Stroje sportowe do piłki nożnej i nie tylko. Piłkarskie koszulki na zamówienie z własnym wzorem, herbem, treningowe i kibicowskie szyte od podstaw na indywidualne zamówienie. Najważniejsze cechy produktu:

– dowolna kolorystyka, dowolna grafika
– rozmiarówka męska oraz dziecięca
– koszulka szyta od zera
– oddychający sportowy poliester

Koszulki piłkarskie

Rozmiary męskie: S, M, L, XL, XXL, XXXL

Rozmiary dziecięce: 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm oraz 164 cm (rozmiarówka dziecięca zamawiana jest osobno, od 10 sztuk).Koszulki piłkarskie na zamówienie

Produkcja spersonalizowanych koszulek (indywidualny numer lub/oraz nazwisko) za dopłatą. Stały napis (np. nazwa drużyny) jest w cenie koszulki, bez dopłaty.

Nie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a zaproponujemy koszulkę dla Ciebie! Możesz również przekazać nam inspirację strojami, które widziałeś – możemy wziąć pod uwagę oczekiwany klimat koszulki.

W cenie zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy bez ograniczeń, reklamy w dowolnych miejscach oraz nazwa drużyny.

W przypadku braku logotypów w grafice wektorowej potrzebna może być obróbka graficzna. 

Do kompletu proponujemy spodenki piłkarskie oraz getry piłkarskie.

Produkcja koszulek piłkarskich

Koszulki piłkarskie produkowane są pod naszą marką hoosar (na życzenie koszulki z Twoim logo lub bez logo) z wysokiej jakości przepuszczającego powietrze poliestru sportowego z jonami srebra (działanie antybakteryjne).

Materiał na koszulki piłkarskie jest najpierw barwiony według projektu, a dopiero później zszywany, co zapewnia pełne odwzorowanie grafiki i jej trwałość. Jeżeli chcesz, koszulki mogą być oznakowane Twoją własną marką lub nie mieć żadnego oznaczenia, jedynie Twój herb.

[Po lewej stronie materiał biały, po prawej materiał barwiony wzorem w kilku odcieniach.]

Produkcja koszulek piłkarskich – przykładowe realizacje:

Koszulki piłkarskie - własny wzór

Koszulki piłkarskie: własny wzór

Koszulka piłkarska z własnym wzorem towarzyszy nie tylko sportowcom, ale i ich fanom. Trykoty najbardziej popularnych zespołów globu są motorem napędowym sukcesów marketingowych tych drużyn-przedsiębiorstw. Trend ten wkroczył również do Polski, gdzie czołowym zespołom kibicują ich sympatycy coraz częściej ubrani tak, jak piłkarze. Dzięki naszej ofercie możesz ubrać zarówno swoją drużynę, jak i jej fanów w pierwszej jakości koszulki piłkarskie w przyzwoitej cenie. Podkreślmy, że oferujemy koszulki nie odbiegające od standardów odzieżowych innych marek, a wśród swojej grupy cenowej jest to po prostu produktowy lider. Produkowane przez nas koszulki mogą być stosowane zarówno do kibicowania i gry „od święta”, jak i do rozgrywania cotygodniowych meczów, z czego niejedna drużyna już korzysta.

Koszulki piłkarskie własny wzórKoszulki piłkarskie możesz zaprojektować według własnej koncepcji, nic Cię tu nie ogranicza, gdyż najpierw materiał jest drukowany, a dopiero później zszywany, więc nadruki możliwe są aż do brzegów. Nie ma problemu z cieniami, przejściami tonalnymi, dużą liczbą kolorów, napisów, grafik. Nie mamy tu do czynienia z koszulką z nadrukiem. Ta koszulka „jest nadrukiem”. W efekcie nie da się nadruku zdjąć, ściągnąć, on jest permanentną częścią materiału, co zapewnia jego trwałość. Koszulka piłkarska może zawierać herb Twojej drużyny, reklamy sponsora, jak i nazwę na plecach – to jest w cenie. Za dodatkową opłatą spersonalizujemy trykoty pod kątem konkretnych zawodników – ich numerów i nazwisk.

Koszulki sportowe proponujemy do piłki nożnej jako najbardziej popularnego sportu drużynowego, natomiast zaopatrujemy też zespoły i fankluby siatkarskie, biegaczy i innych sportowców oraz ich fanów. Podeślij swój projekt (a często wystarczy już sam pomysł, koncept), a pomożemy w jego sprawnej realizacji.

