Skarpetki z herbem. Najważniejsze cechy skarpet:

– skarpety do sportu i na co dzień
– skarpety ze wzmocnieniami
– wentylowane powierzchnie ułatwiające oddychanie skóry

Skarpety sportowe na zamówienie

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

W standardzie skarpeta niska lub klasyczna sportowa (np. tenis, piłka ręczna). Możliwa skarpeta wyższa (siatkówka/koszykówka) lub skarpeta podkolanówka za dopłatą. 

Możemy wykonać również mniejsze rozmiary, nawet 25-26, ale na tak małych skarpetach mieszczą się jedynie symboliczne logotypy.

Skarpeta może być biała lub w innym kolorze. W odmiennej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta niebieska, pięta i palce białe. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. W standardzie herb jest z obu stron skarpety. Za dopłatą, możliwa skarpeta lewa inna od prawej.

Skład surowcowy: 80% bawełna, 20% elastan

Herb na skarpetach jest dziany (podobnie jak na szalikach), stąd wymaga pewnych uproszczeń (tak jak i na szalikach…), powyżej prezentujemy galerię wykonań, która pokazuje, że pewien kompromis między kształtem herbu na wydruku, a widokiem na skarpecie jest konieczny, natomiast dziany herb na skarpecie oddaje klimat zarówno samego znaku graficznego, jak i przede wszystkim skarpety. Zobacz przykładowe uproszczenia.

Dla skomplikowanych logotypów możliwe jest wykonanie logo sublimowanego, wtedy fragment skarpety pod nadruk wykonany jest z materiału sztucznego.

Zobacz: Skarpety sublimowane

Możliwe jest wykonanie kartoników-etykiet z Twoim herbem/logo i zapakowanie w nie skarpet.

Skarpetki sportowe z logo

Skarpety z własnym logo są chyba najmniej poważanym wśród najbardziej poważnych, czyli użytecznych i popularnych gadżetów promocyjnych. Wśród rozważanej szerokiej gamy produktów często skarpetki są pomijane jako te, których „nie widać”, a zatem jako wyroby będące nieskutecznym nośnikiem marki, idei, znaku. W zasadzie można uznać takie postawienie sprawy za logiczne. W końcu przy długich spodniach skarpet nie widać wcale, a przy krótkich, no cóż… kto spogląda tak nisko? :) Otóż ten, kto je zakłada…

Skarpetki z logotypem nie są bilboardem, ani planszą reklamową, to prawda. Jednak wyróżniają się wśród gadżetów autentyczną codziennością użycia. Użytkownik skarpety ma logo/herb/symbol cały czas na sobie. To nie jest czapka, którą się ubiera na wyjście i zdejmuje na wejście (albo w ogóle nie zakłada, w zależności od pogody). Skarpety są na stałe, na co dzień. Oczywiście, jednej pary skarpet nie da się nosić permanentnie, skarpetki trzeba prać, ale nawet dzięki temu cały czas krążą po gospodarstwie domowym. Nie są gadżetem „na mecz”, nie służą „na wydarzenie”, na chwilę, są z użytkownikiem cały czas. I jeżeli mowa o produkcie wysokiej jakości, a o takim właśnie mowa, posłużą na długi czas.

Ostatnim i najważniejszym argumentem przemawiającym za produkcją skarpet właśnie jest powszechność użycia. Wśród wielu produktów na naszej stronie większość z nich jest skierowana do pewnej grupy odbiorców. Część osób gra w piłkę, część kibicuje, część nosi odzież sportową, część kibicowską, część reklamową, część jeszcze inną. A skarpety… nosi każdy. Oczywiście nie każdy nosi skarpety sportowe, nie każdy kolorowe, ale tylko od Ciebie zależy jak funkcjonalne, jak przemyślane będą skarpety z własnym logo.

Przy zamawianiu skarpet własnego wzoru nie przyjmujemy zamówienia na pojedyncze pary z rozmiaru. Ze względu na logistykę produkcji, ostateczna liczba wyprodukowanych skarpet może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja skarpet dedykowana jest dla sklepów, firm, klubów i stowarzyszeń, nie „na sztuki”.

Zobacz również:

Więcej >>

Skarpety sportowe z logo – pokaż, kim jesteś!

Każdy klub sportowy inwestuje nie tylko w mordercze treningi swoich zawodników, ale również w to, aby na polu walki prezentowali się godnie i profesjonalnie. Obok typowej odzieży sportowej na zamówienie wykonywane są także elementy stroju w postaci czapek lub opasek. Powodzeniem cieszą się także getry i skarpety sportowe z logo drużyny, które najbardziej przykuwają wzrok widowni i kibiców na arenach stadionów. Dlaczego każdy sportowiec powinien zainwestować w skarpety sportowe z nadrukiem? Jaka jest korzyść z ich posiadania?

Sportowe skarpety na zamówienie – dla indywidualistów oraz grup!

