Skarpetki dla piłkarzy ręcznych z logo. Najważniejsze cechy skarpet:

– skarpety do sportu i na co dzień
Skarpety sportowe z logo - piłka ręczna– skarpety wzmocnione
– z wentylowanymi powierzchniami ułatwiające oddychanie skóry

Skarpety piłka ręczna

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Skarpeta może być biała lub w innej kolorystyce. W innej kolorystyce mogą być palce i pięta, np. skarpeta czerwona, pięta i palce niebieskie. Na skarpecie możliwe kilkukolorowe logo. Możliwa skarpeta lewa inna od prawej za dopłatą.

Skład surowcowy: 80% bawełna, 20% elastan

Skarpety sportowe do szczypiorniaka:

Herb na skarpetach jest dziany (tak jak np. na szalikach), stąd wymaga pewnych uproszczeń (podobnie jak przy szalikach). Niżej prezentujemy zdjęcia przykładowych realizacji, która pokazują, że kompromis między kształtem herbu na wydruku, a widokiem na skarpecie jest konieczny, ale dziany herb na skarpecie oddaje klimat zarówno samego znaku graficznego, jak i przede wszystkim skarpetki. Zobacz przykładowe uproszczenia.

Skarpeta sportowa - piłka ręczna

Dla bardziej skomplikowanych logotypów możliwe jest wykonanie logo drukowanego (sublimacja), wtedy fragment skarpety pod nadruk wykonany jest z materiału sztucznego.

Zobacz: Skarpety sublimowane

Możliwe jest wykonanie kartoników-etykiet z logotypem i zapakowanie w nie skarpet.

Skarpetki piłka ręczna

Skarpeta sportowa - piłka ręczna

Przy zamawianiu skarpet własnego wzoru nie przyjmujemy zamówienia na pojedyncze sztuki z rozmiaru. Ze względu na logistykę produkowania skarpet, ostateczna liczba wyprodukowanych może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja tego typu dedykowana jest dla sklepów, firm, klubów i stowarzyszeń, nie wykonujemy pojedynczych par.

Zobacz również

Przy zamawianiu skarpet z własnym logo nie przyjmujemy zleceń na pojedyncze pary z rozmiaru. Ze względu na logistykę produkcji, ostateczna liczba może być nieco większa niż zamawiana. Produkcja skarpet do piłki ręcznej dedykowana jest do dalszej dystrybucji, dla punktów handlowych, do klubów i stowarzyszeń, nie „na sztuki”.