Getry sportowe do piłki nożnej i nie tylko. Getry piłkarskie, treningowe i meczowe szyte od podstaw. Najważniejsze cechy getrów:

– różnorodna kolorystyka
– rozmiarówka męska oraz dziecięca
– materiał z jonami srebra

Rozmiary getrów: 31-34 (żaki), 35-37 (trampkarze), 38-41 (juniorzy), 42-44 (seniorzy)

Na specjalne życzenie możliwe również rozmiary mniejsze i większe.

Getry piłkarskie na zamówienie z logo

Nie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a wykonamy symulację getrów dla Ciebie!

Na getrach można umieścić dziany herb, symbol lub napis. Jako, że znakowanie jest wzorowane w materiale, wiążą się z tym ograniczenia kolorystyczne i co do wzoru. Dlatego zamiast np. pełnego herbu warto umieścić na getrach samo godło. Zwracamy uwagę, że najpopularniejsze kluby piłkarskie Europy, na getrach ograniczają się do napisu.

Jeśli ograniczenie kolorów czy szczegółów jest w przypadku Twojego logotypu problemem, rozważ getry z logo drukowanym. W tym przypadku w grę wchodzi herb kolorowy na getrach w kolorze jasnym (biały, żółty, błękitny). W przypadku getrów w kolorze ciemniejszym (np. zielony, czerwony, niebieski) nadruk jedynie w kolorze ciemnym (granatowy/czarny).

Szukasz całego kompletu? Zobacz koszulki piłkarskie oraz spodenki piłkarskie. W ofercie mamy również getry bez stopy.

Getry piłkarskie - własny wzór

Getry piłkarskie - własny wzór

Getry piłkarskie

 Zobacz również getry sublimowane.

Przy zamawianiu getrów własnego wzoru nie przyjmujemy zamówień pojedynczych par z rozmiaru. Ze względu na logistykę produkcji, ostateczna liczba wyprodukowanych getrów może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja getrów dedykowana jest dla sklepów, drużyn, klubów i stowarzyszeń, nie „na sztuki”.

Więcej >>

Getry piłkarskie – niezawodna jakość dla wszystkich sportowców

Wygodne piłkarskie getry to podstawa, by każdy, czynnie udzielający się na boisku sportowiec mógł czuć się pewnie i komfortowo w trakcie dynamicznych rozgrywek. Getry piłkarskie kupić można dziś w przeróżnych kolorach, a także z różnorodnej gamy materiałowej – naturalnej bawełny lub różnych domieszek syntetycznych. Przeznaczone są nie tylko dla fanów piłki nożnej. Korzystać mogą z nich również uprawiający inne dyscypliny. Produkowane w oparciu o najbardziej nowoczesne technologie odzieżowe getry piłkarskie można określić jako unikalny system ochrony kończyn w czasie uprawiania sportów zespołowych (np. piłka nożna, rugby) lub indywidualnych (jogging, siłownia).

Getry piłkarskie dla sportowca w każdym wieku

Getry piłkarskie białePiłkę nożną trenują dzieci już w wieku przedszkolnym, dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną specjalnie dla nich. Sportowe skarpety na zamówienie wykonywane są z najlepszych gatunkowo surowców materiałowych. Lekkie getry piłkarskie dla dzieci pozwalają przez cały czas trwania treningu czuć się pewnie i komfortowo. Nawet, jeśli wybierzemy skarpety piłkarskie dla dzieci o numer za małe, to i tak sprawdzą się w praktyce, ponieważ nici komponentów stosowanych przy ich szyciu charakteryzują się dużym stopniem elastyczności. Dzięki temu profesjonalnie zaprojektowane skarpetogetry piłkarskie dla dzieci są tak elastyczne i świetnie przylegają do stóp, chroniąc je i dając poczucie wygody i ochrony przed wilgocią boiska. Oferując produkcję getrów piłkarskich dla dzieci wciąż poszerzamy swoją ofertę produktową pod kątem kolorystycznym. Barwne rozwiązania cieszą się zainteresowaniem nie tylko trenujących chłopców, ale również dziewcząt, które przecież zawsze przywiązują do kolorów szczególną uwagę.

Produkcja getrów piłkarskich dla dorosłych oraz dzieci

W ostatnich latach daje się zauważyć wzrost zainteresowania sportami zespołowymi wśród najmłodszych. To z pewnością tłumaczy duże zapotrzebowanie na getry piłkarskie dla dzieci oraz inne elementy garderoby sportowców reprezentujących drużyny z różnych grup wiekowych. Solidnie wykonane skarpetogetry piłkarskie dla dzieci będą wspaniałym prezentem dla sportowców amatorów lub profesjonalistów. Warto wspomnieć o tym, że:

  • wykonane są z najlepszej jakości włókien naturalnych lub z dodatkiem domieszek syntetycznych
  • zapewniają wzorową ochronę stóp i łydek
  • pomagają w bezpiecznej cyrkulacji powietrza w rozgrzanym, sportowym bucie, dzięki czemu skóra oddycha w każdej sytuacji i można zapomnieć o zagrożeniu zarazkami powodującymi np. grzybicę
  • skarpetogetry piłkarskie można wykonać w rozmiarach zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci 
  • produkcja getrów piłkarskich dla dorosłych z taką samą precyzją i oddaniem traktuje projekty skarpetogetrów dla dzieci, oba rozwiązania wiąże wysoka jakość wykonawcza i wizualna, są to produkty najwyższej jakości technicznej, praktycznej i estetycznej

Getry piłkarskie na zamówienie – łatwiejsza codzienność każdego piłkarza

Produkcja getrów piłkarskich na zamówienie umożliwia wykonanie wyrobu niezwykle praktycznego w codziennym stosowaniu. Kolorowe podkolanówki piłkarskie prać można już w niskich temperaturach. Wytrzymują kontakt z detergentami piorącymi. Nawet po wielu praniach kolory zachowują swoją intensywność, a włókna funkcjonalność, aby skarpetogetry dalej można było nosić wygodnie.

Getry piłkarskie z własnym napisem, herbem, logo – sprawdzona inwestycja reklamowa

Wszystkim trenerom grup sportowych, odpowiedzialnym także za wizerunek zespołu, polecamy getry piłkarskie z herbem drużyny. Tego rodzaju rozwiązanie pozwoli nie tylko stworzyć oryginalny wizerunek załogi, ale również przysłuży się w szeroko rozbudowanych celach reklamowych. Efektowne getry piłkarskie z logo firmy / sponsora pozwalają na widoczność znaku firmowego marki, która odpowiada po części również i za nasze sukcesy. Nosząc znak firmowy naszego sponsora na odzieży sportowej, pokazujemy mu szacunek i wdzięczność, jednocześnie w dyskretny sposób reklamując jego produkt lub usługę.

Zwiń ^