Jeśli chcecie wyróżnić się na tle innych zawodników biorących udział w tych samych zawodach, co Wy – koniecznie zamówcie skarpety sportowe z herbem drużyny, którą tworzycie. Jeśli nikt jeszcze nie wyszedł z taką propozycją na zebraniu członków drużyny, koniecznie przedstawcie taką inicjatywę. Koszty inwestycji są relatywnie niewielkie, tym bardziej kiedy projekt realizowany będzie dla kilkudziesięciu osób. Rozkładając to na wszystkich zyskacie jeszcze bardziej wyrazisty i zauważalny system identyfikacyjny na unikalnej formie odzieżowej. Skarpety sportowe z logo firmy będącej Waszym sponsorem w świecie sportu to także świetny pomysł. Powierzchnia robocza skarpet przeznaczonych np. dla piłkarzy jest na tyle duża, że zmieści się na nich zarówno logo klubu jak i sponsora. 

Skarpety sportowe z herbem drużyny – dlaczego każdy zawodnik powinien je posiadać?

Każdy element stroju sportowca wystawionego na widok publiczny ma ogromne znaczenie. Jeśli chcecie być poważani w środowisku i szanowani, koniecznie musicie eksponować logo własnej drużyny w sposób najbardziej intensywny i widoczny, jak to tylko możliwe. Wysokiej jakości skarpety sportowe z nadrukiem gwarantują nie tylko dobry podkład dla promowania znaku firmowego oraz nazwy klubu, ale także jakość włókienniczą na najwyższym poziomie. Zwrócić należy uwagę na to, że:

  • posiadają wysoki stopień rozciągliwości, dzięki czemu nosi się je bardzo wygodnie
  • nie pozostawiają przebarwień na ciele, elementy tkane zachowują idealny stan techniczny nawet po wielu zastosowaniach
  • skarpety sportowe z herbem drużyny mogą istnieć w różnych rozwiązaniach kolorystycznych
  • palce i pięty są dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu można zapomnieć o szybkim darciu się skarpet
  • skarpety sportowe prać można dowolną metodą przy użyciu wszystkich dostępnych obecnie detergentów i wybielaczy, włókna na długo zachowują wysoką jakość i odporność na nawet najbardziej ekstremalne warunki panujące w sportowych butach aktywnych zawodników

Skarpety sportowe z nadrukiem – komfort, wygoda i rozpoznawalność

Decydując się na skarpety na zamówienie, zawsze warto zadbać o większą ich ilość, dzięki czemu wykorzystywane na co dzień podczas treningów pary nie będą się niszczyły zbyt szybko. Dostępność różnych rodzajów skarpet firmowych w bogatej kolorystyce nie jest niczym dziwnym. Nie zawsze zawodnicy występują na stadionach w jednym i tym samym kolorze spodenek i koszulek. Tak więc skarpety sportowe z logo na czas spotkania i rywalizacji muszą zostać odpowiednio dopasowane do barwy pozostałych elementów stroju. Nie ma z tym najmniejszych problemów. Jeśli potrzeba, skarpety na zamówienie zostaną przygotowane w barwach czerwieni, błękitu, pomarańczy, żółtego, fioletu i każdego innego koloru, jaki tylko drużyna uzna za stosowny. Materiał wykorzystywany do produkcji skarpet przetwarzany jest przy użyciu najlepszych maszyn przędzarskich, dzięki czemu każde logo oraz inne znaki firmowe usytuowane zostają w takim miejscu, gdzie będą najbardziej dostrzegalne.

Skarpety sportowe z logo – forma prezentu

Jako rodzaj prezentu skarpety sportowe z herbem drużyny traktowane są często przez zawodników różnych dyscyplin. Często zdarza się, że po zakończonych rozgrywkach, gdy już zostaną ogłoszone wyniki, zawodnicy w szatniach obdarowują się różnymi gadżetami sportowymi, posiadającymi właśnie znaki firmowe nie tylko klubów, ale także sponsorów. To miły gest na pokazanie solidarności w świecie, gdzie rywalizacja i współzawodnictwo są na porządku dziennym. Skarpety sportowe zawsze można dołączyć do zestawów tworzących nagrody w różnego rodzaju turniejach, zawodach i walkach. Same w sobie może nie stanowią zbyt dużej wartości wizualnej, ale w komplecie z koszulkami, spodenkami i czapkami niejednemu sportowcowi udzielającemu się na zawodach mogą dostarczyć wiele radości i sprawić, że młody człowiek poczuje się doceniony. Proste podarunki i niepozorne gadżety mogą być zapowiedzią czegoś znacznie bardziej interesującego, każda nagroda, bez względu na formę, zazwyczaj mobilizuje do dalszego rozwoju.

Od 200 par możliwe skarpety antypoślizgowe (z „ABS” na stopie):

Zwiń ^