Ozdobna poduszka drukowana. Najważniejsze cechy poduszek:
– dowolny wzór
– dowolna liczba kolorów
– poszewka na zamek
– możliwość wymiany wkładu

Poduszki z nadrukiem na zamówienie

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Poduszka może mieć dwa różne wzory z obu stron lub jeden ten sam. Z przyczyn logistycznych w standardzie dostarczamy osobno poduszki (wkłady) i osobno poszewki na zamek. Na życzenie możemy przygotować wysyłkę poszewek z wkładami, dopłata 1 zł netto / sztuka.

Poduszki z logo

Poduszki z nadrukiem

Poduszka drukowana

Kolorowe poduszki z nadrukiem – nowy wymiar gadżetu reklamowego

Miękkie i kolorowe poduszki z nadrukiem w formie klasycznych „jaśków” lub w oryginalnym kształcie koszulki futbolowej – to zupełnie nowy wymiar pożądanego gadżetu reklamowego. Oprócz tego, że poduszki z nadrukiem świetnie wyglądają, to doskonale wypełniają swoje podstawowe funkcje. Z powodzeniem mogą też pełnić rolę efektownego elementu dekoracyjnego, podkreślając przy okazji pasję domowników wyrażoną w formie graficznego motywu na poduszce.

Poduszka z własnym nadrukiem cieszy się największą popularnością wśród organizacji i klubów sportowych, dla których pełni ona oryginalnego gadżetu dla kibiców, miłośników i partnerów biznesowych. Na poduszce można wyeksponować herb, nadrukować charakterystyczną odezwę czy motto oraz w całości pokryć klubowymi barwami. Poduszka z nadrukiem znalazła również uznanie wśród przedsiębiorców, ponieważ oferuje stosunkowo dużą powierzchnię do naniesienia na niej firmowego logotypu i/lub reklamowego hasła.

Poduszki na zamówienie z własnym nadrukiem cieszą się dużym zainteresowaniem jako gadżety, bowiem umożliwiają wykonanie większej i czytelniejszej grafiki. Poza tym, poduszki z nadrukiem – to gadżety reklamowe należące do grupy produktów, które cechuje wysoka wartość użytkowa – najbardziej ceniona wśród „obdarowywanych”. Dodatkowo, przy zamówieniu większej partii – cena jednostkowa poduszki z nadrukiem jest bardzo atrakcyjna.

Poduszka z własnym nadrukiem – zaprojektuj swoją autorską grafikę!

Efektowna poduszka z własnym nadrukiem to obiekt pożądania każdego kibica sportowego. Technologia nadruku sprawia, że jedynym ograniczeniem w realizacji zamierzonego projektu – jest powierzchnia poszewki oraz wyobraźnia. Aby wykonać poduszki na zamówienie z własnym nadrukiem, konieczne jest przesłanie pliku z przygotowana wcześniej grafiką. Można także skorzystać z pomocy specjalistów z Faneo – w zakresie opracowania profesjonalnego herbu, logo czy innego motywu graficznego.

Przed przystąpieniem do realizacji wykonania nadruków na zamówionej partii poszewek do poduszek reklamowych, prezentowana jest symulacja wizualna ostatecznego projektu, aby wyeliminować ewentualne niedomówienia. Oferta na poduszki z nadrukiem obejmuje możliwość wyboru i utrwalenia po obu stronach poszewki dowolnego wzoru (mogą być dwa różne motywy) oraz wykorzystania pełnej palety kolorów.

Sportowe nadruki na poduszki – spraw by kibice mogli być… jeszcze bliżej ukochanej drużyny

Nadruki na poduszki to nie tylko możliwość naniesienia dowolnej grafiki w fotograficznej jakości, ale też okazja do umieszczenia na poszewce jakiejś treści – motta, cytatu bądź hasła reklamowego. Poduszka z nadrukiem na zamówienie to doskonały sposób na sprawienie, aby kibice mogli być jeszcze bliżej swojej drużyny. Możliwość zasypiania, odpoczywania czy budzenia się blisko ukochanych barw i klubowego herbu – ma znaczenia dla każdego prawdziwego kibica sportu.

Poduszka z nadrukiem – klasyczna albo w kształcie koszulki

Dobrej jakości poduszka z nadrukiem ciekawej grafiki, z jaką utożsamiają się domownicy – z pewnością znajdzie swoje miejsce na sofie, kanapie czy łóżku – stając się przy okazji oryginalnym elementem dekoracji wnętrza. Kluby sportowe mogą również zdecydować się na umieszczenie motywu graficznego na poduszce z nadrukiem w kształcie piłkarskiej koszulki. Każda poduszka z nadrukiem posiada wymienny wkład i poszewkę z zamkiem błyskawicznym.

Poduszka na zamówienie to wyjątkowy gadżet, łączący w sobie cechy praktycznego produktu oraz możliwości efektownego wyeksponowania treści reklamowych czy grafiki.