Spodenki sportowe do piłki nożnej i nie tylko. Spodenki piłkarskie, treningowe i kibicowskie szyte od podstaw. Najważniejsze cechy spodenek:

– męskie lub dziecięce
– szyte od zera w dowolnej kolorystyce
– wykonane ze sportowego poliestru
– minimalne zamówienie 10 sztuk

Spodenki piłkarskie na zamówienie

Nie musisz posiadać wzoru ani umiejętności graficznych! Prześlij do nas e-mailem herb i podaj barwy drużyny, a przygotujemy symulację  dla Ciebie!

W cenie zawarta jest dowolna grafika, herby i logotypy bez ograniczeń, reklamy w dowolnych miejscach oraz nazwa czy godło zespołu.

W przypadku braku herbu w grafice wektorowej potrzebna może być obróbka graficzna. Jednorazowy koszt 50 zł netto.

Personalizacja spodenek na indywidualne zamówienie (indywidualny numer) za dopłatą.

Spodenki domyślnie oznakowujemy naszym logo Hoosar na nogawce, może również tego logotypu nie być, decyzja należy do Zamawiającego.

Standardowo spodenki piłkarskie nie mają kieszeni, za dopłatą możliwe jest jednak ich wszycie.

Spodenki piłkarskie

Spodenki piłkarskie

Spodenki piłkarskie z własnym wzorem

Spodenki piłkarskie z własnym wzorem mogą być jednolite, całe białe, czarne, czerwone, niebieskie, zielone… Albo nie. Dzięki Faneo.net możesz zamówić dowolny wzór spodenek, w tym kilku kolorowe, z nadrukiem reklamy sponsora, nazwą, herbem – co tylko potrzeba.

Rozmiarówka męska:

  XS S M L XL XXL XXXL
szer.              
dług. 45 46 47 48 50 51 52

Rozmiarówka dziecięca:

  92 104 116 128 140 152
szer. 31 33 35 37 39 42
dług. 22 25 28 31 34 37

Podano w centymetrach. Tolerancja +/- 1,5 cm

Spodenki piłkarskie – produkcja spersonalizowanych spodenek piłkarskich

Na boisku drużyna musi się wyróżniać! Mamy na to sprawdzony sposób. Nasze spodenki piłkarskie sprawią, że staniecie się jedną drużyną, która nie tylko gra do jednej bramki, ale też ma taki sam strój, który pomaga w rozpoznaniu się na murawie. Spodenki piłkarskie z nadrukiem mogą mieć dowolny kolor, nawiązujący do kolorów Twojej drużyny. Realizujemy ponadto projekty wielokolorowe. Na tkaninę nanosimy dowolny nadruk, według Twojego projektu i pomysłu. Piłkarskie spodenki na zamówienie mogą zostać naznaczone herbem drużyny, jej nazwą, logo sponsorów czy imieniem piłkarza, u nas pełna dowolność projektowania! To od Ciebie zależy ostateczny ich wygląd. Piłkarskie spodenki na zamówienie występują w wersji męskiej i dziecięcej, zapewniamy szeroki wybór rozmiarów!

Męskie spodenki piłkarskie

W naszej ofercie znajdziesz spodenki piłkarskie męskie wykonane z przewiewnej, oddychającej tkaniny. Mają długość do kolan, która zapewnia im swobodę ruchów i jednocześnie typowy piłkarski wygląd. W pasie męskie spodenki piłkarskie mają ściągacz, który pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie ich do sylwetki. Na Twoją prośbę możemy spodenki uzupełnić o kieszenie, które czasem przydają się przede wszystkim poza boiskiem. Nasze spodenki piłkarskie męskie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich drużyn sportowych, które chcą profesjonalnie prezentować się na boisku. Można je ponadto wykorzystać na co dzień, np. w sportowej, swobodnej stylizacji podczas wakacyjnego wyjazdu czy też treningu biegowego.

Dziecięce spodenki piłkarskie

Oferujemy ponadto spodenki piłkarskie dla dzieci, wspierając młode talenty i wierząc, że w przyszłości dumni będą z nich nie tylko rodzice. Występują w rozmiarach od 80 cm do 152 cm. Są wygodne, nie ograniczają ruchów, materiał oddycha i bardzo dobrze odprowadza wilgoć na zewnątrz. Dziecięce spodenki piłkarskie to obowiązkowe wyposażenie każdego członka zarówno amatorskiej, jak też profesjonalnej drużyny. Ważne jest, aby na boisku się wyróżniać i móc bez problemu rozpoznać swojego kolegę z drużyny i przeciwnika. Spodenki piłkarskie dziecięce wykonamy dla Ciebie w dowolnym kolorze, uzupełnimy je o nadruk, który sprawi, że zyskają jeszcze bardziej spersonalizowanego charakteru.