Stroje sportowe do piłki nożnej i nie tylko. Piłkarskie koszulki na zamówienie z własnym wzorem, herbem, treningowe i kibicowskie szyte od podstaw na indywidualne zamówienie. Najważniejsze cechy produktu:

– dowolna kolorystyka, dowolna grafika
– rozmiarówka męska oraz dziecięca
– koszulka szyta od zera
– oddychający sportowy poliester

Koszulki piłkarskie

Rozmiary męskie: S, M, L, XL, XXL, XXXL

Rozmiary dziecięce: 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm oraz 164 cm. (rozmiarówka dziecięca zamawiana jest osobno, od 10 sztuk)

Produkcja spersonalizowanych koszulek (indywidualny numer lub/oraz nazwisko) za dopłatą. Stały napis (np. nazwa drużyny) jest w cenie koszulki, bez dopłaty.

Koszulki piłkarskie na zamówienieNie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a zaproponujemy koszulkę dla Ciebie! Możesz również przekazać nam inspirację strojami, które widziałeś – możemy wziąć pod uwagę oczekiwany klimat koszulki.

W cenie zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy bez ograniczeń, reklamy w dowolnych miejscach oraz nazwa drużyny.

W przypadku braku logotypów w grafice wektorowej potrzebna może być obróbka graficzna. Jednorazowy koszt około 50 zł netto za jeden znak.

Do kompletu proponujemy spodenki piłkarskie oraz getry piłkarskie.

Producent koszulek piłkarskich

Koszulki piłkarskie produkowane są pod naszą marką hoosar (na życzenie koszulki z Twoim logo lub bez logo) z wysokiej jakości przepuszczającego powietrze poliestru sportowego z jonami srebra (działanie antybakteryjne), gramatura ok. 160.

Materiał na koszulki piłkarskie jest najpierw barwiony według projektu, a dopiero później zszywany, co zapewnia pełne odwzorowanie grafiki i jej trwałość. Jeżeli chcesz, koszulki mogą być oznakowane Twoją własną marką lub nie mieć żadnego oznaczenia, jedynie Twój herb.

[Po lewej stronie materiał biały, po prawej materiał barwiony wzorem w kilku odcieniach.]

Produkcja koszulek piłkarskich – przykładowe realizacje:

Koszulki piłkarskie - własny wzór

Koszulki piłkarskie: własny wzór

Koszulka piłkarska z własnym wzorem towarzyszy nie tylko sportowcom, ale i ich fanom. Trykoty najbardziej popularnych zespołów globu są motorem napędowym sukcesów marketingowych tych drużyn-przedsiębiorstw. Trend ten wkroczył również do Polski, gdzie czołowym zespołom kibicują ich sympatycy coraz częściej ubrani tak, jak piłkarze. Dzięki naszej ofercie możesz ubrać zarówno swoją drużynę, jak i jej fanów w pierwszej jakości koszulki piłkarskie w przyzwoitej cenie. Podkreślmy, że oferujemy koszulki nie odbiegające od standardów odzieżowych innych marek, a wśród swojej grupy cenowej jest to po prostu produktowy lider. Produkowane przez nas koszulki mogą być stosowane zarówno do kibicowania i gry „od święta”, jak i do rozgrywania cotygodniowych meczów, z czego niejedna drużyna już korzysta.

Koszulki piłkarskie własny wzórKoszulki piłkarskie możesz zaprojektować według własnej koncepcji, nic Cię tu nie ogranicza, gdyż najpierw materiał jest drukowany, a dopiero później zszywany, więc nadruki możliwe są aż do brzegów. Nie ma problemu z cieniami, przejściami tonalnymi, dużą liczbą kolorów, napisów, grafik. Nie mamy tu do czynienia z koszulką z nadrukiem. Ta koszulka „jest nadrukiem”. W efekcie nie da się nadruku zdjąć, ściągnąć, on jest permanentną częścią materiału, co zapewnia jego trwałość. Koszulka piłkarska może zawierać herb Twojej drużyny, reklamy sponsora, jak i nazwę na plecach – to jest w cenie. Za dodatkową opłatą spersonalizujemy trykoty pod kątem konkretnych zawodników – ich numerów i nazwisk.

Koszulki sportowe proponujemy do piłki nożnej jako najbardziej popularnego sportu drużynowego, natomiast zaopatrujemy też zespoły i fankluby siatkarskie, biegaczy i innych sportowców oraz ich fanów. Podeślij swój projekt (a często wystarczy już sam pomysł, koncept), a pomożemy w jego sprawnej realizacji.

