Ręczniki kąpielowe sublimowane (bawełna+poliester) z nadrukiem. Najważniejsze cechy ręczników:

– możliwa dowolna grafika
– bawełna + poliester

Ręczniki kąpielowe z nadrukiem na zamówienie

Rozmiary standardowe:
ręczniki średnie (M): ok. 100 x 50 cm
ręczniki duże (L): ok. 140 x 70 cm
Na życzenie inne, niestandardowe rozmiary

Ręczniki sublimowane umożliwiają nadruk dowolnej grafiki w dowolnych kolorach.

Przód ręcznika wykonany jest z mikrofibry poliestrowej, tył z bawełnianej frotte. 

Ręczniki z nadrukiem

Letnią porą tego produktu nie trzeba zachwalać. Jest nieodzowny w podróży, nad morzem, rzeką, jeziorem czy basenem. Również i poza sezonem wakacyjnym ręczniki mają oczywiste zastosowanie – w łazienkach, ale fani drużyn sportowych, których herby widnieją na ręcznikach, wiedzą również, że ręcznik z nadrukiem wzoru klubowego może być również pięknym gadżetem zdobiącym pokój.

Ręczniki sublimowane

Ręcznik zdobiony może być na kilka sposobów. Ręczniki sublimowane zapewniają pełne oddanie wzoru z możliwością użycia dowolnej liczby kolorów i nieograniczonych motywów graficznych. Ręcznik sublimowany z jednej strony prezentuje wzór, a z drugiej jest wykończony bawełnianą frotte, czyli wzór z przodu podziwiamy, tyłem się wycieramy. ;-)

Więcej >>

Ręczniki z nadrukiem – gadżet nie tylko dla aktywnych

Obecne dzisiaj w branży gadżetów reklamowych ręczniki z nadrukiem, nie są nowością, jednak dzięki dostępnej technologii nanoszenia grafiki na tego typu materiały – produkt znacznie zyskał na jakości. Ręczniki z nadrukiem to bardzo uniwersalny gadżet, ponieważ oprócz waloru użytkowego, oferuje też możliwość wielkopowierzchniowego nadruku, o wysokiej, fotograficznej wręcz jakości.

Dobre gatunkowo ręczniki z nadrukiem na zamówienie, szczególnie upodobał sobie sektor firm i klubów sportowo-rekreacyjnych, ponieważ doskonale koresponduje z profilem ich działalności. Kluby, siłownie i centra rekreacyjne z bogatym spektrum aktywności ruchowych, skupiają wokół sobie rzesze osób amatorsko oraz zawodniczo uprawiających różne sporty.

Ze względu na to, że ręczniki reklamowe należą do grupy produktów codziennego użytku, znajdują się one również w kręgu zainteresowania działów marketingu firm, które na co dzień nie zajmują się sportem. Świetna jakość, brak jakichkolwiek ograniczeń w zakresie nadruku sublimacyjnego oraz duże zróżnicowanie rozmiarów i cen, sprawia, że ręczniki reklamowe to niezwykle pożądany gadżet.

Biały lub kolorowy ręcznik z nadrukiem – dla sportowców i kibiców

Specyfika działalności niektórych firm sprawia, że nie wszystkie produkty nadają się na gadżety reklamowe. Ręcznik z nadrukiem z pewnością znajdzie miejsce w każdej sportowej torbie, dlatego grupa osób aktywnych fizycznie – to doskonały target klientów, których warto obdarować tego typu gadżetem. Dobrym zwyczajem panującym w centrach fitness, squasha czy na siłowniach, są dostępne na recepcji klubowe ręczniki z logo, z których mogą skorzystać wszyscy, którzy wychodząc w pośpiechu z domu – zapomnieli własnego.

Bardzo często ręczniki z imionami oraz nadrukiem herbu i barw klubowych – otrzymują wszyscy zawodnicy drużyny sportowej wraz z kompletem innego sprzętu. Podobne ręczniki z logo drużyny piłkarskiej czy koszykarskiej – można również spotkać na półkach w sklepiku z klubowymi pamiątkami. Ręczniki z nadrukiem na zamówienie sprawdzają się też jako prezent dla kibiców za doping lub nagroda za udział w jakimś konkursie.

Ręczniki reklamowe z nadrukiem na zamówienie – tanie i praktyczne gadżety

Praktyczne ręczniki reklamowe z nadrukiem na zamówienie wykonywane są z mikrofibry poliestrowej – na której można nadrukować trwały motyw graficzny oraz z chłonnej warstwy bawełny frotte, która służy do wycierania. Ręcznik z własnym wzorem i napisem można zamówić w kilku rozmiarach, np.:

  • S – idealny do dłoni lub wytarcia potu z czoła w trakcie sportowych zmagań,
  • M – tradycyjna wielkość,
  • L – kąpielowy, np. na basen lub plażę.

Po przesłaniu projektu graficznego w formie pliku, przed realizacją zlecenia – zawsze można obejrzeć pełną wizualizację docelowego gadżetu. W razie potrzeby doświadczeni graficy Faneo mogą pomóc w opracowaniu profesjonalnego motywu graficznego, jaki ma znaleźć się na ręcznikach. Warto pamiętać, iż cena jednostkowa spada wraz ze wzrostem zamówienia (ilości) na ręczniki z napisem i grafiką.

Gadżet na lata, czyli ręcznik z własnym nadrukiem

Profesjonalnie wykonany ręcznik z własnym nadrukiem – z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz innowacyjnej technologii nanoszenia grafiki – pozwala cieszyć się gadżetem przez długie lata. Standard wykonania ma w tym wypadku olbrzymie znaczenie, bowiem ręczniki z nadrukiem poddawane są intensywnemu użytkowaniu i działaniu wielu niekorzystnych czynników (m. in. częste pranie, ekspozycja na środki chemiczne). Odpowiednia jakość gadżetów dobrze świadczy o firmie lub klubie, który je rozprowadza oraz szacunku, jakim darzy obdarowywane osoby/klientów. Faneo rozumie specyfikę i idee towarzyszące gadżetom, dlatego zawsze dokłada należytej staranności, aby ręczniki reklamowe dobrze wywiązywały się ze swojej funkcji oraz efektownie się prezentowały.

Zwiń ^