Skarpety na zamówienie

Skarpety sportowe, codzienne, stopki oraz getry (piłkarskie, siatkarskie). Również skarpety do piłki ręcznej, rowerowe i nie tylko.

Produkcja skarpet na zamówienie – jakość użytkowa plus reklama

Dziś powierzchnie reklamowe znajdować się mogą wszędzie, także na odzieży uznawanej za najbardziej intymną. Nikogo już nie szokuje fakt, że markowy producent skarpetek umieszcza swój znak firmowy na bieliźnie. Wszystko jest dla ludzi i jeśli nikomu nie sprawia to krzywdy, to dlaczego z tego nie korzystać. Przyjrzyjmy się zatem, w jakich okazjach sprawdzić się mogą skarpety na zamówienie, bo nie chodzi tu wyłącznie o skuteczną ochronę dla stóp na czas zimnych miesięcy.

Więcej >>

Produkcja skarpet – stawiamy na jakość

Produkcja skarpet na zamówienie dziś jako zjawisko handlowe i socjologiczne przeżywa właściwie swój renesans. Wystarczy zauważyć, jak bardzo na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się moda. Panowie już nie wstydzą się nosić skarpetek kolorowych, w przeróżne, często kontrowersyjne wzory we wszystkich możliwych kolorach. Kiedyś było to nie do pomyślenia, dziś kolorowe skarpetki są wręcz uważane za rozwiązanie w dobrym tonie, aby się wyróżniać i tym samym zaznaczać swój indywidualny styl. Rynek tego typu produktów stale poszerza się o nowe propozycje. Możemy się pochwalić, że oferowana przez nas jakość znalazła zastosowanie zarówno w sporcie jak i w odzieży przemysłowej.

Reklamowe skarpety z własnym nadrukiem – pomysł na siebie

Takie rozwiązanie jest jak najbardziej uzasadnione, zwłaszcza jeśli chodzi o promowanie marki firmy w środowiskach, gdzie pracuje się w krótkich spodenkach, a więc przy odsłoniętych łydkach i widocznych kostkach. Szczególnie reklamowe skarpety polecamy pracownikom wszelkich firm z branży budowlanej, elektrycznej, pracownikom fizycznym, pracującym na widocznych placach miejskich, gdzie każdego dnia przewijają się tłumy ludzi. Zauważenie przez przechodnia znaku firmowego na skarpetce sprawić może, że nazwa zostanie zapamiętana w mgnieniu oka i wykorzystana, jeśli zajdzie taka potrzeba. Może ktoś będzie szukał firmy do wykonania remontu, może władze gminy będą poszukiwały pracowników fizycznych do zmiany nawierzchni w swojej miejscowości? Można się śmiać pod nosem, ale skarpetki reklamowe to taki sam nośnik informacji jak wszystkie inne produkty przeznaczone do komunikacji za pomocą umieszczania logotypów.

Skarpetki z własnym nadrukiem – zaprojektuj własny pomysł

Reklamowa odzież na zamówienie to nie tylko koszulki, spodenki, kurtki czy nieprzemakalne płaszcze. Jeśli chcemy opracować system reklamy w formie odzieży firmowej, powinniśmy brać pod uwagę najdrobniejsze szczegóły, także te dotyczące bielizny, której widoczność nikogo nie krępuje. Teraz możemy zaprojektować własny pomysł na skarpetki reklamowe. Dobrać możemy poszczególną kolorystykę, a także wielkość stosowanego znaku firmowego. Najczęściej umieszcza się go po obu stronach, w górnej części skarpety, z brzegu, przy samym otworze na stopę. Znak lub nazwa firmowa powinny być dosyć duże, ponieważ obszar roboczy nie pozostawia zbyt wiele miejsca do wszechstronnego działania. Przy odrobinie kreatywności można jednak sporo zdziałać. Wzór na skarpetach reklamowych tworzony jest za pomocą specjalnych, zarządzanych numerycznie przędz, gdzie każda nitka pleciona jest bez najmniejszego przypadku. W ten sposób powstają unikalne i jedyne w swoim rodzaju projekty. Teraz możemy więc stworzyć nie tylko logo na tkanej powierzchni, ale opracować całą skarpetę jako formę gotową pod względem elementów kolorystycznych – od palców aż po piętę.

Skarpetki z własnym nadrukiem – do czego się przydają?

Specjalnie zaprojektowane skarpety reklamowe mogą posłużyć jako:

  • element dołączony do zestawu produktów firmowych, którymi chcemy obdarować naszych partnerów biznesowych, wspólników i klientów
  • część nagrody w postaci zestawu dla najlepszych sportowców na zawodach, których jesteśmy sponsorami
  • podarunek z logo klubu dla wszystkich współorganizatorów ważnych zawodów
  • podarunek dla młodzieży szkolnej, udzielającej się w ulubionym klubie lub na stadionie

Skarpetki na zamówienie wysokiej jakości

Są wykonywane z najlepszych gatunkowo materiałów. Można je prać w najniższych temperaturach. Każda z par posiada przy kostkach specjalne ściągacze, dzięki czemu nawet po wielu praniach skarpetki reklamowe zakłada się lekko, a wszystkie włókna zachowują elastyczność. Elementy z logo zachowują intensywność kolorów. Nici nie odpruwają się, skarpety nie drą się i nie mechacą. Można je z łatwością prać zarówno ręcznie jak i w pralkach automatycznych. Można je suszyć w suszarkach bębnowych lub na słońcu. Materiał nie kurczy się pod wpływem wysokiej temperatury. Idealnie chłoną pot i pozwalają stopom czuć się w pełni bezpiecznie i komfortowo w dowolnie stosowanym obuwiu. Polecane na czas wszelkich podróży, wyjazdów sportowych, wycieczek szkolnych, bezproblemowo mieszczą się w plecakach oraz torbach.

Zwiń ^