Getry sportowe do piłki nożnej i nie tylko. Getry piłkarskie, treningowe i meczowe szyte od podstaw. Najważniejsze cechy getrów:

– dowolna kolorystyka
– rozmiarówka męska oraz dziecięca
– materiał z jonami srebra

Rozmiary getrów: 31-34 (żaki), 35-37 (trampkarze), 38-41 (juniorzy), 42-44 (seniorzy)

Na specjalne życzenie możliwe również rozmiary mniejsze i większe.

Cennik:
12,99 zł getry jednokolorowe (kolor dowolny) od 10 par
13,99 zł getry wzorowane w pasy (kolorystyka dowolna) od 20 par
14,99 zł getry z napisem/herbem (kolorystyka dowolna) od 30 par

Opracowanie wzoru 49 zł (dla wariantu z napisem/herbem) jednorazowo

Wszystkie ceny netto. Przy ilości większej niż 50 par możliwy jest rabat.

Getry piłkarskie na zamówienie z nadrukiem

Nie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a wykonamy symulację getrów dla Ciebie! 

W przypadku sublimacji, herb kolorowy na getrach w kolorze jasnym (biały, żółty, błękitny). W przypadku getrów w kolorze ciemniejszym (np. zielony, czerwony, niebieski) sublimacja w kolorze ciemnym (granatowy/czarny).

Szukasz całego kompletu? Zobacz koszulki piłkarskie oraz spodenki piłkarskie. W ofercie mamy również getry bez stopy

Getry piłkarskie - własny wzór

Getry piłkarskie - własny wzór

Getry piłkarskie

 

Jeżeli potrzebne jest logo z większą ilością detali, można wykonać je metodą sublimacji. Jest to metoda mniej trwała niż wzór dziany na getrach, ale daje bardziej precyzyjne oddanie szczegółów:

Getry piłkarskie - sublimacjaGetry sportowe z logo

Getry piłkarskie – niezawodna jakość dla wszystkich sportowców

Wygodne piłkarskie getry to podstawa, by każdy, czynnie udzielający się na boisku sportowiec mógł czuć się pewnie i komfortowo w trakcie dynamicznych rozgrywek. Getry piłkarskie kupić można dziś w przeróżnych kolorach, a także z różnorodnej gamy materiałowej – naturalnej bawełny lub różnych domieszek syntetycznych. Producent getrów piłkarskich prezentuje swoje najpopularniejsze produkty z tej dziedziny. Przeznaczone są nie tylko dla fanów piłki nożnej. Korzystać mogą z nich również uprawiający inne dyscypliny. Produkowane w oparciu o najbardziej nowoczesne technologie odzieżowe getry piłkarskie producent określa jako unikalny system ochrony kończyn w czasie uprawiania sportów zespołowych (np. piłka nożna, rugby) lub indywidualnych (jogging, siłownia).

Getry piłkarskie dla dzieci w każdym wieku

Getry piłkarskie białePiłkę nożną trenują dzieci już w wieku przedszkolnym, dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną specjalnie dla nich. Sportowe skarpety na zamówienie wykonywane są z najlepszych gatunkowo surowców materiałowych. Lekkie getry piłkarskie dla dzieci pozwalają przez cały czas trwania treningu czuć się pewnie i komfortowo. Nawet, jeśli wybierzemy skarpety piłkarskie dla dzieci o numer za małe, to i tak sprawdzą się w praktyce, ponieważ nici komponentów stosowanych przy ich szyciu charakteryzują się dużym stopniem elastyczności. Dzięki temu profesjonalnie zaprojektowane skarpetki piłkarskie dla dzieci są tak elastyczne i świetnie przylegają do stóp, chroniąc je i dając poczucie wygody i ochrony przed wilgocią boiska. Renomowany producent getrów piłkarskich dla dzieci wciąż poszerza swoją ofertę produktową pod kątem kolorystycznym. Barwne rozwiązania cieszą się zainteresowaniem nie tylko trenujących chłopców, ale również dziewcząt, które przecież zawsze przywiązują do kolorów szczególną uwagę.

Dlaczego producent getrów piłkarskich dla dorosłych produkuje także getry piłkarskie dla dzieci?

W ostatnich latach daje się zauważyć wzrost zainteresowania sportami zespołowymi wśród najmłodszych. To z pewnością tłumaczy duże zapotrzebowanie na getry piłkarskie dla dzieci oraz inne elementy garderoby sportowców reprezentujących drużyny z różnych grup wiekowych. Solidnie wykonane skarpety piłkarskie dla dzieci będą wspaniałym prezentem dla sportowców amatorów lub profesjonalistów. Warto wspomnieć o tym, że:

  • wykonane są z najlepszej jakości włókien naturalnych lub z dodatkiem domieszek syntetycznych
  • zapewniają wzorową ochronę stóp i łydek
  • pomagają w bezpiecznej cyrkulacji powietrza w rozgrzanym, sportowym bucie, dzięki czemu skóra oddycha w każdej sytuacji i można zapomnieć o zagrożeniu zarazkami powodującymi np. grzybicę
  • skarpetki piłkarskie dla dzieci nabyć można w nawet najbardziej nietypowych rozmiarach
  • producent getrów piłkarskich dla dorosłych z taką samą precyzją i oddaniem traktuje projekty skarpetek dla dzieci, oba rozwiązania wiąże wysoka jakość wykonawcza i wizualna, są to produkty najwyższej jakości technicznej, praktycznej i estetycznej

Getry piłkarskie na zamówienie – łatwiejsza codzienność każdego piłkarza

Renomowany producent getrów piłkarskich na zamówienie poleca swoje produkty przede wszystkim dlatego, że są niezwykle praktyczne w codziennym stosowaniu. Kolorowe podkolanówki piłkarskie prać można już w niskich temperaturach. Wzorowo wytrzymują kontakt także z wysokimi temperaturami oraz różnymi detergentami piorącymi. Nawet po wielu praniach kolory zachowują swoją intensywność, a włókna należytą sprężystość, aby skarpety dalej można było nosić wygodnie.

Getry piłkarskie z własnym napisem, herbem, logo – sprawdzona inwestycja reklamowa

Wszystkim trenerom grup sportowych, odpowiedzialnym także za wizerunek zespołu, polecamy getry piłkarskie z herbem drużyny. Tego rodzaju rozwiązanie pozwoli nie tylko stworzyć oryginalny wizerunek załogi, ale również przysłuży się w szeroko rozbudowanych celach reklamowych. Efektowne getry piłkarskie z logo firmy / sponsora pozwalają na widoczność znaku firmowego marki, która odpowiada po części również i za nasze sukcesy. Nosząc znak firmowy naszego sponsora na odzieży sportowej, pokazujemy mu szacunek i wdzięczność, jednocześnie w dyskretny sposób reklamując jego produkt lub usługę.