopki na zamówienie docierają do nas kilka dni po odpowiedzi na ofertę, realizacje projektowe i wysyłkowe przeprowadzane są w trybie ciągłym, na bieżąco, a czas oczekiwania zredukowany do minimum
  • nadruki na skarpetkach nie rozmazują się w praniu i nie blakną, zachowując długą trwałość
  • idealnie nosi się je w ciepłe, słoneczne dni
  • są super modnym rozwiązaniem dla ludzi w każdym wieku, kobiet i mężczyzn
  • pasują do każdego rodzaju obuwia sportowego, można stosować je także do butów o nieco bardziej eleganckim charakterze
  • są łatwe w praniu i przechowywaniu

Skarpety stopki z własnym napisem, herbem, logo

Skarpety stopki z własnym napisem, zaprojektowanym w sposób indywidualny, mogą stać się produktem reklamującym naszą firmę. To świetna propozycja dla wszystkich sponsorów klubów sportowych, a także dostawców odzieży dla drużyn uprawiających różne dyscypliny, jak i również zespołów firmowych z wielkich korporacji przemysłowych. Skarpety stopki z logo firmy podarować można w ramach prezentu biznesowego naszym partnerom, np. wraz ze zestawami innych gadżetów w postaci długopisów, smyczy na klucze czy notesów i kalendarzy. Skarpety stopki z herbem drużyny sportowej stać się mogą systemem identyfikacji w sportowej szatni. Stanowić będą kompletne uzupełnienie firmowej odzieży sportowej, dzięki której zaznaczamy naszą indywidualność i przynależność do grupy, W świecie sportu jest to niezwykle istotne.