Saszetki na pas – tzw. nerki, biodrówki. Najważniejsze cechy saszetek:

– wykonanie z poliestru
– dwie kieszenie

Saszetki z haftem

Saszetki „nerki” na pas. Saszetka jest szyta od podstaw (nie znakujemy gotowego produktu, lecz produkcja następuje od zera). Z dwoma kieszeniami na zamek, zdobione haftem.

Saszetki-nerki z haftem

Saszetki - nerkiSaszetka nerka z haftem na zamówienieSaszetka nerka z własnym haftem

Saszetki z haftem

Popularna saszetka, tzw. nerka, biodrówka, to wygodna torebka noszona z przodu – zmieści pieniądze, telefon i inne podręczne przedmioty. Korzystając z naszej oferty masz możliwość zamówić uszycie własnej saszetki, z własnym haftowanym herbem, logotypem, napisem. Twój znak może towarzyszyć więc Tobie, Twoim znajomym, fanom, klientom. Torebka biodrowa przeniesie zatem nie tylko rzeczy, ale i Twoją ideę.

Saszetka z haftemStandardowa nerka z haftem jest czarna, ale na życzenie może zostać wykonana również w innych kolorach. Dostępność kolorów zweryfikuj e-mailem, ale podstawowa paleta powinna być zwykle dostępna. Oprócz samej tkaniny, można wybrać kolor zamka. Saszetka zbudowana jest bowiem z dwóch zamykanych komór: przednia, podstawowa, duża, główna oraz tylna płytsza kieszeń, np. na dokumenty czy banknoty. Dostępu do obu kieszeni strzeże zamek błyskawiczny. Myśląc o saszetkach w innych kolorach niż czerń warto wziąć pod uwagę, że spersonalizować można również pasek regulujący obwód. Każda saszetka ma regulowany pasek zakończony wygodnym zapięciem.

Zobacz również: saszetki z nadrukiem

Więcej >>

Nerki (saszetki na pas) z haftem na indywidualne zamówienie

Nerka, czy inaczej biodrówka jest funkcjonalną i wygodną saszetką na pas. Służy do noszenia podręcznych drobiazgów, takich jak telefon, klucze, dokumenty czy pieniądze. Zamykane na zamek błyskawiczny kieszenie sprawiają, że nerki doskonale zabezpieczają przedmioty przed kradzieżą i zgubieniem.

Nerki z własnym haftem sprawdzą się więc doskonale np. podczas uprawiania sportu czy w tłumie — na koncertach, meczach i innych wydarzeniach. Pomogą zabezpieczyć przedmioty, zapewniając jednocześnie łatwy i szybki do nich dostęp.

Reklamowe nerki (saszetki) z własnym haftem

Wysoka funkcjonalność sprawia, że nerki z własnym haftem to doskonały nośnik reklamy. Wykorzystać je można jako element stroju roboczego szczególnie dla pracowników wychodzących w teren. Saszetka na pas z logo firmy, grafiką lub hasłem reklamowym przyda się np. na pieniądze do wydawania reszty, wizytówki czy drobne gadżety rozdawane klientom.

Nerka z haftowanym logo firmy i jej nazwą może być także swego rodzaju identyfikatorem. Pomoże rozpoznać przedstawicieli firmy — jej pracowników czy hostessy — na targach, konferencjach i innych spotkaniach branżowych. Pozwoli też wyróżnić się z tłumu i uzupełni pracownicze uniformy, nadając im spójności. Taka dbałość o szczegóły to świetny sposób na pokazanie profesjonalizmu firmy.

Nerki z własnym haftem na zamówienie wykorzystać można także jako praktyczne upominki dla klientów lub nagrody w loteriach i konkursach. Ze względu na uniwersalny charakter i przydatność w wielu sytuacjach nerki chętnie noszone są przez klientów na co dzień. Przekaz marketingowy firmy może więc docierać do szerokiego grona odbiorców w przestrzeni publicznej. Saszetki (nerki) z haftem pomogą więc budować świadomość marki w codziennych sytuacjach.

Sportowe nerki (saszetki) z haftem na indywidualne zamówienie

Saszetki (nerki) sportowe z haftem to świetny dodatek do stroju na trening. Zamykane na zamek kieszenie chronią zawartość nerki przed zgubieniem nawet podczas biegu. Saszetki są też bardzo wygodne — nie obcierają i nie uciskają nawet przy wzmożonym wysiłku fizycznym, a zapewniają szybki i łatwy dostęp do ważnych przedmiotów. Nie trzeba więc zostawiać telefonu w szatni na siłowni czy w domu, kiedy idziemy pobiegać.

Nerki sportowe z haftowanym herbem drużyny może być uzupełnieniem stroju klubowego. Taka haftowana saszetka przyda się nie tylko w klubach profesjonalnych, ale również w zespołach szkolnych, pracowniczych czy koleżeńskich. Jednolity, spójny strój pomaga budować poczucie jedności i spaja członków drużyny oraz kibiców.

Haftowane nerki z herbem i w barwach drużyny są więc również doskonałym gadżetem dla kibiców. Pozwalają wyrazić swoją sympatię do ulubionych zawodników czy klubów nie tylko na stadionie, ale również w sytuacjach codziennych.

Nerki z własnym haftem

W naszej ofercie znajdują się nerki z haftem wedle własnego projektu. Wykonujemy je z wysokiej klasy materiału poliestrowego, który gwarantuje trwałość i długie użytkowanie. Nasze haftowane nerki wyposażone są w dwie pojemne kieszenie zamykane na zamek błyskawiczny. Posiadają też regulowany pasek z wygodnym zapięciem.

Wszystkie saszetki z haftem szyjemy od zera, co oznacza, że umożliwiamy wybór koloru nerki, paska, jak i zamka błyskawicznego. Możemy więc zrealizować dowolny projekt, a klient ma pełną swobodę w doborze poszczególnych elementów.

Robione na zamówienie nerki z indywidualnym haftem to praktyczne i estetyczne dodatki do ubioru, które przydadzą się w wielu sytuacjach. To idealny gadżet reklamowy, jak i świetny sposób na pokazanie swojej osobowości, zainteresowań i preferencji.

Zwiń ^