Koszulki dla kibiców, tzw. repliki. Stroje do gry oraz aktywnego kibicowania. Najważniejsze cechy koszulek:

– koszulka wykonana z oddychającego materiału
– rozmiary dla dorosłych oraz dla dzieci
– drukowane i szyte od zera, umożliwiają dowolne grafiki
– minimalne zamówienie 10 sztuka

Koszulki kibica

Wycena na e-mail faneo@faneo.net

W cenie zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy bez ograniczeń, możliwe również reklamy sponsora oraz nazwa drużyny.

W przypadku braku logotypów w grafice wektorowej potrzebna może być obróbka graficzna.

Personalizacja koszulek (indywidualny numer lub/oraz nazwisko) za dopłatą.

Nie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a zaproponujemy koszulkę dla Ciebie!

Koszulki sportowe

Koszulki repliki - własny wzór na zamówienie

Koszulki kibicowskie z własnym wzorem

Koszulki dla kibiców nie odbiegają już jakością od strojów ich idoli! Nazywane „replikami”, gdyż powstają na wzór koszulek, w których rozgrywane są mecze, ale wykonane są z wysokiej jakości materiału, nie ustępującego temu stosowanemu przez zawodowców. Sportowy poliester daje komfort zarówno na trybunach stadionu, jak i hal.

Więcej >>

Koszulki klubowe z nadrukiem – idealne dla kibiców i fanów klubu piłkarskiego

Koszulki klubowe z nadrukiem są podstawowym wyposażeniem nie tylko zawodników sportowych, ale również kibiców. Oznaczone herbami i barwami klubowymi koszulki kibica pozwalają na łatwą identyfikację “swoich” na stadionie i poza nim.

Koszulki dla fanów klubu piłkarskiego z nadrukiem budują poczucie przynależności, pomagają się wyróżnić i tworzą niepowtarzalną atmosferę podczas kibicowania. To idealny sposób, by wyrazić swoją sympatię do drużyny czy konkretnego zawodnika.

Odpowiednie koszulki dla kibiców z nadrukiem to jednak nie tylko kwestia projektu, ale również zastosowanych materiałów i samego wykonania. Koszulki kibica powinny zapewniać wygodę i bezpieczeństwo. Istotny jest więc materiał i dopasowanie stroju.

Nasze koszulki piłkarskie z nadrukiem wykonane są z oddychających, przepuszczających powietrze materiałów, dzięki czemu zapewniają komfort termiczny, pomagają uniknąć nadmiernego pocenia się i są bezpieczne nawet dla wrażliwej skóry dzieci.

Koszulki kibica z indywidualnym nadrukiem

Koszulki kibica z nadrukiem to świetny sposób na wyrażenie swoich zainteresowań i sportowych pasji. Nie trzeba jednak ograniczać się do wielkich, znanych na całym świecie drużyn.

Koszulki dla kibiców z indywidualnym nadrukiem pozwalają stworzyć odzież kibicowską nawet dla fanów lokalnych czy firmowych zespołów sportowych. To okazja nie tylko do wyrażenia swojego poparcia dla danego klubu, ale również do promocji.

Koszulkę kibica z indywidualnym nadrukiem można wzbogacić o logo lub nazwę firmy i w ten sposób reklamować swoją markę. Sprawdzi się to idealnie np. dla tych przedsiębiorstw, które sponsorują lokalnych zawodników czy mają własne drużyny.

Koszulki kibica z nadrukiem to również doskonała odzież dla dzieci pasjonujących się lub uprawiających sport. Świetnie sprawdzają się również dla rodziców małych sportowców, którzy chcą wesprzeć starania swoich pociech na boisku.

Koszulki dla kibiców – produkcja koszulek kibicowskich na zamówienie

Dbamy o jakość naszych koszulek. Stosujemy wysokiej jakości materiały i techniki nadruku zapewniające trwałość i doskonały wygląd odzieży.

Nasze koszulki dla kibiców na zamówienie są odporne na rozciąganie czy kurczenie się w praniu. Kolory i wzory drukowane na koszulkach nie spierają się i nie płowieją, zachowując intensywność przez długi czas.

W naszym asortymencie znajdą Państwo rozmiary dla dzieci i dorosłych. Wszystkie koszulki na zamówienie szyte są od zera, dzięki czemu możliwe jest stworzenie dowolnych wzorów i grafik.

Koszulki na zamówienie to doskonały pomysł na stworzenie własnej, unikatowej odzieży nie tylko do kibicowania, ale również uprawiania sportu. Odpowiednie tkaniny i krój gwarantują doskonały wygląd, jak również wysoki komfort użytkowania niezależnie od sytuacji.

Koszulki kibica – gdzie znajdą zastosowanie?

Koszulki kibica są nie tylko elementem odzieży, ale również symbolem tożsamości i wsparcia dla ulubionego zespołu czy zawodnika. Najczęściej koszulki dla kibiców widuje się na stadionach i arenach sportowych, gdzie stanowią integralną część kultury kibicowskiej. Noszenie koszulki z barwami lub logo zespołu jest prostym, ale efektywnym sposobem na wyrażenie swojego entuzjazmu i lojalności.

Nie ograniczają się one jednak tylko do meczów. Koszulki kibica są popularne również podczas różnych wydarzeń tematycznych, spotkań ze znajomymi do wspólnego oglądania meczu czy nawet w codziennym życiu jako wyraz osobistych zainteresowań. Niektóre osoby wykorzystują je również w kontekście mediów społecznościowych, publikując zdjęcia w koszulkach swoich ulubionych zespołów, szczególnie w dni meczowe.

Warto również dodać, że koszulki kibica mogą być świetnym prezentem dla każdego fana sportu, niezależnie od okazji. Są one wszechstronnym i uniwersalnym elementem, który pozwala na wyrażenie wsparcia i pasji w różnorodnych sytuacjach i kontekstach.

Zwiń ^