Skarpety siatkarskie z logo. Najważniejsze cechy skarpet:

– skarpety sportowe wzmacniane
– wentylowane powierzchnie

Skarpety siatkarskie na zamówienie

Wycena na e-mail: faneo@faneo.net

W ofercie również wyższa skarpeta – podkolanówka

Skarpeta może być biała lub w innym kolorze. W kontrastowym kolorze mogą być palce i pięta, np. skarpeta żółta, a pięta i palce czerwone. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. Możliwa jest też skarpeta lewa inna od prawej (za dopłatą).

Skład materiału 80% bawełna, 20% elastan

Skarpety siatkarskie z logo

Skarpety siatkarskie są z dzianym herbem (technologia wzorowania logotypu podobna jak na szalikach), stąd wymaga pewnych uproszczeń (tak jak i na szalikach…), na zdjęciach przykładowych realizacji można zobaczyć, że pewien kompromis między kształtem herbu na wydruku, a widokiem na skarpecie jest konieczny, natomiast dziany herb na skarpecie oddaje klimat zarówno samego znaku graficznego, jak i przede wszystkim skarpety. Zobacz przykładowe uproszczenia.

Skarpety siatkarskie z logo

Dla skomplikowanych logotypów możliwe jest wykonanie logo sublimowanego, wtedy część skarpety pod nadruk wykonany jest z materiału sztucznego.

Zobacz: Skarpety sublimowane

Możliwe jest wykonanie kartoników-etykiet i zapakowanie z herbem/logo (od 500 sztuk) i zapakowanie w nie skarpet.

Skarpety siatkarskie

Skarpety są obowiązkową częścią stroju siatkarza.

Zobacz również

Przy zamawianiu skarpet siatkarskich własnego wzoru nie przyjmujemy zamówienia na pojedyncze pary z rozmiaru. Ze względu na logistykę produkcji, ostateczna liczba wyprodukowanych skarpet może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja skarpet do siatkówki dedykowana jest sklepom, firmom, klubom siatkarskim czy stowarzyszeniom, nie „na sztuki”.