Więcej >>

Koszulki piłkarskie – personalizacja koszulek piłkarskich z własnym nadrukiem

Koszulki piłkarskie własny wzórWszystkie koszulki piłkarskie z nadrukiem produkowane są z wysokiej jakości, oddychającego poliestru sportowego. Materiał wzbogacony jest dodatkowo jonami srebra, dzięki czemu wykazuje działanie antybakteryjnie. To doskonała propozycja zarówno dla profesjonalnych, jak i amatorskich klubów piłkarskich czy zespołów futsalu. Koszulki piłkarskie posiadają nowoczesne wzory i linie, dopasowane do aktualnych trendów stylizacyjnych. Każdej serii odzieży można nadać indywidualny charakter, czemu służy personalizacja koszulek piłkarskich oraz własny nadruk. Na bazie przesłanego herbu/logotypu oraz informacji o klubowych barwach, można urzeczywistnić każdy, nawet najbardziej wymyślny, projekt koszulki. Oferowane koszulki piłkarskie na zamówienie z własnym nadrukiem, są bardzo efektowne, trwałe i niezwykle funkcjonalne. Nadruki są trwale wkomponowywane w materiał, przez co są elastyczne, niespieralne, a także nie blakną i nie płowieją pod wpływem czynników zewnętrznych (np. środków piorących czy promieni słonecznych). Koszulka piłkarska z własnym nadrukiem, daje możliwość umieszczenia na niej również nazwy drużyny, indywidualnego numeru czy nazwiska zawodnika.

Koszulki piłkarskie z własnym imieniem, nazwiskiem, numerem lub napisem

Doskonałej jakości koszulki piłkarskie z własnym numerem, są efektem dopracowanej technologii produkcji. W pierwszej kolejności materiał jest bowiem zadrukowywany kolorami, a dopiero później zszywany, stąd każdy nadruk dochodzi do brzegów. Uzupełnieniem personalizacji tego elementu sportowego ubioru, są koszulki piłkarskie z własnym nazwiskiem. W ramach kompleksowej oferty, obejmującej opracowanie graficzne i nadruk na trykocie, można wybrać koszulki spośród kilku rodzajów. W zależności od potrzeb i preferencji, koszulki piłkarskie z własnym imieniem czy nazwą klubu, mogą posiadać tzw. kołnierzyk na zakładkę albo kołnierzyk okrągły, można też zdecydować się na wersję polo. W przypadku stałej współpracy, ważna jest możliwość domówienia nowej partii koszulek bądź uzupełnienia jej o dodatkowe, identyczne trykoty. Nie stanowi to żadnego problemu, ponieważ opracowane wzory i grafiki wektorowe, przechowywane są na dyskach przez długi czas. Koszulki piłkarskie z własnym napisem dedykowane są dla zawodowych klubów, amatorskich zespołów, drużyn firmowych oraz grup fanowskich i kibicowskich.

Koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci

W ofercie profesjonalnego sklepu zajmującego się kompleksowym zaopatrywaniem środowiska sportowego w sprzęt i odzież, znajdują się też koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem dla dzieci. Dla każdy młodego adepta piłkarskiego, który marzy o karierze Messiego albo Ronaldo, dużym przeżyciem jest otrzymanie pierwszej koszulki z nadrukowanym nazwiskiem lub imieniem. To bardzo ważny element, dzięki któremu wzrasta poczucie wartości małego sportowca i motywacja do treningów. Koszulki piłkarskie z nadrukiem dla dzieci nie odbiegają jakością od modeli dla rosłej młodzieży oraz dorosłych, różnią się jedynie rozmiarówką (w ofercie jest aż 7 rozmiarów). Kolorowe trykoty juniorskie mogą posiadać nadruk w postaci klubowego herbu, nazwy drużyny, nazwiska oraz zawierać grafikę sponsorów. Każda koszulka piłkarska z nadrukiem dla dzieci wyprodukowana jest przepuszczającego powietrze poliestru. Szeroka rozmiarówka t-shirtów sprawia, że komplety są idealnie dopasowane, przez co nie krępują ruchów małego piłkarza.Koszulki piłkarskie dla dzieciKoszulka piłkarskaKoszulki piłkarskieKoszulki piłkarskie - własny wzórKoszulka piłkarska własny wzórKoszulki sportowe - sublimacjaKoszulka piłkarska własny projekt

Zwiń ^