Autoflaga – flaga samochodowa. Najważniejsze cechy flag:

– wykonane z poliestru
– dowolny nadruk w pełnym kolorze
– rozmiar ok. 35×26 cm

Autoflagi samochodowe na zamówienie

Autoflagi

Flagi samochodowe stały się popularne w Polsce chyba w okolicach Euro 2012. Pewne jest natomiast, że przy okazji Euro 2016 były już hitem, a polscy piłkarze dając rodakom powody do radości bardzo podnieśli popularność swoją oraz… flag na auta. Widoczne były samochody z jedną, dwiema, ale nawet czterema flagami! Najczęściej klasyczne, zgodnie z polską flagą, biało-czerwone, ale również z napisami i grafikami. Teraz Twój samochód może przyozdobić autoflaga również w barwach Twojej lokalnej drużyny!

Flagi samochodowe

Autoflagi nie są bowiem zarezerwowane dla reprezentacji narodowej. Własny wzór możesz zamówić już od 50 sztuk. Projekt może zawierać dowolną grafikę, a wyprodukowane według Twojego pomysłu flagi samochodowe dostarczone zostaną wraz z plastikowymi masztami. Flagi montowane w samochodzie będą świetnie wyglądać w dniu meczu, sygnalizując wszystkim, że oto dziś ważne wydarzenie sportowe. Mogą również służyć jako reklama lokalnego przedsięwzięcia, akcji, marki, firmy.

Więcej >>

Flagi samochodowe – nie tylko dla reprezentacji narodowej

Autoflagi do pewnego momentu służyły jedynie jako podkreślenie dumy ze swojej narodowości, zwłaszcza, jeśli mówimy tutaj o wyjazdach na ważne rozgrywki sportowe o charakterze międzynarodowym, np. Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Czas pokazał, że te kreatywnie skonstruowane formy wykorzystywać można na wiele różnorodnych sposobów, przynoszących korzyści np. w szeroko rozwiniętej branży reklamowej. Jakie flagi reklamowe warto stosować przy organizacji eventów sportowych lub biznesowych? Z czego powinny być wykonane, aby można je było wykorzystywać wielokrotnie, a nie tylko jednorazowo? Czy możemy zaprojektować flagi samochodowe z własnymi nadrukami, np. z okazji ważnego wydarzenia rodzinnego? Przyjrzyjmy się z bliska, jakie możliwości dają tego typu projekty!

Flaga samochodowa z własnym nadrukiem – zaznacz swoją obecność!

Nowoczesne flagi samochodowe z nadrukiem polecamy nie tylko profesjonalnym drużynom sportowym o ogólnokrajowym lub nawet światowym zasięgu, ale również wszystkim lokalnym drużynom, którym zależy nie tylko na wysokich wynikach w rywalizacji, ale również na rozpoznawalności, a ona przecież również tworzy markę. Na autoflagi samochodowe z nadrukiem trafić więc może logo drużyny, herb lub jakikolwiek znak rozpoznawczy, zawierający logotyp wraz z nazwą zgrupowania. Od tej pory jako sportowcy nie będziecie już anonimowi i znajdziecie swój system identyfikacji, możliwy do zaprezentowania na rozległej powierzchni w dowolnie wybranym momencie. Jeśli chodzi o cenę za zestaw flag, rozliczana jest za sztukę w dowolnie wybranym zestawie.

Produkcja flag samochodowych

Każda flaga samochodowa hurt stać się może znakiem rozpoznawczym eventu o dowolnie nadanym charakterze. Z funkcji reklamowych flag samochodowych skorzystać mogą przedsięwzięcia plenerowe o charakterze kulinarnym, pro – zdrowotnym, kulturalnym, muzycznym, handlowym, biznesowym, konferencyjnym, religijnym. Możliwości zastosowania autoflag są naprawdę nieograniczone. Umieścić można na nich dowolnie zaprojektowaną grafikę, nie tylko z logo na jasnym tle, ale również z hasłami promocyjnymi, przyświecającymi ważnym ideom i przesłaniom. Dbamy o to, aby do ich produkcji wykorzystywany był poliester najwyższej jakości. Jego delikatny połysk zapewnia wysoki poziom estetyki podczas prezentacji. Standardowy wymiar to 35×26 cm. Montaż flag nie wymaga znajomości skomplikowanych technik oraz stosowania całych podzespołów narzędzi do mocowania konstrukcji. Po dokonaniu montażu można się nimi cieszyć przez długi czas.

Zwiń ^