Koszulki dla kibiców, tzw. repliki. Stroje do gry oraz aktywnego kibicowania. Najważniejsze cechy koszulek:

– koszulka wykonana z oddychającego materiału
– rozmiary dla dorosłych oraz dla dzieci
– drukowane i szyte od zera, umożliwiają dowolne grafiki
– minimalne zamówienie 10 sztuka

Koszulki kibica

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

Koszulka oznakowana logotypem hoosar jest tańsza

Rozmiarówka męska: S, M, L, XL, XXL oraz XXL
Rozmiarówka dziecięca: 80 cm, 92 cm, 104 cm, 116 cm, 128 cm, 140 cm, 152 cm, 164 cm/XS
(rozmiarówka dziecięca zamawiana jest osobno, realizacja od 10 sztuk)

W cenie zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy bez ograniczeń, możliwe również reklamy sponsora oraz nazwa drużyny.

W przypadku braku logotypów w grafice wektorowej potrzebna może być obróbka graficzna. Jednorazowy koszt 50 zł netto.

Personalizacja koszulek (indywidualny numer lub/oraz nazwisko) za dopłatą.

Nie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a zaproponujemy koszulkę dla Ciebie!

Koszulki sportowe

Koszulki repliki - własny wzór na zamówienie

Koszulki kibicowskie z własnym wzorem

Koszulki dla kibiców nie odbiegają już jakością od strojów ich idoli! Nazywane „replikami”, gdyż powstają na wzór koszulek, w których rozgrywane są mecze, ale wykonane są z wysokiej jakości materiału, nie ustępującego temu stosowanemu przez zawodowców. Sportowy poliester daje komfort zarówno na trybunach stadionu, jak i hal.

Koszulki klubowe z nadrukiem – idealne dla kibiców i fanów klubu piłkarskiego

Koszulki klubowe z nadrukiem są podstawowym wyposażeniem nie tylko zawodników sportowych, ale również kibiców. Oznaczone herbami i barwami klubowymi koszulki kibica pozwalają na łatwą identyfikację “swoich” na stadionie i poza nim.

Koszulki dla fanów klubu piłkarskiego z nadrukiem budują poczucie przynależności, pomagają się wyróżnić i tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas kibicowania. To idealny sposób, by wyrazić swoją sympatię do drużyny czy konkretnego zawodnika.

Odpowiednie koszulki dla kibiców z nadrukiem to jednak nie tylko kwestia projektu, ale również zastosowanych materiałów i samego wykonania. Koszulki kibica powinny zapewniać wygodę i bezpieczeństwo. Istotny jest więc materiał i dopasowanie stroju.

Nasze koszulki piłkarskie z nadrukiem wykonane są z oddychających, przepuszczających powietrze materiałów, dzięki czemu zapewniają komfort termiczny, pomagają uniknąć nadmiernego pocenia się i są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry dzieci.

Koszulki kibica z indywidualnym nadrukiem

Koszulki kibica z nadrukiem to świetny sposób na wyrażenie swoich zainteresowań i sportowych pasji. Nie trzeba jednak ograniczać się do wielkich, znanych na całym świecie drużyn.

Koszulki dla kibiców z indywidualnym nadrukiem pozwalają stworzyć odzież kibicowską nawet dla fanów lokalnych czy firmowych zespołów sportowych. To okazja nie tylko do wyrażenia swojego poparcia dla danego klubu, ale również do promocji.

Koszulkę kibica z indywidualnym nadrukiem można wzbogacić o logo lub nazwę firmy i w ten sposób reklamować swoją markę. Sprawdzi się to idealnie np. dla tych przedsiębiorstw, które sponsorują lokalnych zawodników czy mają własne drużyny.

Koszulki kibica z nadrukiem to również doskonała odzież dla dzieci pasjonujących się lub uprawiających sport. Świetnie sprawdzają się również dla rodziców małych sportowców, którzy chcą wesprzeć starania swoich pociech na boisku.

Koszulki dla kibiców – producent koszulek kibicowskich na zamówienie

Jako producent spersonalizowanych koszulek dla kibiców dbamy o najlepsze standardy naszych produktów. Stosujemy wysokiej jakości materiały i techniki produkcyjne zapewniające trwałość i doskonały wygląd odzieży.

Nasze koszulki dla kibiców na zamówienie są odporne na rozciąganie czy kurczenie się w praniu. Kolory i wzory drukowane na koszulkach nie spierają się i nie płowieją, zachowując intensywność przez długi czas.

W naszym asortymencie znajdą Państwo rozmiary dla dzieci i dorosłych. Wszystkie koszulki na zamówienie szyte są od zera, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dowolnych wzorów i grafik.

Koszulki na zamówienie to doskonały pomysł na stworzenie własnej, unikatowej odzieży nie tylko do kibicowania, ale również uprawiania sportu. Odpowiednie tkaniny i krój gwarantują doskonały wygląd, jak również wysoki komfort użytkowania niezależnie od sytuacji.