Bluzy z własnym haftem. Główne cechy bluz:

– bluzy bawełniane
– różne kolory
– bawełna wysokiej jakości

Bluza z haftem na piersi

  • bez kaptura i kieszeni
  • z kapturem i kieszenią
  • rozpinana z kapturem
  • rozpinana ze stójką

Bluzy z własnym haftem

Szycie bluz na zamówienie umożliwia stworzenie własnego produktu, w wybranym kolorze i rodzaju. To Zamawiający decyduje o kolorze rękawów, kieszeni czy kaptura oraz o tym czy wspomniany kaptur i kieszenie mają w ogóle występować przy bluzie. Podstawowa bluza to klasyczna bluza nierozpinana, bez kieszeni i kaptura. Jej rozwinięciem jej bluza z kieszenią typu kangur i kapturem. Dodatkowo bluza może być rozpinana, wtedy kieszenie są dwie. Wśród detali, jakie mogą wyróżnić bluzę to np. kontrastowe wnętrze kaptura, ale i możliwość uszycia bluzy dwukolorowej, inny kolor z tyłu i inny z przodu, np. biało-czerwona, z szarymi rękawami. W standardzie oferujemy haft po lewej stronie klatki piersiowej, domyślnie herb lub logo, na życzenie inny znak, napis. Można zamienić haft na nadruk. Na plecach nazwa drużyny, firmy (w standardzie nadruk, można zamienić na haft – opcja droższa).

Bluzy z własnym nadrukiem to wariant dla mniejszych nakładów. W tej sytuacji możemy znakować (najczęściej: nadrukować) gotowy produkt z katalogu. Jest to efektywne i szybkie rozwiązanie dla małych ilości. W odróżnieniu od produkcji bluz od zera, istnieje możliwość wykonania haftu na gotowej bluzie, ale przy małym nakładzie wiąże się to z opłatą za przygotowanie programu hafciarskiego, a poza tym lepszy efekt daje haftowanie półproduktu, przed zszyciem bluzy, niż naszywanie aplikacji na bluzę gotową. W zależności od potrzeb, pomożemy w doborze bluzy oraz sposobu znakowania.

Haftowane bluzy – produkcja spersonalizowanych bluz z haftem

Oferujemy spersonalizowane bluzy z haftem na indywidualne zamówienie. Estetyczne, funkcjonalne i solidnie wykonane haftowane bluzy znajdują zastosowanie w klubach sportowych, firmach i grupach kibicowskich. Są doskonałym nośnikiem reklamy oraz świetnym sposobem na identyfikację “swoich” na trybunach i poza nimi.

Produkując bluzy z haftem stawiasz na jakość. Wykorzystujemy wysokogatunkową bawełnę, która zapewnia komfort noszenia i trwałość użytkowania. Mamy rozmiary damskie, męskie i dziecięce bluz z haftem o różnych kolorach. Dostępne są modele klasyczne, a także rozpinane z dwoma kieszeniami oraz bluzy z kapturem i pojedynczą kieszenią typu kangur.

Nasze bluzy haftowane wykorzystać można jako element stroju klubowego, kibicowskiego i pracowniczego. Starannie wykonane hafty pozwalają umieścić na bluzach logo i nazwę firmy, klubowe herby i inne ornamenty.

Szeroki asortyment i najwyższa jakość to gwarancja, że każda zamówiona u nas haftowana bluza będzie zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Indywidualny haft na bluzie – własny projekt, wzór, logo

Haft na bluzie wedle własnego wzoru czy projektu to idealny sposób na pokazanie przynależności do konkretnej grupy — kibicowskiej, klubowej czy pracowniczej. Dzięki temu bluzy z haftem sprawdzają się idealnie jako element uniformów.

Bluzę z haftem można też wykorzystać jako firmowy gadżet. Będzie doskonałym prezentem dla klientów lub atrakcyjną nagrodą w konkursie. Wysoka funkcjonalność tego rodzaju odzieży gwarantuje, że będzie ona chętnie noszona nie tylko na specjalne okazje, ale i na co dzień, dzięki czemu dotrzemy ze swoim logo czy hasłem promocyjnym do szerokiego grona odbiorców.

Przy zamówieniach powyżej 30 sztuk szyjemy bluzy od podstaw, co gwarantuje ich najwyższą jakość i bardzo precyzyjne odwzorowanie nadesłanego projektu. Szycie od podstaw pozwala też na tworzenie wielokolorowych bluz o innej barwie z tyłu i przodu, kolorowych rękawach czy kontrastowym wnętrzu kaptura. 

W ofercie mamy również gotowe bluzy pod nadruki. To efektywny i szybki sposób na stworzenie zindywidualizowanych bluz w małym nakładzie.