Więcej >>

Koszulki piłkarskie – personalizacja koszulek piłkarskich z własnym nadrukiem

Koszulki piłkarskie własny wzórWszystkie koszulki piłkarskie z nadrukiem produkowane są z wysokiej jakości, oddychającego poliestru sportowego. Materiał wzbogacony jest dodatkowo jonami srebra, dzięki czemu wykazuje działanie antybakteryjnie. To doskonała propozycja zarówno dla profesjonalnych, jak i amatorskich klubów piłkarskich czy zespołów futsalu. Koszulki piłkarskie posiadają nowoczesne wzory i linie, dopasowane do aktualnych trendów stylizacyjnych. Każdej serii odzieży można nadać indywidualny charakter, czemu służy personalizacja koszulek piłkarskich oraz własny nadruk. Na bazie przesłanego herbu/logotypu oraz informacji o klubowych barwach, można urzeczywistnić każdy, nawet najbardziej wymyślny, projekt koszulki. Oferowane koszulki piłkarskie na zamówienie z własnym nadrukiem, są bardzo efektowne, trwałe i niezwykle funkcjonalne. Nadruki są trwale wkomponowywane w materiał, przez co są elastyczne, niespieralne, a także nie blakną i nie płowieją pod wpływem czynników zewnętrznych (np. środków piorących czy promieni słonecznych). Koszulka piłkarska z własnym nadrukiem, daje możliwość umieszczenia na niej również nazwy drużyny, indywidualnego numeru czy nazwiska zawodnika.

Koszulki piłkarskie z własnym imieniem, nazwiskiem, numerem lub napisem

Doskonałej jakości koszulki piłkarskie z własnym numerem, są efektem dopracowanej technologii produkcji. W pierwszej kolejności materiał jest bowiem zadrukowywany kolorami, a dopiero później zszywany, stąd każdy nadruk dochodzi do brzegów. Uzupełnieniem personalizacji tego elementu sportowego ubioru, są koszulki piłkarskie z własnym nazwiskiem. W ramach kompleksowej oferty, obejmującej opracowanie graficzne i nadruk na trykocie, można wybrać koszulki spośród kilku rodzajów. W zależności od potrzeb i preferencji, koszulki piłkarskie z własnym imieniem czy nazwą klubu, mogą posiadać tzw. kołnierzyk na zakładkę albo kołnierzyk okrągły, można też zdecydować się na wersję polo. W przypadku stałej współpracy, ważna jest możliwość domówienia nowej partii koszulek bądź uzupełnienia jej o dodatkowe, identyczne trykoty. Nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ opracowane wzory i grafiki wektorowe, przechowywane są na dyskach przez długi czas. Koszulki piłkarskie z własnym napisem dedykowane są dla zawodowych klubów, amatorskich zespołów, drużyn firmowych oraz grup fanowskich i kibicowskich.

Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci

W ofercie profesjonalnego sklepu zajmującego się kompleksowym zaopatrywaniem środowiska sportowego w sprzęt i odzież, znajdują się też koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci. Dla każdy młodego adepta piłkarskiego, który marzy o karierze Messiego albo Ronaldo, dużym przeżyciem jest otrzymanie pierwszej koszulki z nadrukowanym nazwiskiem lub imieniem. To bardzo ważny element, dzięki któremu wzrasta poczucie wartości małego sportowca i motywacja do treningów. Koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci nie odbiegają jakością od modeli dla rosłej młodzieży oraz dorosłych, różnią się jedynie rozmiarówką (w ofercie jest aż 7 rozmiarów). Kolorowe trykoty juniorskie mogą posiadać nadruk w postaci klubowego herbu, nazwy drużyny, nazwiska oraz zawierać grafikę sponsorów. Każda koszulka piłkarska z nadrukiem dla dzieci wyprodukowana jest przepuszczającego powietrze poliestru. Szeroka rozmiarówka t-shirtów sprawia, że komplety są idealnie dopasowane, przez co nie krępują ruchów małego piłkarza.Koszulki piłkarskie dla dzieciKoszulka piłkarskaKoszulki piłkarskieKoszulki piłkarskie - własny wzórKoszulka piłkarska własny wzórKoszulki sportowe - sublimacjaKoszulka piłkarska własny projekt

Zwiń ^